LOADING...

اصلی ترین مشخصات میز اداری و صندلی اداری

اصلی ترین مشخصات میز اداری و صندلی اداری
18 تیر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

مشخصات میز و صندلی اداری

استانداردهایی برای میز و صندلی وجود دارند که خوب است در زمان خرید این وسایل آنها را مد نظر داشته باشید. خیلی از ما تجربه درد در شانه، دست و گردن را داشته‌ایم. ممکن است بتوان با چند تغییر جزئی در وضعیت نشستن یا ایجاد تغییرات در ارتفاع میز و صندلی یا درکل تعویض آنها این موارد را رفع کرد. قبل از خرید با استانداردهای میز و صندلی اداری آشنا شوید تا بهترین انتخاب را برای حفظ سلامتی خود داشته باشید.

مشخصات میز و صندلی اداریمشخصات میز و صندلی اداری

میز اداری و صندلی اداری از عناصر مهم در محیط کار است، زیرا افراد به طور مداوم با آنها سر و کار دارند. با توجه به اینکه انواع مختلفی از میز اداری مانند میز اداری مدرن، میز مدیریت و کنفرانس، میز مدیریت ام دی اف، میز اداری دست دوم وجود دارد، قیمت میزهای اداری نیز با توجه به جنس و نوع کاربری آنها متفاوت است در رابطه با صندلی کارمندی هم به همین شکل است صندلی اداری دست دوم، صندلی اداری ارزان، صندلی اداری طبی، صندلی کارمندی انواع مختلفی از صندلی هستند قیمت صندلی اداری نیز مانند میز اداری با توجه به جنس و طرح متفاوت است.

به همین دلیل مهم است که هم راحت و زیبا باشند و هم از استانداردهای لازم برخوردار باشند تا کمترین آسیب را به بدن استفاده‌ کننده وارد کنند. علم مهندسی انسان یا ارگونومی برای طراحی وسایل و ابزار مورد نیاز زندگی و کار استفاده می‌شود و در طراحی میز و صندلی اداری استاندارد نیز کاربرد دارد.

آخرین مطالب تکمیلی آفن را در این بخش دنبال نمایید

استانداردهای میز و صندلی اداری

انتخاب میز اداری مناسب دفتر کار

اصلی ترین مشخصات میز و صندلی اداریاصلی ترین مشخصات میز و صندلی اداری

با مطالعه این مقاله با مشخصات اصلی میز اداری و صندلی اداری آشنا شدید. شرکت مبلمان اداری آفن تولید کننده انواع مبلمان اداری با رعایت اصول ارگونومی سلامتی را همراه با کارایی بالا برای کارمندان و مدیران به همراه آورده است.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید