LOADING...

معرفی انواع مختلف مبلمان اداری

معرفی انواع مختلف مبلمان اداری
13 شهریور ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

برای بررسی و آگاهی از قیمت مبلمان اداری بهتر است در ابتدا با انواع مختلف این مبلمان ها و همچنین استانداردهای آن ها آشنا شوید. ما در این مطلب برای آگاهی بیشتری شما از قیمت مبلمان اداری در زمان انتخاب، اطلاعاتی قرار داده‌ایم که با کمک آن ها می‌توانید بهترین مبلمان اداری را با قیمت و کیفیت خوب تهیه کنید. همان‌طور که می‌دانید مبلمان اداری نقش به سزایی در زیبایی محل کار شما دارد. بنابراین حسن سلیقه شما در این زمینه می‌تواند موجب رونق کسب و کار شما نیز شود.

مبلمان اداری   

یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در هر اداره یا شرکت بخش دکوراسیون آن می‌باشد که می‌تواند تأثیر زیادی بر روی مراجعان و همچنین کارکنان آن مکان داشته باشد. به عبارت دیگر داشتن یک مبلمان اداری خوب باعث می‌شود که اعتبار کاری شما در بین مراجعه‌کنندگان زیاد شود. مسلماً هر مبلمانی باید متناسب با محیط خاص خود به‌کار برده شود. یک مبلمان اداری خوب باید دارای کیفیت و طول عمر بالا باشد.

مبلمان های اداری در طرح‌ها و کیفیت‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند این مورد می‌تواند شما را در انتخاب یک مبلمان خوب سردرگم کند اما ما در این قسمت مهم‌ترین استانداردهای یک مبلمان اداری و همچنین عواملی که بر روی قیمت مبلمان اداری تأثیر دارند را به شما نشان می‌دهیم تا با خیال آسوده انتخاب کنید.

مبلمان اداری آفن 

تأثیر میز کنفرانس در قیمت مبلمان اداری

یکی از قسمت‌های اصلی هر سازمان یا شرکت، اتاق کنفرانس و جلسات آن است. از آنجایی‌که در اتاق کنفرانس اعضا به تبادل اطلاعات و بحث و مشورت می‌پردازند، راحتی افراد اهمیت زیادی پیدا می‌کند. میزهای کنفرانس بسته به تعداد افرادی که قرار است از آن استفاده کنند در نمونه‌های بزرگ و کوچک ساخته می‌شوند. معمولاً این میزها در اشکال مختلف دایره، بیضی، مستطیل و مربع هستند که انتخاب شکل آن بستگی زیادی به فضای مورد استفاده شما دارد. یکی از نکاتی که در زمان خرید میز کنفرانس باید به آن توجه کنید این است که هر فرد به اندازه کافی فضای در دسترس داشته باشد تا در زمان جلسات افراد دور میز با مشکلی مواجه نشوند.

میز کنفرانس-آفن

تأثیر میز مدیریت در قیمت مبلمان اداری

برای آگاهی از قیمت مبلمان اداری باید با انواع میزهای مدیریت آشنا شوید. یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در هر شرکت میز مدیریت است که باید شیک‌ترین و بزرگ‌ترین میز موجود در شرکت باشد و بر سایر میزهای موجود در آن محل اشراف داشته باشد. میز مدیریت در قیمت مبلمان اداری اهمیت زیادی دارد. این میز باید به گونه‌ای باشد که به اندازه کافی فضای در دسترس داشته باشد و دارای کشوها و کمدهای متنوع باشد. از آنجایی‌که این میز برای استفاده در مدت زمان‌های طولانی به کار برده می‌شود باید استانداردهای کافی برای راحتی فرد مصرف‌کننده را داشته باشد و بر اساس اصول ارگونومی طراحی شود.

میز رییس-آفن

تأثیر میز اداری در قیمت مبلمان اداری

اگر قصد دارید با قیمت مبلمان اداری آشنا شوید، باید با طرح‌ها و شکل‌های مختلف میز اداری هم آشنا شوید. میز اداری یکی از پراستفاده‌ترین تجهیزات یک شرکت است که توجه به استاندارد بودن آن اهمیت بسیار زیادی دارد. این نوع میزها نسبت به میز مدیریت سایز کوچک‌تری دارند و متناسب با نوع استفاده اشخاص طراحی می‌شوند. در میزهای اداری معمولی نیز رعایت استانداردهای ایمنی برای راحتی و آسایش کارکنان در زمان استفاده اهمیت زیادی دارد. میزهای اداری متناسب با نوع کاربردی که دارند در نمونه‌های مختلف و با جنس‌های متفاوت چوبی یا فلزی عرضه می‌شوند.

تأثیر صندلی اداری در قیمت مبلمان اداری

یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت مبلمان اداری تأثیر زیادی دارد، صندلی‌های اداری هستند. همان‌طور که می‌دانید صندلی‌های اداری در تعداد بالا استفاده می‌شوند بنابراین اینکه یک صندلی کیفیت بالا و درعین‌حال قیمت مناسب داشته باشد باعث می‌شود نیازی به خرید مجدد آن نداشته باشید و این عامل بر روی قیمت مبلمان اداری تأثیر بسزایی دارد. در یک شرکت و یا سازمان افراد بیشترین وقت خود را بر روی صندلی سپری می‌کنند بنابراین این صندلی‌ها باید به گونه‌ای طراحی و ساخته شده باشند که به ستون فقرات شخص آسیب وارد نکنند و باعث راحتی فرد در زمان استفاده شوند.

صندلی‌های نوع s یکی از پرکاربردترین مدل‌های صندلی هستند که متناسب با ارگونومی بدن طراحی شده‌اند و کمترین آسیب را به ستون فقرات وارد می‌کنند. قابلیت تا شدن صندلی تا زاویه 110 درجه، روکش صندلی، ضد عرق بودن، جنس بالش‌های صندلی و ... مواردی هستند که در زمان خرید مبلمان اداری باید به آن ها توجه کرد.

صندلی اداری-آفن

قیمت مبلمان اداری


همانطور که در مطالب فوق گفته شد عوامل زیادی بر روی قیمت مبلمان اداری تأثیر دارند. اگر قصد خرید مبلمان اداری دارید در ابتدا با قسمت های مختلف یک مبلمان اداری آشنا شوید سپس معیارهای استاندارد هر یک را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین مبلمان اداری را برای خود تهیه کنید. ما بهترین مبلمان اداری را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما قرار می دهیم. 

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید