ClickCease

پارتیشن مخصوص میز کارمندی

پارتیشن مخصوص میز کارمندی
26 آذر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
1 کامنت

آشنایی با پارتیشن مخصوص میز گروهی

در ابتدا توضیحی در این رابطه بدهم که پارتیشن مخصوص میز کارمندی برای میز های کار گروهی و یا به عبارت دیگر به ورک استیشن (work station) معروف شده اند طراحی و ساخته شده است. میز های گروهی بیشتر برای کارمندانی که وظایف مشابه دارند و کارشان باهم مرتبط است طراحی شده است. جداسازی فضای کار در مجموعه هایی که از میز گروهی استفاده می نمایند، برای جلوگیری از بروز مزاحمت و اختلال در کار، از پارتیشن های مخصوص استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با پارتیشن های مخصوص میز کارمندی آشنا کنیم.  

پارتیشن محیط اداریپارتیشن های مخصوص میز گروهی

دلایل استفاده از این پارتیشن ها

  • به کارفرمایان این امکان را می دهد در یک فضای کم، کارمندان بیشتری را مشغول به کار کنند.
  • باعث نظم بیشتر کارمندان می شود.
  • این پارتیشن ها عایق صوت هستند و باعث جلوگیری از سر و صدای زیاد برای بقیه کارمند ها می شوند.

هدف از نصب این پارتیشن ها

در شرکت های مدرن و امروزی که تفاوت های زیادی با شیوه سنتی دارند که کارمندها در اتاق های مخصوص خود و در محیطی بسته به دور از بقیه کارمند ها بودند، ولی امروزه شرکت ها روی به شیوه باز کاری آورده اند و همه ی کارمندها و حتی مدیرها در محیطی هستند که همگی همدیگر را می بینند این شیوه مستلزم نصب و اجرای پارتیشن های اداری هستند که نظمی به کارمند ها بدهد و همچنین این پارتیشن ها عایق خوبی هم برای صوت هستند و می توان روی این پارتیشن های میز کارمندی پریز و کلید برق نصب کرد. میز پارتیشن اداری امروزه به صورت گسترده در باز یافت می شود.

دیگر ویژگی های پارتیشن های مخصوص میز کارمندی

قابلیت داکتینگ داخلی می باشد که کلیه کابل های برق، یو پی اس، تلفن، شبکه و سایر کابل های مورد نیاز  تعبیه شده است که این امر شما را از استفاده از داکت های رو کار که ظاهری نامناسب به دکوراسیون اداری می دهد بی نیاز می سازد.

از نظر ظاهری پارتیشن مخصوص میز کارمندی چگونه است

این پارتیشن ها از نظر رنگ و همچنین نوع مواد به کار رفته گوناگونی زیادی دارد و به خریدار این اجازه را می دهد تا آن چیزی که مورد سلیقه و باب میل هست را خریداری کند. این پارتیشن ها همچنین از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند.

مزایای استفاده از پارتیشن مخصوص میز کارمندی

مزایای استفاده از پارتیشن های مخصوص میز کارشناسی به شرح زیر می باشد:

  1. این نوع پارتیشن به راحتی و با سرعت بالا نصب می‌شود.
  2. عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و noise
  3. پایداری ابعاد و مقاومت به فشرده شدن
  4. هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ و ترکیب آن ها وجود ندارد
  5. امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان
  6. قابلیت حمل و نقل و جابه جایی آسان

نمونه ای از پارتیشن مخصوص میز کارمندی

شما وقتی می خواهید یک محیط اداری را تجهیز کنید باید به نکات مهمی توجه نمایید. استفاده از پارتیشن ها در محیط اداری مخصوصا در محیط های گروهی، که جداسازی فضا به علت جلوگیری از بروز مزاحمت و اختلال در کار، مهم می باشد. تیم آذران فضانما با ارائه بهترین پارتشین های پارتیشن تک جداره، پارتیشن دو جداره و پارتیشن شیشه ای در خدمت شما عزیزان می باشد. شما برای مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع پارتیشن ها می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

پارتیشن مخصوص میز کارمندیپارتیشن های میز گروهی یا کارمندی

شرکت مبلمان اداری آفن با ارائه بهترین خدمات و محصولات در خدمت شما مشتریان گرامی می باشند. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj