شما اینجا هستید /

Palmberg بهترین رتبه را دربین خرده فروشان مبلمان اداری

تولید کننده مبلمان اداری Palmberg موفق به بهبود عملکرد و رکورد قبلی خود در سال 2016 با افزایش تعداد کارکنان، فروش بیشتر شده است.
علاوه بر این، برای دومین بار، Palmberg بهترین رتبه را دربین خرده فروشان که در سال 2016 طبق نظرسنجی سرویس اطلاعات  Markt Intern انجام گرفته بود،گرفته است.
تولید کننده مبلمان اداری مستقر در غرب مکلنبورگ با درآمد 94.1 میلیون یورو، افزایش فروش بیش از 11 درصد در سال 2016  فروش خود را نسبت به سال قبل افزایش داد.این سال با یک گردش مالی EUR 50.1 میلیون در شش ماه اول شروع شد، یک رکورد دیگر.

اوو بلومن، مدیر پالمربر می گوید : سال 2016 با حضور موفقیت آمیز ما در ORGATEC سودآور ترین سال  است، بهینه سازی فرآیندهای تولید ما و همچنین توسعه بیشتر موجود و معرفی محصولات جدید، ما پایه خوبی برای توسعه آینده شرکت ما می باشد. 

تولید کننده مبلمان اداری Palmberg

توسعه مدیریت
با گسترش مدیریت از دو تا چهار عضو در ژانویه 2017، این شرکت پیشرفت بیشتری را ازسال های آغازین شروع به کارش ایجاد کرده است.آغاز تغییرات نسل ها
علاوه بر دو شرکا آن ها Uwe Baumann und Torsten Utz، دختران آنها Nicole Eggert، Baumann و Julianne Utz  از اول سال به عنوان مدیران مبلمان اداری مشغول به کار هستند.با این حال جهت گیری های شرکت تغییر نخواهد کرد.به عنوان یک متخصص با تجربه برای تجهیزات دفتر و شی، شرکت همچنان بر روی خواسته ها و دیدگاه های مشتریان خود تمرکز دارد.همچنین در سال 2017، همکاری موفق با شرکای خرده فروشی ما را بهینه سازی خواهد کرد تا شعار ما باشد
من مشتاقانه منتظر این دفتر هستم "با بالاترین کیفیت، محصولات نوآورانه، سطح بالایی از پایداری و خدمات مشتری گرا پر از زندگی خواهد شد."

افزایش فروش در نیمه اول سال 2017
برای سال مالی 2017، تولید کننده مبلمان اداری در حال برنامه ریزی برای  تولید گردش مالی سال 2016 است.