ClickCease

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

کاربر گرامی جهت اطلاع از شرایط و قوانین استفاده از سایت آفن موارد زیر را مطالعه فرمایید:

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران:

 1. فروشگاه آفن نسبت به تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد بوده و از آن محافظت می‌ نماید و جهت هر گونه استفاده در اختیار هیچ شخص، گروه و یا سازمانی دیگر قرار نداده و دسترسی به اطلاعات فقط برای مسئول مربوطه در آفن امکان پذیر می ‌باشد.
 2. کاربران موظف اند برای ایجاد حساب کاربری از یک ایمیل معتبر استفاده نموده و رمز عبور حساب کاربری خود در آفن را به خاطر بسپارند.
 3. حفظ و نگهداری رمز عبور حساب کاربری بر عهده کاربران می ‌باشد و نباید در اختیار دیگران قرار گیرد.

عقد قرارداد، پردازش و ارسال:

 1. ثبت نهایی سفارش در سایت آفن به منزله پیش قرارداد و پرداخت وجه سفارش و تایید شدن آن در سایت به منزله عقد قرارداد ما بین فروشگاه آفن و مشتری می ‌باشد.
 2. کاربران باید در هنگام سفارش کالا و ورود اطلاعات دقت لازم را داشته باشند و فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند، بدیهی است که در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود و به عنوان سفارش ناقص از سوی آفن تلقی می ‌شود.
 3. روز کاری در آفن از شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جز جمعه و روزهای تعطیل رسمی می ‌باشد و همچنین پاسخ گویی تلفنی در روز های کاری و در ساعات مشخص شده در سایت است.
 4. چنانچه سفارش به مشکلاتی مانند عدم تامین کالا، توقف تولید کالا، اتمام موجودی کالا و یا انصراف مشتری تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش برخورد کند. در این صورت کل مبلغ پرداخت شده پس از 24 الی 48 ساعت کاری به شماره حساب اعلام شده از سوی مشتری واریز خواهد شد.

شرایط ثبت نظرات و پرسش ها:

 1. نظرات کاربران باید در زمینه نقاط قوت و یا ضعف یک محصول و یا تجربه خرید و استفاده شخصی از آن محصول باشد.
 2. اگر چنانچه نقد و یا پرسشی از لحاظ ساختار دستوری و یا ادبیات نوشتاری ایراد داشته باشد آفن مجاز است آن متن را ویرایش کند و بعد در سایت نمایش دهد.
 3. نقد و نظرات باید در بخش مربوطه در صفحه اطلاعات محصولات نوشته و پرسش های خود را در بخش " پرسش و پاسخ " ثبت کنید.
 4. برای ثبت هر نظر و یا پرسش باید " نام و نام خانوادگی " خود را درج و فقط با حروف فارسی تایپ کنید.
 5. در صورت نوشتن هر گونه توهین، اغراق و مسائل غیر مرتبط نظر و یا پرسش مربوطه تایید نشده و حذف می ‌گردد.

مرجع سفارش دهی:

فروشگاه اینترنتی آفن نسبت به نام های مشابه هیچ گونه مسولیتی نداشته و هیچ نمایندگی در شهر های مختلف ندارد و تنها مرجع رسمی آن سایت www.afn-furniture.com می‌باشد.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj