LOADING...

عوامل تاثیر گذار در قیمت میز اداری

عوامل تاثیر گذار در قیمت میز اداری
22 دی ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

مبلمان اداری مهم ترین عامل در طراحی دکوراسیون یک اداره محسوب می شوند. میزهای اداری اغلب در شکل ها و اندازه های مختلف برای ادارات خریداری می شوند. البته قیمت میز اداری نیز در خرید آن موثر است. در ادامه این مطلب به معرفی انواع میزهای اداری و عوامل تاثیر گذار در قیمت میز اداری می پردازیم.

انواع میز اداری

کارمندان یک اداره بیشتر اوقات خود را در پشت میزهای اداری می گذرانند. انتخاب یک میز اداری مناسب می تواند به بهبود عملکرد کارکنان کمک زیادی نماید. تولید میز اداری سال هاست که در کشور به صورت عمده صورت می گیرد. این امر به خرید میز اداری ایرانی کمک زیادی نموده است. اما باید دانست که میزهای اداری انواع مختلفی دارند. میز اداری انعطاف پذیر یکی از بهترین انواع این محصول است که فرد احساس راحتی بیشتر در هنگام کار با آن دارد. میزهای اداری تاشو یکی دیگر از انواع میزهای اداری هستند که در محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. میزهایی با اشکال هندسی متفاوت نمونه دیگری از میزهای اداری است. در این مورد میزهای دایره شکل، بیضی شکل، مربع و مستطیل شکل در کارگاه های تولید کننده این محصول، ساخته می شوند.

میز اداری

جنس انواع میزهای اداری

اغلب میزهای اداری از جنس چوب هستند. چوب انواع درختان دارای کیفیت و طول عمر بیشتری است، بنابراین میزهای ساخته شده از چوب نیز دارای ماندگاری بیشتری خواهند بود. البته امروزه میزهای اداری از جنس ام دی اف نیز تولید می شوند. فروش میز اداری ام دی اف دارای میزان کمتری نسبت به میزهای چوبی است. البته قیمت میز اداری ام دی اف در مقایسه با قیمت میز اداری چوبی، دارای نرخ کمتری است.

چه عواملی بر قیمت میز اداری تاثیرگذارند؟

قیمت میز اداری به عوامل زیادی وابسته است. برای مثال طرح این نوع از میزها و سبک طراحی آنها می تواند تاثیر زیادی در قیمت آنها داشته باشد. همچنین کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت این نوع محصولات می تواند باعث کاهش یا افزایش قیمت میز اداری شود. زیبایی و راحتی این میزها نیز عاملی دیگر در قیمت گذاری آن ها به شمار می رود. از این رو در انتخاب این محصولات علاوه بر تناسب در طرح و رنگ، باید به قیمت آنها نیز توجه کرد.

میز اداری

البته برخی از مسئولین و مدیران شرکتی ترجیح می دهند تا میزهای اداری را طراحی کنند تا تولیدی ها این میزها را بر اساس دکوراسیون داخلی شرکت ها بسازند. این امر ممکن است موجب افزایش قیمت میز اداری شود، زیرا ساخت یک محصول منحصر به فرد می تواند دشواری های خاص خود را داشته باشد.

عوامل مهم در انتخاب میز اداری مناسب

ممکن است با خواندن این تیتر اولین عامل را زیبایی بنامید. اما پیشنهاد ما به شما این است که راحتی را فدای زیبایی نکنید. میز اداری مناسب میزی است که فرد در هنگام کار با آن دچار خستگی نشود و نشستن پشت آن دشوار نباشد. پس در مرحله اول به راحت بودن میز اهمیت دهید. در گام بعدی به زیبایی و تناسب میز با محیط کار توجه کنید. انتخاب رنگ و طرح میز می تواند نقش موثری در زیبایی محیط کار داشته باشد.

میز اداری

در نتیجه  هنگام انتخاب میز اداری مناسب، به دکوراسیون محیط کار و تناسب آن اهمیت دهید. قیمت میز اداری یکی دیگر از اموری است که توجه به آن ضروری است. تا چه میزان برای خرید این محصولات هزینه می کنید؟ پاسخ به این سوال می تواند در خرید مناسب میز اداری به شما کمک کند. پس قیمت میز اداری نیز می تواند عامل تعیین کننده ای در انتخاب شما محسوب گردد. جنس میز و کیفیت ساخت میزهای اداری، یکی دیگر از عوامل مهم در خرید این محصول است. اگر میزهای اداری با دوام و مقاوم را به میزهای بی کیفیت و کم دوام ترجیح می دهید، پس از نمونه های چوبی این محصول خریداری نمایید.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید