ClickCease

راحتی بیشتر با مبلمان ادارای مدرن

راحتی بیشتر با مبلمان ادارای مدرن
20 فروردین ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

صرف زمان 8 ساعت یا بیشتر در روز در یک اداره و نشستن روی یک صندلی ناراحت کننده و یک میز کوچک روند خوبی را در پیشرفت امور کارها ایجاد نمی کند. هنگامی که نوبت به انتخاب مبلمان اداری می رسد اثبات شده است که انتخاب مبلمان اداری مناسب در افزایش بهره وری کارمندان نقش مهمی می گذارد. مبلمان اداری باید تصویر، نام تجاری و شخصیت شرکت شما را منعکس کند. خرید مبلمان است که نه تنها باعث راحتی می شود، بلکه می تواند نگاهی باشد که نشان تجاری شما را منعکس می کند و به نمایش می گذارد.

هنگام انتخاب مبلمان مهم است که ذخیره سازی مدارک و کمبود فضا را در نظر بگیرید. انتخاب مبلمان مناسب برای دفتر شما کلید ایجاد یک فضای مناسب و کارت دعوتی است که مشتریان آینده نگر را جذب می کند و هر روز کارمندان شما را به سمت اداره می کشاند. اما با توجه به تعداد زیادی از این لوازم در بازار، در واقع انتخاب مبلمان بین مبلمان اداری کلاسیک و مدرن می تواند یک کار دشوار باشد. ما توصیه هایی برای انتخاب مبلمان اداری مناسب داریم که می تواند به کسب و کار شما و بهبود بهره وری کمک کند.  

مبلمان اداری مناسب

راحتی را اولویت قرار دهید

در یک محیط اداری معمولا، کارمندان شما درصد زیادی از روز خود را روی صندلی های خود نشسته اند، بنابراین بسیار مهم است که آنها با صندلی های راحت و صندلی های مناسب کار کنند. این موضوع که کدام نوع از مبلمان اداری مدرن یا کلاسیک راحت تر است یک موضوع نسبی است اما عموما با گذر زمان سعی در این است که هر روزه بر راحتی مبلمان ها افزوده شود پس اطمینان حاصل کنید که هر کس در دفتر در یک محیط کار راحت باشد و راحتی کارمندان باید بالای لیست معیارهای خرید مبلمان اداری قرار بگیرد. اگر کارکنان از درد گردن و سفتی ناشی از مبلمان ناراحت کننده و نشستن در موقعیت های ناخوشایند رنج می برند احتمالا احساس آرامش نمی کنند و بعید است که با بهترین توانایی خود کار کنند. این نشان می دهد که چگونه مبلمان اداری راحت و بزرگ، نیروی کار آرام و آماده برای کار را حفظ خواهد کرد. 

راحتی را در میز کارمندی و مبلمان اداری اولویت قرار دهید

به نیازهای اداره توجه کنید

کارکنان روزانه بیشتر نشسته کار می کنند، بنابراین صندلی راحت و میز لازم است اما نیاز اداره نیز باید مورد توجه قرار گیرد. هر دفتر اداری با توجه به نوع کاری که در آن انجام می شود، مخاطبین خاص خود را دارد و همچنین بر حسب فضای موجود نیاز به مبلمان خاص خود دارد. امروزه صندلی ها و میزهای ارگونومیک به عنوان یک روند برای ساده تر کردن کارها  انتخاب می شوند، با تعداد زیادی از این محصولات در بازار، شما می توانید آنها را با قیمت مناسب خریداری کنید. و از مزایای مختلف آنها به صورت یکجا بهره مند شوید. به غیر از صندلی ها و میزها، شما می توانید مبلمان دیگر را نیز خریداری کنید و سبک خود را با توجه به نوع کسب و کاری که دارید، نشان دهید و در نهایت به خاطر بسپارید که انتخاب شما باید دفتر را یک محیط مفید برای کار بسازد. در نهایت کارمندان هر مبلمانی اعم از میز و صندلی که روی آن راحت تر باشند و سختی کار را برای آنها کمتر کند، بیشتر می پسندند. مدل و تزیینات آن در مرحله دوم قرار خواهد گرفت.

به نیازهای اداره برای انتخاب مبلمان اداری توجه کنید

ارگونومیک چیست؟

علم طراحی یک محل کار با توانایی ها و نیازهای کارکنان شما در ذهن، به عنوان ارگونومی شناخته می شود و باید در هر قطعه ای از مبلمان اداری که خریداری می کنید، مورد توجه قرار گیرد. به طور مثال زیرپایی، مانیتورهای قابل تنظیم، صندلی هایی که به طور مناسب از پشت سر کارکنان شما پشتیبانی می کنند. ارگونومی می تواند تاثیر قابل توجهی بر بهره وری، سلامت و شادی اعضای تیم شما داشته باشد. چند مورد دیگر که باید در انتخاب مبلمان اداری مدرن مناسب مورد توجه قرار گیرد:

  • زیبایی شناسی
  • قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری
  • ضمانت نامه
  • چند کاربردی بودن
  • تاثیر بر سلامت کارکنان
  • اعتبار نام تجاری

بهترین و مناسب ترین مبلمان مدرن اداری را می توانید از شرکت آفن با قیمتی مناسب خریداری کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj