ClickCease

میز کنفرانس چیست؟

میز کنفرانس چیست؟
20 آبان ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

آشنایی و بررسی میز کنفرانس 

اتاق کنفرانس محلی برای گفتگو و تبادل‌ نظر است. اتاق کنفرانس یکی از ملزومات هر اداره و شرکتی است که قصد همکاری با شرکت ‌های دیگر را دارد. همچنین برگزاری جلسه میان کارکنان شرکت نیاز به یک مکان مجزا دارد. در این مقاله سعی داریم انواع، ویژگی های میز کنفرانس را بررسی نماییم.

انواع میز کنفرانس

  • میز کنفرانس با پذیرایی
  • میز کنفرانس بدون پذیرایی
  • میز کنفرانس با طراحی خاص
  • مدل های میز کنفرانس

میز های کنفرانس‎‌‌ نیز همچون سایر وسایل موجود در شرکت ها در  شکل و طرح‎‌‌های گوناگون عرضه می‎شوند و اغلب از جنس MDF، چرم، شیشه‌‌، آلومینیومی و ترکیبی می ‎باشند. میز‌‌های کنفرانسی که از جنس شیشه هستند قابل استفاده به عنوان میز اداری نیز می ‎باشند. یک نکته مهم اینکه، برای جلسات و کنفرانس ‎‌‌های بسیار رسمی بهتر است از میز کنفرانس ترکیبی یا غیر شیشه‌ ای استفاده شود که مخصوص و ویژه جلسات باشند و برای امر دیگری استفاده نشوند. در میزهای کنفرانس ‎‌‌MDF باید تمامی اصول طراحی و نصب قطعات و اجزا رعایت شود. نکات مهمی در ساخت و تولید میز های کنفرانس‌‌ چوبی و MDF، استفاده از چسب ‎‌‌های مرغوب برای متصل کردن قطعات می ‎باشد که دوام میز را تضمین کند.

بررسی میز کنفرانس بررسی میز کنفرانس

ظاهر و ابعاد و اندازه ی میز کنفرانس

اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، براساس طول و عرض اتاق کنفرانس می باشد و یا  براساس تعداد حاضرین در جلسه و نحوه برگزاری کنفرانس مشخص می ‎شود. بدین معنا که اگر تعداد افراد حاضر در جلسه بیشتر از 70-80 نفر است، بهترین انتخاب برای میز کنفرانس، شکل دایره یا بیضی می ‎باشد که تمامی افراد بر یکدیگر اشراف داشته باشند و بتوانند بطور رو در رو با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند.

ارتفاع میز کنفرانس

ارتفاع میز کنفرانس باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می شوند. کوتاه بودن میز کنفرانس هم به معنای خم شدن مهمانان است که چندان خوشایند نیست.
برای انتخاب میز کنفرانس مناسب نور پردازی مناسب می باشد که باید به آن توجه داشته باشید. زیبایی یک میز کنفرانس مناسب به نور پردازی آن می باشد که امری بسیار مهم برای طراحی دکوراسیون اداری و منزل می باشد. اتاق های کنفرانس باید از نور کافی برخوردار باشند، بهترین نور برای یک اتاق کنفرانس، نور طبیعی غیر مستقیم، و یا نور مصنوعی است. برای مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع میزهای کنفرانس می توانید با راه های ارتباطی کارشناسان شرکت تولید مبلمان اداری آفن که در تماس باما سایت قرار دارد ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های میز کنفرانس ویژگی های میز کنفرانس

شما برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj