ClickCease

پروژه های سفارشی

دپارتمان طراحی آفن متشکل از معماران و طراحان داخلی توانمند وخلاق است که روند طراحی پروژه ها را طبق به روزترین متدها و استانداردها ی طراحی طی نموده و طراحی پروژه ها را با هر نوع کاربری ونیز سلایق کارفرمایان محترم به فنی ترین صورت ممکن وبا به کارگیری نرم افزار های به روز معماری و در نظر گرفتن سهولت اجرا به انجام می رساند. دپارتمان طراحی آفن ، طراحی معماری داخلی آپارتمان و ویلا و دکوراسیون داخلی فضاهای اداری ،مسکونی،تجاری،هتل، رستوران و کافی شاپ شما را به بهترین و تخصصی ترین صورت ممکن انجام خواهد داد. این گروه دارای توان تخصصی لازم جهت اجرای پروژه های شما نیز می باشد.

شرکت آذران فضا نما (آفن)

مشاوره

مشاوره اولین گام برای دریافت خدماتی مطلوب است. مشاوران و کارشناسان آفن در سه بخش آنلاین، تلفنی و حضوری بصورت روزانه به مشتریان خدمات ارائه می‌کنند. در بخش محصولات آماده مانند میز اداری و … مشاوره بصورت آنلاین و تلفنی انجام می‌پذیرد و در بخش محصولات سفارشی مانند انواع پارتیشن اداری، کارشناسان فروش، مشاوره حضوری را در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌دهند. کلیه خدمات مشاوره و کارشناسی حضوری بصورت رایگان است و تعداد جلسات مشاوره نیز نامحدود می‌باشد. کشف خواسته مشتریان و ارائه راه حلهای بهینه اقتصادی مهمترین رسالت آفن در واحد مشاوره است.

ایده پردازی

هر پروژه برای ایده پردازی و  طراحی داخلی یک چالش منحصربفرد است. سه تیم مشاوران، طراحی و فنی با حضور در جلسات پیش تولید نسبت به آماده شدن طرح اولیه که منطبق بر خواسته مشتریان و اصول فنی باشد اقدام می‌کنند. دو نقشه اجرایی دوبعدی و سه بعدی آماده و در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا نسبت به تایید و یا اصلاح طرح تا حصول نتیجه نهایی اقدام کنند. ایده‌پردازی در بخش پیش تولید، برای ارائه راهکارهایی که به زیبایی بیشتر محیط و عدم تکرار و یکسان سازی بیانجامد از اولویتهای آفن است

تولید محصول بر اساس نقشه اجرائی

تولید محصول بعد از نقشه اجرایی که مورد تایید کارفرما و واحد آنالیز قرار گرفته است پس از مشخص شدن روند اجرایی و زمانی پروژه در اختیار واحد تولید قرار می‌گیرد. نیروهای انسانی متخصص، با تجربه و آموزش دیده با بهره گیری از دستگاههای مدرن و به روز نسبت به تکمیل و آماده سازی اقدام می‌کنند. کلیه مراحل تولید کاملا بر اساس جزییات تایید شده از سوی کارفرما انجام می‌شود. کیفیت و زمانبندی دقیق دو فاکتور مهم است که در تولید و اجرای پروژه همواره مورد توجه است.

اجراء پروژه

تولید با کیفیت مستلزم ارسال صحیح است که این مهم در آفن با بسته بندیهای ویژه صورت می‌گیرد تا از هرگونه آسیب در زمان حمل جلوگیری شود. اجرای هر پروژه توسط تیم تخصصی انجام می‌شود که در جلسات پیش نصب در جریان کامل نقشه اجرایی قرار گرفته‌اند. کلیه مراحل اجرا پارتیشن اداری و اجرا دکوراسیون اداری با نظارت کارشناس فنی انجام می‌گیرد. اجرای پروژه بر اساس دو اصل کیفیت و زمانبندی دقیق صورت می‌پذیرد. تایید اتمام اجرای پروژه  توسط کارشناسان سازینه چوب و کارفرما، به منزله اتمام پروژه و آغاز گارانتی و خدمات پس از فروش است.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj