ClickCease

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن
06 مرداد ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

حتما تا کنون به ادارات دولتی و یا شرکت های خصوصی مراجعه کرده و مشاهده کرده اید که قسمت های مختلفی از این ساختمان ها دارای پارتیشن هایی هستند که قسمت های مختلف را از یکدیگر جدا می کند، این پارتیشن ها را پارتیشن های اداری می نامند قیمت پارتیشن اداری معمولا خیلی گران نمی باشد و معمولا برای مراکز دولتی کاربرد دارد، امروزه مشاهده می کنیم که در بسیاری از مراکز دولتی و حتی در بعضی دانشگاه ها و مدارس نیز از انواع گوناگون پارتیشن های اداری استفاده می کنند.

پارتیشن اداری چیست؟
پارتیشن اداری پارتیشنی می باشد که در ادارات برای جدا کردن قسمت های مختلف از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد، گاهی نیاز است تا شخصی به صورت موقت در داخل شرکت و یا اداره به قسمتی خاص انتقال پیدا کند ولی این انتقال از قبل قابل پیش بینی نبوده است و یا موقت می باشد، هم چنین گاهی پیش می آید که تعداد اتاق هایی که برای افرادی که در داخل ساختمان کار می کنند کم می باشد و این افراد نمی توانند در داخل یک اتاق کار کنند در این شرایط استفاده از پارتیشن اداری بسیار مناسب برای ادارات می باشد که باعث راحتی بیشتر کار می شود. شما نیز می توانید با پرداخت قیمت پارتیشن اداری صاحب یکی از این پارتیشن ها شوید.

 قیمت پارتیشن اداری معمولا بر حسب جنس و متراژ محیط محاسبه می شود و شما می توانید با دانستن این نکته قیمت پارتیشن اداری که برای خود سفارش داده اید را محاسبه کنید.

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن

پارتیشن اداری شیشه ای چیست؟
پارتیشن های اداری در انواع گوناگونی عرضه می شوند و بنا به کاربرد های متفاوت این وسیله بسیار کاربردی از انواع گوناگون آن استفاده می شود، یکی از انواع مختلف پارتیشن های اداری پارتیش شیشه ای می باشد، قیمت پارتیشن اداری شیشه ای کمی بیشتر از سایر پارتیشن ها می باشد این پارتیشن ها معمولا در فروشگاه ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد و مدل آن بسیار شیک تر و لوکس تر از سایر انواع پارتیشن ها می باشد. با استفاده از پارتیشن شیشه ای می توانید یک محیط دوستانه تر و صمیمی تر بین کارمندان و مراجعین و مشترکین ایجاد کنید. قیمت پارتیشن اداری شیشه ای به این سبب گران می باشد که استفاده آن و همین طور ساخت پارتیشن اداری شیشه ای و نصب آن حساسیت بسیار زیادی می خواهد و به راحتی نمی توان یک نمونه از آن را ساخت.

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن

پارتیشن اداری دوجداره
اگر به دنبال پارتیشن اداری ارزان قیمت برای اداره خود می گردید می توانید از پارتیشن اداری دوجداره استفاده کنید، قیمت پارتیشن اداری دوجداره پایین تر از سایر پارتیشن ها می باشد ولی این امر دلیلی بر بی کیفیت بودن آن ها نمی باشد، به دلیل اینکه می توانید بر روی این پارتیشن ها انواع و اقسام کارها همانند جوشکاری و رنگ آمیزی را انجام دهید قیمت پارتیشن اداری دوجداره ارزان تر می باشد. سرهم کردن پارتیشن دوجداره نیز نسبت به سایر انواع پارتیشن ها بسیار راحت تر می باشد و به دلیل نکاتی که ذکر شد شما خیلی راحت تر می توانید از آن ها استفاده کنید و استفاده از آن حساسیت زیادی نمی خواهد.

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن

پارتشین اداری متحرک چیست؟
پارتیشن های اداری را به صورت کلی می توان به دو دسته گوناگون تقسیم کرد، پارتیشن های اداری متحرک و پارتیشن های ایستا. قیمت پارتیشن اداری متحرک بیشتر از قیمت پارتیشن اداری ایستا می باشد چرا که شما با خرید پارتینش اداری متحرک به سادگی می توانید خودتان از آن در هر نقطه ای دوست داشتید استفاده کنید و در صورتی که بعد از مدتی از موقعیت فعلی آن رضایت کافی را نداشتید می توانید مکان آن را تغییر دهید. مقداری از قیمت پارتیشن اداری متحرک مربوط به ریل های خاص آن می باشد که برای حرکت دادن آن تعبیه شده است و کار حرکت دادن آن را راحت تر می کند و همین طور باعث می شود تا صدمه ای به محیط وارد نشود. از این پارتیشن ها معمولا در سالن هایی استفاده می شود که قصد دارند چندین بار از آن استفاده کنند و در هر بار استفاده قرار است موقعیت پارتیشن ها تغییر کند.

 

توضیحاتی درباره پارتیشن اداری و قیمت آن  

قیمت و نحوه خرید پارتیشن اداری

برای خرید پارتیشن اداری دو روش وجود دارد روش اول مراجعه حضوری به فروشگاه هایی است که این محصول را به فروش می رسانند، شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه ها و با پرداخت قیمت پارتیشن اداری، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. روش دوم برای خرید پارتیشن اداری مراجعه به وب سایت های آنلاینی می باشد که این محصول را می فروشند شما می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید و قیمت پارتیشن اداری را درب منزل پرداخت کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj