LOADING...

ویژگی های بهترین صندلی کارمندی برای فضای کاری شما

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
امتیاز شما :
ویژگی های بهترین صندلی کارمندی برای فضای کاری شما
22 دی ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

صندلی ها از نظر جنس و امکانات با یکدیگر متفاوت خواهند بود. از عوامل تعیین کننده بهترین صندلی کارمندی می توان به وجود جک تنظیم ارتفاع و همچنین ساخت نشیمنگاه آن اشاره کرد که سبب راحتی نشستن بر روی آن خواهد شد تا بر روی آن هیچ خستگی احساس نشود. در ادامه در رابطه با امکانات کلی بهترین صندلی ها توضیحاتی ارائه شده است:

بهترین صندلی کارمندی

صندلی کارمندی به دلیل استفاده فراوان از آن حتما باید راحت باشد و تمامی نیازهای یک انسان در هنگام نشستن بر روی آن را برطرف نماید. چون یک کارمند بیشتر ساعات روز را بر روی این صندلی ها می نشیند حتما باید در انتخاب نوع صندلی دقت لازم به کار گرفته شود تا صندلی مناسب جهت نشستن بر روی آن انتخاب شود. نرم و راحت بودن و قابلیت تنظیم صندلی از عواملی است که باید در هنگام خرید آن دقت شود. بهترین صندلی کارمندی صندلی خواهد بود که هم قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد و هم امکان تنظیم قسمت پشتی آن وجود داشته باشد. همچنین چرخشی بودن صندلی های کارمندی نیز امری ضروری در این صندلی ها به حساب می آید. مجهز بودن صندلی به پشتی راحت و هماهنگ با فرم کمر سبب هرچه راحت تر شدن صندلی خواهد شد و سبب جلوگیری از خستگی کارمند می شود.

صندلی کارمندی

ویژگی بهترین صندلی کارمندی از نظر جنس

بهترین صندلی کارمندی به گونه ای خواهد بود که تمام قسمت های بدن شما را پشتیبانی نماید این امر به این منظور است که تمامی قسمت های بدن شما را صندل فرا گرفته باشد و تمام قسمت های بدن بر روی آن به استراحت بپردازد. جنس صندلی تاثیر بسیاری در مرغوبیت آن خواهد داشت. جنس رویه صندلی مهمترین امر در انتخاب صندلی خواهد بود چرا که در صورت نامرغوب بودن رویه صندلی سبب عرق کردن کارمند خواهد شد. همچنین جنس پایه های صندلی نیز حتما باید از جنسی باشد که امکان تحمل وزن های بالا را نیز داشته باشد و امکان خرابی در چرخ های آن به حداقل برسد. جنس دسته های صندلی نیز حائز اهمیت خواهد بود چرا که پر تماس ترین قسمت صندلی با دست است که حتما باید به جنس آن توجه شود تا هیچ آسیبی به بدن نرساند. همچنین جنس فنر برخی صندل های کارمندی باید به گونه ای باشد که با فشار کم جمع نشود.

صندلی کارمندی

ویژگی بهترین صندلی کارمندی از نظر امکانات

بهترین صندلی کارمندی باید به گونه ای تعبیه شده باشد که نشستن بر روی آن به نحوه صحیح انجام گیرد و احساس خستگی بر روی آن حس نشود. همچنین بهترین صندلی کارمندی باید دارای چرخ های روان باشد که امکان جابجایی آن را به سهولت امکان پذیر نماید. صندلی های کارمندی که جهت آرامش کامل کارمندان تولید شده اند دارای ابرهای فراوان در هر بخش از صندلی هستند که نشستن بر روی آن لذت بخش خواهد بود. همچنین دسته های صندلی نیز کاملا از ابر و رویه چرمی پوشیده شده است که هم از عرق کردن جلوگیری می کند و هم سبب هرچه راحت تر شدن آن می شود. همچنین بهترین صندلی های کارمندی دارای جک تنظیم ارتفاع هستند که امکان جابجایی تا 30 سانت در آنها میسر خواهد بود. همچنین بخشی در پشت کمر تعبیه شده است که امکان کوچک و بزرگ کردن آن جهت استفاده افراد مختلف وجود دارد.

صندلی کارمندی

نحوه انتخاب بهترین صندلی کارمندی نسبت به فضای کاری

انتخاب صندلی که سبب زیبایی محل کار شما نیز شود بسیار حائز اهمیت خواهد بود. پس در انتخاب بهترین صندلی کارمندی باید موارد بسیاری را در نظر بگیرید مواردی مانند رنگ و اندازه صندلی از موارد مهم در انتخاب آن به حساب می آید. بهترین صندلی کارمندی حتما باید ساختی شیک داشته باشد و جنس رویه آن به گونه ای مقاوم باشد که حالت اولیه خود را در زمانی کوتاه از دست ندهد. صندلی کارمندی نسبت به نوع کار شما تنظیم متفاوتی خواهد داشت مثلا برای اتاق مدیر صندلی حتما باید زاویه 90 درجه داشته باشد که هم راحت باشد و هم زیبایی خاصی داشته باشد. برخی صندلی های کارمندی گویی به مبل راحتی شبیه هستند که استفاده از این قبیل صندلی ها برای همه اماکن مناسب نخواهد بود.

امتیاز کاربران برای این پست
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید