ClickCease

چرا بیشتر مدیران مبلمان اداری مدرن را انتخاب می کنند

چرا بیشتر مدیران مبلمان اداری مدرن را انتخاب می کنند
20 فروردین ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

امروزه در فضاهای اداری کمتر از چوب و چرم برای دکوراسیون و مبلمان اداری استفاده می شود و مبلمان اداری مدرن پیشنهاد مناسبی برای مدیران به شمار می رود. مبلمان اداری مدرن با استفاده از فلزهای براق، شیشه، رنگ های جذاب و طراحی خلاقانه می تواند محیط متفاوت و تحسین برانگیز در محل کار ایجاد کند. در طراحی مبلمان مدرن ار ایده های نو و گیرا برای میز مدیریتی بهره می بریم و همینطور از رنگ های زنده و تاثیرگذار برای قسمت کارمندان و پارتیشن ها استفاده می شود.

انتخاب مناسب مبلمان اداری مدرن

امروزه در بیشتر محیط های اداری مبلمان مدرن جایگزین مبلمان کلاسیک شده است. این طراحی به شما کمک می کند تا از تمام فضای محل کار خود نهایت استفاده را ببرید و علاوه بر کارایی بیشتر شاهد زیبایی آن نسبت به مبلمان کلاسیک باشید. مبلمان اداری نقش بسیار مهمی در ایجاد ارتباط میان کارمندان و ارباب رجوع دارد، از لحاظ روانشناسی شخصیتی، انسان ها هر چه در فضای مدرن تر و لوکس تری کار کنند اعتماد به نفس بالاتری خواهند داشت و وظایف خود را به نحو بهتری انجام خواهند داد. به همین دلیل مدیران مجموعه ها تمایل بیشتری به خرید مبلمان اداری مدرن دارند. از طرفی افرادی که به محل کار شما مراجعه می کنند آرامش و حس اعتماد بیشتری نسبت به کارمندان دارند.

انتخاب مناسب مبلمان اداری مدرن

ویژگی های مبلمان اداری مدرن

در مبلمان مدرن از رنگ های روشن تری نسبت به مبلمان کلاسیک استفاده می شود که تاثیر بسیار بالایی در بازده کاری شما خواهد داشت. همینطور از مواد اولیه باکیفیت مانند فلز و شیشه استفاده می شود تا علاوه بر سادگی حس مدرن و لوکس بودن مبلمان را به بیننده القا کند. از دیگر ویژگی های مبلمان مدرن ایجاد حس پویایی خلاقانه و پر انرژی نسبت به مبلمان کلاسیک است که باعث می شود افرادی که در محیط هستند دیر تر احساس خستگی کنند و انرژی بیشتری داشته باشند و شاد تر به فعالیت های کاری بپردازند. مبلمان اداری مدرن باید دارای ارگونومی و طراحی یکپارچه ای باشد تا کل فضای محل کار شما را منسجم تر نشان دهد.

ویژگی های مبلمان اداری مدرن

استفاده از طراحی مناسب برای شرکت ها

نکته دیگر که در طراحی مبلمان اداری باید به آن توجه شود هویت تجاری و  برند شما و شرکت شما است که باید در طراحی دکوراسیون محل کار لحاظ شود، به گونه ای که باعث زیبایی دوچندان و منحصر به فرد شدن محل کار شود. استفاده از مبلمان اداری مدرن نه تنها باعث بالا رفتن روحیه کاری کارمندان و پرسنل شما می شود، بلکه نشان دهنده هویت تجاری برند شما و همینطور شخصیت شما خواهد بود. پس در انتخاب مبلمان مدرن دقت بالایی داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که دوست دارید. سعی کنید اصول روانشناسی رنگ ها را به یاد داشته باشید، به عنوان مثال رنگ سبز یا نارنجی می تواند دفتر کار را به محیطی خلاقانه و پر انرژی تبدیل کند و مناسب فعالیت های نو و جدید باشد. اگر در محل کار خود نیاز به آرامش دارید پیشنهاد می شود از رنگ هایی با طیف آبی و سفید استفاده کنید. برای محیط هایی که رنگ های زیادی در آن وجود دارد باید از رنگ های خنثی استفاده شود.

استفاده از طراحی مناسب برای شرکت ها

نوع مواد مصرفی در مبلمان اداری مدرن

نوع مواد مصرفی به موارد استفاده آن بستگی دارد. برای مثال مبلمان و میز کنفرانسی که در محیط اداری و رسمی استفاده می شود بهتر است از چوب و چرم باشد تا نشان دهنده رسمیت جلسه باشد. اگر برای میز و صندلی کارمندان به دنبال گزینه مناسب هستید صندلی های توری و روزنه دار به همراه میزهای ساده پیشنهاد فوق العاده ای خواهد بود. چرا که این نوع صندلی ها باعث تهویه شده و از خستگی نشستن طولانی و عرق کردن می کاهد. میز کار ساده نیز فضای کافی برای وسایل مورد نیاز پرسنل شما را دارا می باشد. در صورتی که با محدودیت فضای کاری روبرو هستید می توانید از پارتیشن اداری نیز استفاده کنید. وظیفه اصلی پارتیشن ها جدا سازی بخش های مختلف است که در انواع گوناگونی قابل تهیه می باشد. با توجه به نوع دکوراسیون می توانید از پارتیشن های چوبی، پلاستیکی، و یا ترکیبی از شیشه و فلز استفاده کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj