LOADING...

انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر شما

انتخاب میز مدیریت مناسب دفتر شما
06 آبان ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

برای انتخاب میز مدیریت باید به چه نکاتی توجه کنیم

در دکوراسیون داخلی هر شرکتی انتخاب مبلمان اداری و از جمله میز مدیریت بسیار مهم است. بخش مدیریت یکی از مهم ترین بخش های هر شرکتی است. بنابراین در میان انواع میز اداری، خرید و انتخاب میز مدیریت نیاز به دقت بیشتری دارد. از این رو مجموعه آفن با تیم متخصص و حرفه ای خود در زمینه طراحی و ساخت انواع مبلمان اداری، به شما کمک می کند که بهترین و مناسب ترین میز مدیریتی را برای دفتر خود انتخاب کنید.

نکات مهم برای انتخاب میز مدیریت نکات مهم برای انتخاب میز دفتر کار

اهمیت میز مدیریت و تاثیر آن در شرکت

بدون شک در هر اداره، شرکت و یا سازمانی بخش مدیریت مهم ترین قسمت آن محسوب می شود. بنابراین با توجه به اهمیت این بخش، طراحی و دکوراسیون اتاق مدیریت بسیار مهم است. برای داشتن یک دکوراسیون شیک و عالی باید از مناسب ترین مبلمان اداری استفاده کرد. در بین انواع مبلمان اداری، میز اداری مدیریت دارای اهمیت بیشتری می باشد. به دلیل اینکه هنگام ورود به اتاق مدیریت اولین چیزی که جلب توجه می نماید، میز مدیریت است. میز مدیریت در روحیه کاری و همچنین ارتباط مدیریت با کارمندان و مشتریان شرکت تاثیر زیادی دارد. در ضمن یک میز مدیریت، باکیفیت و طرح مناسب در میزان اعتبار، درجه و موفقیت شرکت بسیار تاثیرگذار است.
از میز مدیریتی علاوه بر سازمان ها، ادارات و شرکت ها در محیط های مختلفی مانند رستوران ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، بانک ها و مدارس استفاده می شود. در تمام این محیط ها، مدیر زمان زیادی را در پشت میز مدیریت مشغول به کار و رسیدگی به امور مرتبط حرفه خود می باشد. انتخاب یک میز مدیریتی مناسب علاوه بر راحتی در میزان لذت کاری افراد نقش بسیار مهمی دارد. فاکتورهای زیادی مانند رنگ و طرح، اندازه ابعاد و نوع متریال و جنس در انتخاب میز اداری مدیریت نقش دارند که در ادامه مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

انتخاب متریال میز مدیریت

همانطور که می دانید در هر شرکتی مدیر جایگاه ویژه و ممتازی دارد. به همین دلیل در بین انواع محصولات مبلمان اداری، میز مدیریتی دارای اهمیت بیشتری می باشد. میز مدیریت در واقع اعتبار، درجه شرکت، کلاس کاری، دیدگاه و تجربه شما به کسب و کار را به مشتریان و مراجعه کنندگان نشان می دهد. بنابراین برای داشتن یک میز مدیریت مدرن و مناسب باید از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده کرد. به طور معمول برای میز مدیریت از متریالی مانند چوب، چرم، فلز، شیشه و ام دی اف استفاده می شود. بهترین و مناسب ترین متریال میز مدیریت باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • استحکام و دوام بالا
  • ظاهر زیبا و مناسب
  • کار کردن راحت با آن
  • قابلیت تمیز کردن و شست و شوی راحت 

متریال متنوع برای خرید میز مدیریتعکس میز مدیریت ام دی اف

انتخاب ابعاد میز مدیریت

همانطور که می دانید در یک مجموعه اداری باید در انتخاب مبلمان اداری بسیار مراقب باشید. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب میز مدیریتی مناسب برای دفتر شما، انتخاب ابعاد آن است. به طور کلی میزهای یک مجموعه اداری، براساس اندازه و ابعاد در 3 گروه، میزهای اداری کوچک، میزهای اداری متوسط و میزهای اداری بزرگ تقسیم بندی می شود. میز مدیریت از لحاظ ابعاد جزء میزهای اداری بزرگ می باشد.
به طور کلی انتخاب اندازه میز مدیریت به اندازه دفتر شما بستگی دارد. بنابراین در هر محیطی، اندازه و ابعاد میز مدیریت باید به گونه ای انتخاب شود؛ که برای دیگر وسایل کاری مانند فایل ها و کمدها فضای کافی موجود باشد. علاوه بر این ها، مدیریت باید بتواند به راحتی تمام وسایل کاری خود را مانند کامپیوتر، تقویم، کاتالوگ و آرم شرکت را روی میز قرار دهد و از طرفی به راحتی به صندلی مدیریت دسترسی داشته باشد. با توجه به این موضوعات ارتفاع میز مدیریت نباید خیلی بلند و یا خیلی کوتاه باشد، بلکه باید در حدی باشد که مدیریت بتواند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی کارهای خود را انجام دهد.

انتخاب رنگ و طرح مناسب برای میز اداری مدیریت

به طور معمول در اکثر محیط های کاری بسیاری از جلسات، ملاقات های کاری و قراردادهای مهم در بخش مدیریت انجام می گیرد. خیلی از این جلسات، ملاقات ها و قراردادها ممکن است ساعت ها طول بکشد. بنابراین امری طبیعی است، که افراد از نشستن در یک محیط، برای یک زمان طولانی مدت خسته شوند. شما با انتخاب رنگ مناسب و طرح زیبا برای میز اداری مدیریت و دیگر وسایل کاری دفتر خود، علاوه بر ایجاد یک محیط آرامش بخش و قابل اعتماد می توانید میزان خستگی افراد را به طور چشمگیری کاهش دهید. برای داشتن یک دکوراسیون شیک و زیبا می توانید، رنگ و طرح میز مدیریتی اتاق خود را با توجه به نوع کسب و کار و وسایل کاری خود مانند صندلی ها، کمد ها و قفسه ها انتخاب کنید. به طور کلی میزهای تیره رنگ، دارای جذابیت و کلاس کاری بیشتری می باشند.

خرید و انتخاب میز مدیریت

شرکت آفن یکی از بهترین تولید کنندگان و طراحان انواع مبلمان اداری و از جمله میز مدیریتی در ایران است. این شرکت با بهره مندی از تیم متخصص و با تجربه خود و با استفاده از بهترین متریال، مناسب ترین و شیک ترین انواع میز اداری و میز مدیریتی را طراحی و تولید می کند. اگر برای شرکت و دفتر خود قصد انتخاب و خرید میز اداری مدیریت و دیگر مبلمان اداری را دارید، مجموعه آفن به شما کمک می کند، با توجه به نوع کسب و کار و فضای کاری خود بهترین انتخاب را داشته باشید. 

خرید میز مدیریت خرید میز مدیریت

شما برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید