پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری برای جداسازی موقت در فضاهای اداری هستند که به عنوان یکی از مهمترین بخش های تولید مبلمان اداری به زیبایی فضای داخلی ساختمان کمک زیادی می‌کنند. پارتیشن اداری به صورت پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره در انواع پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن آلومینیومی ،پارتیشن ام دی اف تولید می شوند. به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری قیمت پارتیشن اداری متفاوت و متنوع است.

در محیط های اداری، قسمت هایی که فعالیت مشخصی در آن انجام می گیرد، توسط پارتیشن های ام دی اف و شیشه ای  از یکدیگر جدا می شوند. پارتیشن ها می توانند در حالت هایی به صورت یکسره عمل کنند و دو دیوار روبروی هم را به یکدیگر متصل کنند. در این حالت، یک فضا به طور کامل بوسیله تقسیم کننده جدا می شود و حالت مستقلی به خود می گیرد. بدیهی است که وجود باز شویی مانند در، برای رفت و آمد نیاز است.

اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان هستید و در صدد یافتن ارزانترین پارتیشن برای محل کار یا منزل خود هستید باید به سمت خرید پارتیشن اداری دست دوم برای شرکت خود بروید. پارتیشن دست دوم به دلیل اینکه با متراژ مشخصی برای مکان مشخصی تهیه شده شاید انتخاب صحیحی نباشد.

ویژگی های پارتیشن اداری

  • نصب سریع پارتیشن اداری عدم اتلاف وقت کارپرسنل و سازمان میشود
  • زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ادرای
  • تنوع رنگ و طرح قابلیت حمل و نقل و جابه جایی اسان
  • اندازه دلخواه برای پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پارتیشن های اداری

نصب سریع پارتیشن اداری عدم اتلاف وقت کارپرسنل و سازمان میشود
زیبایی و دکوراتیو بودن پارتیشن ادرای
تنوع رنگ و طرح قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان
اندازه دلخواه برای پارتیشن اداری
امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و اسان

 

فروش پارتیشن اداری تخصص شرکت تولید مبلمان اداری آفن است که انواع پارتیشن اداری را با مناسب ترین قیمت انواع پارتیشن اداری طراحی و تولید کرده است. به دلیل نوسان قیمت مواد اولیه در بازار امکان درج قیمت در محصولات زیر وجود ندارد و شما می توانید با شماره هایی که در تماس با ما سایت قرار دارد برای اطلاع از قیمت پارتیشن متحرک، قیمت پارتیشن چوبی و... با ما در ارتباط باشید.

 

                                                                                               

                                                               انواع پارتیشن اداری آفن