LOADING...

پارتیشن صنعتی

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
امتیاز شما :
پارتیشن صنعتی
01 آذر ، 1395
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

در محیط های صنعتی همانند بسیاری از اماکن (خانه، ادرات، فروشگاه ها، مراکز تجاری و سازمانها) از پارتیشن برای بخش بندی و ایجاد فضاهای مجزا و مستقل استفاده می گردد.

پارتیشن صنعتی یک حریم خصوصی و امنیتی را برای کارگران و پرسنل هنگام کار با ماشین آلات صنعتی و رفت و آمد های مکررشان ایجاد می سازد.

پارتیشن صنعتی

دلیل استفاده از پارتیشن صنعتی

 دلیل ایجاد پارتیشن های صنعتی، جدا کردن حریم ماشین آلات و اپراتورها از همدیگر می باشد. در این نوع پارتیشن جهت قابل رویت بودن طرفین از توری های فولادی استفاده می شود.مهمترین دلیل استفاده از یک پارتیشن صنعتی، ورود و خروج تجهیزات صنعتی همچون تجهیزات الکتریکی، روشنایی، کانال ها و تاسیسات می باشد.

موارد استفاده از پارتیشن های صنعتی

  1. استراحتگاه موقت
  2. سالن غذاخوری عمومی کارگران
  3. -اتاق کنترل و نظارت،
  4. اتاق های اداری و ریاست
  5. کارخانجات تولید مواد غذایی و لبنی
  6. دامداریهای صنعتی
  7. سرویس های بهداشتی

نحوه ساخت پارتیشن صنعتی

در ساخت این نوع پارتیشن ها تمرکز و دقت اصلی بر کارایی و عملکرد و همچنین مقاومت مکانیکی خود پارتیشن بوده و بحث زیبایی و همچنین کاهش آلودگی صوتی کمرنگ و یا بطور کلی منتفی می باشد.هنگام ساخت پارتیشن صنعتی فریم ها به گونه ای است که تجهیزات به آسانی  داخل و خارج فضا جابجا می شوند و پانل ها به راحتی دارای قابلیت جابجایی می باشند.

مواد تشکیل دهنده پارتیشن های صنعتی

 مواد تشکیل دهنده  پارتیشن ها صنعتی  اغلب ترکیبی از پروفیل های فولادی و توریهای فلزی است.در گذشته نه چندان دور از پروفیل آلومینیوم و صفحات مقاوم در برابر آب و رطوبت بعنوان جداکننده بهداشتی استفاده می شد ولی امروزه پروفیل های پلاستیکی جایگزین بهتری برای فلز تلقی می شوند.

پارتیشن صنعتی، جدا کننده های بهداشتی

نوع دیگری از پارتیشن های صنعتی، جدا کننده های بهداشتی هستند که از این نوع پارتیشن در فضاهایی که نیاز به شستشوی همیشگی و مستمر وجود دارد استفاده می شود. از این نوع پارتیشن معمولا کارخانجات تولید مواد غذایی و لبنی، دامداریهای صنعتی و سرویس های بهداشتی  می باشد. در گذشته نه چندان دور از پروفیل آلومینیوم و صفحات مقاوم در برابر آب و رطوبت بعنوان جداکننده بهداشتی استفاده می شد. ولی امروزه پروفیل های پلاستیکی جایگزین بهتر و مناسب تری برای فلز تلقی می شوند.

نکات ایمنی در استفاده از پارتیشن های صنعتی

نکته مهم و خیلی جدی این است که در ساخت این نوع پارتیشن باید مورد توجه قرار بگیرد ،محافظت پارتیشن های فلزی از مجاورت با کابل های برق فشار قوی ایست که می تواند منجر به مرگ و حتی آتش سوزی در اماکن صنعتی گردد.

برای مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع پارتیشن های صنعتی می توانید با راه های ارتباطی کارشناسان ما، که در تماس باما سایت قرار دارد ارتباط برقرار کنید.

تگ ها :
امتیاز کاربران برای این پست
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید