ClickCease

توجه به قیمت و کیفیت مبلمان اداری

توجه به قیمت و کیفیت مبلمان اداری
17 آبان ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

مبلمان اداری شرکت آذران فضانما که به اختصار سه حرف نخست، آفن نامیده شده، این مجموعه تلاش نموده تا بهترین نوع طراحی مبلمان اداری، میز اداری، میزهای مدیریتی، انواع پارتیشن و فایلینگ اداری را درخور سلیقه مصرف کننده تولید و به بازار عرضه کند..
تفاوت بی بدیل آذران فضا نما با اغلب ست های اداری موجود در بازار، مورد توجه آرشیتکت ها و علاقه مندان مبلمان اداری است.

به طور کلی مبلمان اداری برای 2 مدل فضای باز اداری یا فضای بسته اداری طراحی و تولید می شود که در مقاله مبلمان اداری باز (Open Office) به طور کامل توضیح داده شده است.

میزهای اداری

یکی از اصلی ترین و مهمترین موارد در دکوراسیون اداری، میزهای اداری هستند. انتخاب میز اداری تضمین آرامش، کارایی کارکنان و زیبایی محیط کار می باشد. در انتخاب یک میزاداری اولین موردی که باید مدنظر قرار بگیرد آرامش و راحتی پرسنل است زیرا کارمندان مدت زمان زیادی را پشت این میزها می گذرانند، یک میز اداری مناسب می تواند بازده کارکنان را به میزان زیادی افزایش دهد.

میزهای اداری آفن در انواع گوناگونی چون میز مدیریت، میز کارشناسی(کارمندی)، میز کنفرانس، کانتر و میز گروهی تولید و با بهترین قیمت به بازار عرضه شده اند.

میز اداری-آفن

قیمت مبلمان اداری

کارمندان هر شرکتی بیشترین ساعات روز خود را در محل کار و روی صندلی و پشت میزهای اداری می گذرانند پس باید راحتی و آرامش آنها با انتخاب بهترین نوع مبلمان اداری فراهم نمود. قیمت مناسب مبلمان اداری به مدیران این امکان را می دهد انتخاب مناسب تری را با توجه به فضای مورد نظر داشته باشند.

 میزهای اداری آذران فضانما با ابعاد و طراحی استاندارد و طرح و رنگ های متنوع، امکان ایجاد محیط  کاری پویا و زیبا را برای کارفرمایان فراهم کرده است.

قیمت مبلمان اداری معمولا با توجه به جنس و نوع کاربری تفاوت دارد آفن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت به مشتریان خور ارائه دهد.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj