ClickCease

پارتیشن دو جداره 10 سانتیمتر (queen)

پارتیشن دو جداره 10 سانتیمتر (queen)
26 آذر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

پارتیشن دوجداره نوعی از پارتیشن میباشد که در فضاهای فلت اداری اجرا میشود و قابلیت های بیشتری نسبت به نوع تک جداره دارد.در پارتیشن‌های دوجداره قابلیت ساخت قاب‌های یک‌تکه و بزرگ وجود دارد. در این نوع پارتیشن از ستون استفاده زیادی نمی‌شود؛ زیرا بدنه پارتیشن به‌اندازه کافی مقاومت و استحکام دارد و می‌تواند بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار بگیرد.

پارتیشن دو جداره(queen) چیست

پارتیشن دو جداره سری کویین را میتوان جزء برترین های صنعت پارتیشن اداری درجهان دانست.یکی از برترینهای اصلی استراکچر پارتیشن اداری دوجداره سری کویین نسبت به دیگر انواع پارتیشن اداری رنگ آنادایز استفاده شده بر روی پروفیل های آلومینیوم است . رنگ آنادایز و فرایند سخت کاری پروفیل هزینه حوزچه رنگ دارد ، هزینه های آلیاژ دهی و تمپر کردن و زمان دارد ولی همه این هزینه ها با یک لبخند رضایت مشتری آرفونی فراموش میشود تا چراغ راهی باشد که بدانیم راهمان درست و روشن است.

پارتیشن دو جداره

اندازه فریم پارتیشن اداری دوجداره سری کویین

پارتیشن دوجداره(queen) با عرض 10 سانتیمتر و عمق 8 می باشد و در این نوع از پارتیشن توصیه میشود به عنوان پرکننده از شیشه 10 و 6 میل سکوریت استفاده شود ، همچنین می توان بجای شیشه از ورق های دیگر مانند ام دی اف ، طلق پلاستیک، ورق فولادی یا آلومینیومی هم استفاده کرد.

دو دلیل در انتخاب پارتیشن دو جداره

زیبایی پارتیشن‌های دوجداره

 علت‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها حذف خطوط زائد در طراحی پروفیل می‌باشد. مطمئناً برای مشتریان یکی از معیارهای انتخاب، زیبایی پارتیشن می‌باشد. این نوع پارتیشن محدودیت رنگ ندارد و مشتریان می‌توانند هر رنگی را که بخواهند سفارش دهند.

قابلیت داکتینگ داخلی پارتيشن دوجداره

در پارتیشن دوجداره کویین(queen) میان ستون های جانبی و تیرهای افقی فضایی ایده آل برای کلیه کابلهای برق ،یو پی اس، تلفن ، شبکه و سایر کابلهای مورد نیاز بطور تقریبا نامحدود تعبیه شده است که این امر شما را از استفاده  داکتهای رو کار که ظاهری نامناسب به دکوراسیون اداری می دهد بی نیاز می سازد.

ویژگی های پارتیشن دوجداره

  1. پارتیشن‌های دو جداره دارای مقاومت بالا و خود ایستا هستند.
  2. می‌توان این نوع پارتیشن را برای پرده کرکره ما بین شیشه‌ها استفاده کرد.
  3. مقاوم در برابر رطوبت
  4. از پارتیشن‌های دو جداره برای پر کننده نقاطی همچون MDF, شیشه و پلکسی و ... استفاده می‌شود.
  5. این نوع پارتیشن براحتی و با سرعت بالا نصب می‌شود.
  6. یکی از مزایای پارتیشن‌های دو جداره، قابلیت عبور کابل‌های شبکه و سیستم در تمام قسمت‌های پارتیشن می‌باشد.
  7. زمان استفاده از پارتیشن‌های دوجداره، می‌توان آن‌ها را مطابق با معماری فضا مونتاژ و دمونتاژ کرد. این کار به تخصص نیاز ندارد.

برای مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع پارتیشن های دوجداره می توانید با راه های ارتباطی کارشناسان ما که در تماس باما سایت قرار دارد ارتباط برقرار کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj