LOADING...

انواع متفاوت پارتیشن فضای اداری

انواع متفاوت پارتیشن فضای اداری
26 آذر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

یک گرایش اخیر در فضای اداری و زمینه طراحی صنعتی که به شدت رشد پیدا کرده و به محبوبیت رسیده است، استفاده از پارتیشن در محیط کار می باشد. اولا، پارتیشن یک کاربردی به شدت عملی دارد، دوما، پارتیشن در فضای اداری و کار به شیک شدن، مدرن شدن و بالا رفتن لول کاری کمک شایانی می کند.
پارتیشن های اداری یکی از انواع جداکننده‌های کاذب و موقتی در فضاهای اداری  است پارتیشن اداری در انواع پارتیشن ام دی اف، پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن متحرک وجود دارد که به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع کاربری، ترکیب‌بندی رنگ، متریال و ملزومات آن می‌تواند مکمل مناسبی در طراحی دکوراسیون فضاهای اداری باشد

انتخاب پارتیشن اداری برای فضای اداری می تواند، از جنس شیشه باشد، یا موقت یا دائمی باشد، تا ارتفاع کامل یا نصف ارتفاع کف تا زیر سقف باشد، می تواند در رنگ های مختلف باشد، اینها انتخاباتی برای یک پارتیشن اداری هستند.

پارتیشن شیشه ای

 پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های اداری شیشه ای انتشار نور طبیعی را در فضای کار شما به حداکثر می رسانند. این امر به ویژه در صورتی مفید خواهد بود که پنجره ها در یک طرف قرار داشته باشند تا نور خورشید، بیشتر از فضاهای داخلی عبور کند. این موضوع نه فقط به شما این امکان را می دهد تا در قرار دادن نورهای مصنوعی صرفه جویی کنید، بلکه وجود نور طبیعی می تواند برای سلامتی و آسایش کارکنان شما حیرت آور باشد.

پارتیشن های چوبی

استفاده از پارتیشن اداری چوبی یک راه حل عملی برای داشتن یک محیط کاری گرم است. ایجاد یک ظرافت خاصی درعین حال انعطاف پذیری از جمله گزینه های مهم استفاده از این نوع پارتیشن است. این پارتیشن برای اتاق پذیرایی، کنفرانس، هئیت مدیره و اتاق های اجرایی بسیار مناسب است.

پارتیشن چوبی

پارتیشن های آلومینیومی

نوع دیگری از پارتیشن های اداری پارتیشن آلومینیومی می باشد .به دلیل اینکه از آلومینیوم استفاده شده است که از یک فلز سبک و همچنین با استحکام زیاد و زیبا تشکیل شده و دارای تنوع و زیبا می باشند .این نوع پارتیشن به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود . در این نوع پارتیشن ها از اسکلت آلومینیوم استفاده می شود 
این نوع از پارتیشن اداری  در واقع بهترین پارتیشن اداری برای رابطه هزینه موثر و کاربردی است. در حالی که بسیار سریع نصب می شود و همچنین اثبات کرده که پارتیشن آلومینیومی بسیار مقاوم، با دوام، کاهش صوت و قابلیت جابجایی را دارا می باشد.

مبلمان اداری آفن با سال ها تجربه در امر طراحی و تولید مبلمان اداری اقدام به ساخت انواع پارتیشن، پارتیشن اداری ارزان، پارتیشن متحرک، پارتیشن دوجداره mdf و... کرده است که کارایی فضا را دوچندان افزایش می دهد.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید