ClickCease

تاثیر پارتیشن اداری در دکوراسیون محل کار

تاثیر پارتیشن اداری در دکوراسیون محل کار
01 دی ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

یکی از مواردی که در حال حاضر در دفاتر کار و شرکت ها بسیار به آن پرداخته می شود، استفاده از پارتیشن اداری است که در این مقاله از آفن می خواهیم به بررسی تاثیر این پارتیشن ها در دکوراسیون محیط های کاری بپردازیم.

پارتیشن اداری


امروزه مشاهده می شود که مفاهیم جدیدی در محیط کار مطرح شده است که یکی از پرکاربردترین آنها، استفاده از پارتیشن اداری می باشد. به طور کلی می‌توان گفت پارتیشن به معنی جداسازی و قسمت کننده فضاها است که جزو سازه های اصلی معماری نمی باشد. این سیستم جدا کننده کاذب با هدف نظم و با پیش بینی صحیح قابلیت جابجایی طراحی و ساخته شده است که افراد می توانند در سریع ترین زمان ممکن و با پرداخت هزینه کمتری نسبت به ساخت و ساز، اقدام به نصب انواع پارتیشن اداری نمایند. توجه داشته باشید که در پارتیشن های اداری هماهنگی بین دکوراسیون اداری و نوع این پارتیشن ها بسیار مهم است، زیرا طراحی و قرارگیری این اجزا باید به صورتی انجام پذیرد که با دکوراسیون مورد طراحی همسان باشد و جدا تلقی نشود.

پارتیشن اداری

ضرورت پارتیشن اداری


داشتن یک فضای مجزا و منظم برای هر کارمند می‌تواند مورد پسند تلقی شود، که این امر با استفاده از پارتیشن اداری امکان پذیر است. با نصب این سازه افراد می‌توانند از فضای مجزا برخوردار شوند و به طور حتم این امر باب میل همه قرار می گیرد. می توان گفت در طراحی فضاهای اداری، امروزه یکی از فاکتورهای مهم انتخاب و نصب پارتیشن اداری می باشد. این پارتیشن ها علاوه بر اینکه موجب زیباسازی محیط می شوند سبب آسایش و رفاه کارمندان خواهد شد و از آنجایی که افراد زمان زیادی از روز را در محل کار سپری می‌کنند می‌ توان به اهمیت و ضرورت این سازه پی برد.

علاوه بر اینکه پارتیشن اداری می تواند بر تمرکز و رضایت کارکنان تاثیرگذار باشد به طور حتم استفاده از این سازه موجب زیباسازی فضا خواهد شد که این امر می‌تواند در نگاه مشتریان نیز خاص به نظر برسد. توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از این پارتیشن ها لازم است هماهنگی نسبی بین آن و دیگر اجزا در محل کار ایجاد شود به طوری که می توانید ابتدا اقدام به تهیه پارتیشن اداری نمایید و فضاها را تقسیم بندی کنید، سپس قیمت مبلمان اداری را بررسی کرده و آن را خریداری کنید.

پارتیشن اداری

انواع پارتیشن اداری


جداکننده کاذب که امروزه با نام پارتیشن ساختمان شناخته می شود دارای انواع متنوعی می باشد. در این بین یکی از پارتیشن های اداری پرکاربرد نوع تمام ام دی اف آن است که تنها به وسیله ام دی اف ساخته شده و طراحی آن به گونه ای است که نمای ظاهری آن نیز ام دی اف می باشد. پارتیشن اداری آلومینیوم و ام دی اف نوع دیگری از آن است که ترکیبی از ام دی اف و آلومینیوم است، که از انواع جداکننده های سبک به شمار می رود. از این رو حمل و نقل آن بسیار آسان می باشد. پارتیشن اداری ام دی اف و شیشه نوع دیگر این محصول است که از آن به عنوان پرکننده های صنعت استفاده می‌شود، قطر این نوع پارتیشن بسیار کم است و عرض و ارتفاع آن هم کاملا نامحدود می باشد. پارتیشن اداری آلومینیوم و شیشه نوع دوجداره این محصول می باشد که بسیار پرکاربرد است. علاوه بر این امر توجه داشته باشید که این محصول در رنگ ها و طرح های مختلفی نیز در بازار موجود می باشد که افراد می‌توانند بنا به نیاز خود نوعی از آن را انتخاب کنند.

پارتیشن اداری

مزایای استفاده از پارتیشن اداری


با توجه به مزایای متعددی که پارتیشن اداری در فضا و محیط کار دارد می توان به تاثیر آن در دکوراسیون کار پی برد. از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت جابجایی آسان و راحت، تنوع بی نظیر رنگ و جنس آن، عدم آسیب رساندن به ساختمان، هزینه مناسب آن و امکان نصب سریع این محصول، استفاده بهینه از کل فضا، قابلیت نصب در ارتفاع های مختلف عایق صدا و حرارت، انعطاف پذیری و زیبایی اشاره نمود.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj