ClickCease

نکاتی درباره انتخاب میز کارمندی

نکاتی درباره انتخاب میز کارمندی
22 مرداد ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

بدون شک مهمترین قسمت مبلمان اداری مدرن یا مبلمان اداری کلاسیک هر شرکت میز کارمندی می باشد. میز اداری و میز کارمندی باید با رعایت اصول ارگونومی طراحی و تولید شود.

انتخاب میز کارمندی

انتخاب صحیح میز کارمندی برای شرکت ها به نوعی تضمین آرامش ، زیبایی و کارایی مبلمان اداری می باشد پس شایسته است در انتخاب میز های کارمندی ام دی اف شرکت خود را با وسواس بیشتری انجام دهید چرا که سطح و کلاس بندی شرکت شما و همچنین بهره وری کارمندانتان بصورت مستقیم با میز های کارمندی مرتبط است برای انتخاب صحیح میز اداری ابتدا به رنگ دکوراسیون ، استاندارد ابعادی میز اداری ، قیمت و مدل میز اداری و متریال استفاده شده در تولید میز های اداری توجه کافی نمایید.

  • میز کارمندی می بایست به گونه ای قرار بگیرد که اشخاص مافوق براحتی بتوانند افراد زیر دست را کنترل کنند لذا میز کارمندی می بایست بگونه ای قرار گیرد که مدیریت به تمام میز های اداری احاطه کامل داشته باشد.
  • میز کارمندی را نسبت به کاری که قصد انجامش را دارید انتخاب کنید. چنانچه نیاز به فضای وسیع تری برای کار دارید مناسب تر است که میزی بزرگ را انتخاب کنید. اما میتوانید فضای کاری خود را با استفاده از کشوهای میز محدود کنید. به این ترتیب نیاز به استفاده از میز های بزرگ در دکوراسیون اداری شما کمتر میشود

نکته  بعدی نوع میز کارمندی است، در دکوراسیون اداری قرارنیست بزودی تغییر دکوراسیون داشته باشید لذا بهتر آن است که میز کارشناسی مورد نظر از جنسی مرغوب و با دوام ساخته شده باشد.

مبلمان اداری آفن

اندازه میز کارمندی

سایز میز کارمندی از دیگر نکاتی است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. در صورتی که اتاق کوچک است میز نیز باید متناسب با اتاق از نوع کوچک انتخاب گردد. برای اتاق‌های کوچک انتخاب میزی که دارای کشو باشد ‌می‌تواند فضای مناسبی را برای نگهداری برخی از اسناد فراهم نماید.میز باید به اندازه‌‌‌ای طراحی شود که به توان کامپیوتر را بر روی آن قرار داد و موس بدون هیچگونه مزاحمتی در حرکت باشد. برای انتخاب میز کارشناسی مناسب بهتر است ابتدا پیش بینی درستی از وسایلی کارمندان در دست داشت و سپس بر اساس نیازها، طراحی آن را سفارش داد.

به منظور جلوگیری از دردهای پشت و کمر، ارتفاع میز کار باید متناسب با صندلی‌‌ها باشد. همچنین در نظر گرفتن نرمال قد کارمندان نیز در ‌‌‌این امر سهیم است. به طور کلی حداﻗﻞ ﻃـﻮل برای میز ﺑﺎﯾـﺪ 1200 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘـﺮ و ﺣـﺪاﻗﻞ ﻋﺮض برای میز ﺑﺎﯾﺪ 800 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ. طول 1600 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮوﻋﺮض 800 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد طول وﻋﺮض ﺳﻄﺢ ﮐﺎر میز ﺑﻬﺘﺮاﺳﺖ ﻣﻀﺮﺑﯽ از 100 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ

برای طراحی میز کارشناسی, شرکت آفن از بهترین طرح ها استفاده کرده است که در عین سادگی با استحکام بوده و همچنین رعایت اصول ارگونومیک در آن ها برای مشتریان عزیزمان لحاظ گردیده است.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj