جک کابينت آشپزخانه
1396/08/25 | تعداد نظرات :0
جک کابينت آشپزخانه

جک های کابينت آشپزخانه انواع مختلف و کاربردهای متنوعی دارند که بهتر است قبل از خريد، اطلاعاتی از انواع مختلف آن داشته باشيد.جک کابينت آشپزخانه جزو جک هاي گازی ميباشد اين نوع جک جهت درب کابينت استفاده ميشود و باعث ثابت ماندن درب کابينت توسط بازوی جک هنگام باز بودن درب ميشود.جک کابينت در انواع ۸۰ نيوتن-۱۰۰ نيوتن-۱۲۰ نيوتن  موجود ميباشد که بستگی به سنگينی درب کابينت ميتوان نوع جک را انتخاب نمود. نکته مهم اين است که برای درب کابينت سبک نبايد از جک کابينت با تحمل نيوتن بالا استفاده کرد چون هنگام بستن درب فشار به لولای درب وارد ميشود و هنگام باز کردن درب نيز باعث پرت شدن آن می شود.

چه جکی مناسب است؟


معمولا برای درب های تا اندازه ۷۰ از جک ۸۰ نيوتن و بالای ۷۰ تا ۱ متر از جک کابينت آشپزخانه۱۰۰ نيوتن و براي بالای ۱ متر از ۱۲۰ استفاده می گردد.
البته اين نکته را به ياد داشته باشيد که برخی از نصابان از ۲ جک برای يک درب استفاده ميکنند که بهتر است برای درب هايی که ۲ جک دارند از جک های ۸۰ نيوتنی استفاده نماييد.

AVENTOS HF |اونتوس اچ اف
اونتوس HF : کیفیت در حرکت و آزادی در طراحی
جک AVENTOS HF سیستم بالابری برای باز کردن هم زمان دو درب است. این جک برای کابینت هایی با ارتفاع بالا بسیار مناسب می باشد، چرا که دستگیره کابینت در هر ارتفاعی به راحتی قابل دسترسی است.جک AVENTOS HF می تواند برای ارتفاع های مختلف کابینت مورد استفاده قرار بگیرد.. این سیستم امکانات بی پایانی جهت برنامه ریزی و طراحی دکوراسیون داخلی به آسانی فراهم می سازد و نیاز به امکانات نصب و راه اندازی خاصی نیز نخواهد داشت.  اونتوس HF دسترسی مستقیم به کابینت و سهولت استفاده و آزادی حرکت را فراهم می کند.

اونتوس HS : سهولت در استفاده
جک AVENTOS HS سیستم بالابری برای کابینت های تک درب با ابعاد بزرگ است. این مدل مکانیزم انتخاب بسیار مناسبی برای کابینت هایی با تاج های بسیار بلند می باشد..  برای کابینت دیواری با ارائه انبوهی از امکانات در طراحی و فراهم آوردن آسایش برای کاربران و مانند تمام سیستم های AVENTOS دیگر، باز و بسته شدن آن بسیار روان و آسان است و دارای طراحی بسیار زیبا است.

اونتوس HK : مجموعه ای از هنر – حرکت درجا 
 HK جکی است که داوران طراحی بین المللی ،طراحی آن را مورد ستایش قرار داده اند. این جک کابینت یک سیستم انعطاف پذیر با طیف گسترده از گزینه ها برای طراحی و برنامه ریزی است. جک AVENTOS HK یک سیستم بالابر قائم است. این جک برای کابینت هایی که در آن ها محدودیت ارتفاع وجود دارد بسیار مناسب است ، همانند کابینت بالای یخچال. جک AVENTOS HK دارای کاربری بسیار آسان است که قابلیت توقف در هر موقعیتی را دارا می باشد. این ساده ترین سیستم اونتوس از نظر سفارش و نیز یکی از مقرون به صرفه ترین ها است.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
میز اداری صندلی اداری مبلمان اداری آفن پارتیشن اداری مبلمان اداری پارتیشن های تک جداره پارتیشن دو جداره فایلینگ اداری کابینت شرکت آفن آشپزخانه میز مدیریت قیمت مبلمان اداری چیدمان اتاق کارمندان میز کارمندی میز کارشناسی پارتیشن‌ تک جداره پارتیشن‌ های دوجداره میز مدیریت کلاسیک میز مدیریت مدرن مبلمان اداری بانک ها میز منشی مبلمان اداری ارزان پارتیشن های اداری مبلمان اداری مدرن چیدمان مبلمان اداری میز کنفرانس پارتیشن دوجداره پارتیشن شیشه ای دکوراسیون اداری مدرن مبلمان ادرای انتخاب مبلمان اداری انتخاب میز اداری انواع میز اداری انواع مبلمان اداری میزمدیریت مبلمان اداری کلاسیک قیمت پارتیشن اداری پارتیشن اداری MDF پارتیشن اداری شیشه ای مبلمان ادرای مدرن قیمت مبلمان ادرای مبلمان کلاسیک مبلمان مدرن میزاداری آفن میزکنفرانس چیدمان اداری دکوراسیون داخلی مبلمان ارگونومی اناع مبلمان اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری تک جداره قیمت پارتیشن اداری شیشه ای محصولات مبلمان اداری مزایای پارتیشن اداری پارتیشن اداری مناسب پارتیشن اداری ارزان انواع مبلمان اداری صندلی مدیریت جدا کننده ی کاذب اداری پارتیشن اداری دوجداره خرید پارتیشن اداری
آخرین پست ها
تبلیغات متنی