صندلی کارشناسی و کارمندی

کارمندان و کارشناسان تعدادشان معمولاً در هر شرکتی بیشتر از افراد دیگر است و به همین دلیل، ممکن است در زمان تجهیز دفتر برای تهیه صندلی آنها هزینه زیادی صرف نشود. اما باید بدانید تهیه ملزومات برای راحتی کارمندان موجب می‌شود که کارایی آنها بالاتر برود و از دقت نظر بیشتری در زمان کار کردن برخوردار شوند. بسته به کاری که آنها انجام می‌دهند، شکل صندلی کارشناسی می‌تواند متفاوت باشد. صندلی که مناسب این افراد است به آن صندلی کارشناسی و کارمندی گفته می‌شود که ویژگی‌هایی دارد که موجبات راحتی و آرامش افراد با آن فراهم می‌شود.


 ویژگی‌های صندلی کارشناسی و کارمندی

اگر قرار باشد که صندلی های کارشناسی از زیبایی و راحتی توأمان برخوردار باشند، در ساخت آنها از اصول ارگونومی استفاده می‌شود. با به کار رفتن اصول ارگونومی در واقع صندلی کارشناسی با ساختار بدن هم ساز می‌شود و در زمان‌های طولانی آسیب‌های وارده به افراد استفاده کننده را کم می‌کند.
بهتر است فرد در حالت نشسته روی صندلی کارمندی از چهار نقطه با پشت آن در تماس باشد تا احساس راحتی بیشتری بکند و در واقع پشتی صندلی کارشناسی به خوبی از ناحیه پشت فرد پشتیبانی بکند. دسته‌های صندلی نیز کارایی خود را دارند و در زمان بلند شدن می‌توان به عنوان تکیه گاه از آنها استفاده کرد. 
پشتی صندلی کارشناسی باید قابل تنظیم باشد و همچنین ارتفاع کلی صندلی‌ها نیز متناسب با جثه و قد افراد باید قابل تنظیم باشد تا افراد بتوانند این تنظیمات را انجام دهند. 

صندلی کارشناسی و کارمندی

 


نشیمن گاه صندلی از اجزای مهم آن است که در طولانی مدت ممکن است موجب درد در بدن افراد شود. هر چه بیشتر با بدن افراد هماهنگی داشته باشد، افراد روی آن احساس بهتری خواهند داشت. برخی صندلی‌های کارمندی پایه‌های ثابت دارند و بعضی نیز چرخ دار هستند که به نظر مفیدتر از ثابت‌ها هستند. صندلی‌ها می‌توانند از روکش‌های مختلف مانند چرم ساخته شوند که استحکام لازم را نیز داشته باشد و به راحتی پاره نشود.  
افراد با دسترسی بیشتر به وسایل روی میز خود با سرعت بخشیدن به کارها می‌توانند بازدهی بیشتری داشته باشند. در نهایت این که فراهم آوردن راحتی کارمندان در یک شرکت یا سازمان موجبات بالا رفتن بازدهی و سود را ایجاد می‌کند. به همین دلیل هرگز صندلی‌ها را دست‌کم نگیرید و در تهیه آنها دقت لازم را داشته باشید.
برای تهیه و سفارش هر نوع صندلی کارشناسی و کارمندی می‌توانید با شرکت آفن تماس بگیرید.