ClickCease

میز کار شما درباره تان چه می گوید؟

میز کار شما درباره تان چه می گوید؟
21 فروردین ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

میز کار افراد چه چیزی را در مورد شخصیت آن ها فاش می کند

آیا شما تا به حال در دفتر کار افراد از دیدن میز کار آن ها شگفت زده شده‌اید؟ آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که افراد با دیدن میز کار شما تعجب کنند و زبان به تعریف و حتی تعجب باز کنند؟ هر کدام از ما با شنیدن نام میز کار تصویر متفاوتی را در ذهن خود خواهیم دید و در این مقاله ما قصد داریم به شما بگویم که میز کار شما چه چیزی را در رابطه با شخصیت شما بیان می‌کند و در اولین نظرها میز کار شما چگونه به نظر خواهد رسید. دسته بندی افراد از روی میز کار آن ها قطعیتی ندارد و نمی‌توان گفت به طور قطعی هر فردی که میز شلوغی دارد برون گراست، اما اغلب اوقات مردم در این دسته بندی‌ها به صورت صحیح قرار می‌گیرند.

با تیم تحقیقاتی مبلمان اداری آفن همراه باشید تا با انواع میز کار آشنا شده و همه چیز را در رابطه با میزهای کاری و شخصیت افرادی که پشتان ها می‌نشینند بدانید.

میز کار افراد خانواده دوست

چه طور از طریق میز کار بفهمیم که فردی خانواده دوست است؟ اگر وارد اتاق کار و یا اتاق شخصی فردی شدید و دیدید که به روی میز کار خود عکس‌های خانوادگی خود را قرار داده و تعداد آنها عکس‌ها زیاد است می‌توانید مطمئن باشید که آن فرد شخصی خانواده دوست است و به خانواده خود احترام زیادی می گذارد. این افراد اغلب دوست دارند در تمام طول روز به یاد خانواده خود باشند و یا در کنار آن ها و در منزل به انجام دادن کارهای خود بپردازند. شما همواره شاهد آن خواهید بود که افراد خانواده دوست میز کارشان را با نشانه‌هایی از افراد خانواده‌شان تزئین می‌کنند. به عنوان مثال همیشه از نقاشی‌های کودکان خانواده به روی میز خود استفاده می‌کنند و یا اسباب بازی‌های دوران کودکی خود را به روی میز می‌گذارند، حتی می‌توانید هدایایی را که این افراد خانواده دوست از اعضای خانواده و دوستان خود دریافت کرده‌اند بر روی میز کار آن ها ببینید افراد خانواده دوست اغلب احساساتی، مهربان و مودب می‌باشند.

میز کار افراد خانواده دوست

میز مدیریت افراد درونگرا

حتماً شما هم وارد اتاق برخی از افراد شده‌اید و با میزی عاری از هر گونه لوازم تزئینی مواجه شده‌اید. اتاقی مینیمالیستی که در آن میز کاری با وفاداری به همین سبک، یعنی میز کار مینیمالیستی قرار گرفته است. شاید متعجب شوید و چنین افرادی را بی سلیقه و بی ذوق بدانید اما جالب است که بدانید این افرادی با این سبک از میز کارها اغلب در دسته درون گرا ها قرار می‌گیرند. افراد درون گرا تمایل چندانی به ابراز وجود و نمایش دادن درونیات خود به دیگران ندارند. به همین دلیل است که میز اکثر آنها ساده است و تنها لوازمی را که از آنها استفاده زیادی دارند به روی میز کار خود قرار داده و از استفاده لوازم شخصی، عکس‌های خانوادگی، تصاویر مورد علاقه و حتی کتاب‌های متفرقه پرهیز می‌کنند. افراد درونگرا نیاز دارند که ابتدا با افراد و محیط انس گرفته و سپس درونیات خود را به آن ها نشان دهند و در عبارت عامیانه؛ با آن ها صمیمی و خودمانی شوند. در نتیجه از دیدن یک میز کار ساده و بدون تزیینات اضافی در یک اتاق شوکه نشوید.

میز مدیریت افراد درونگرا

میز کارمندی افراد رویا پرداز

گاهی ممکن است وارد اتاق یک فرد شوید و در اتاق او رنگ‌های زیادی را ببیندء ممکن است در یک اتاق همهٔ خاطرات سفرها و حتی فیلم‌ها و کتاب‌های مورد علاقه افراد را ببینید. چنین فردی را رؤیا پرداز و حتی برون گرا می‌نامیم. افرادی که از نشان دادن رویاهای خود به دیگران ابایی ندارند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن ها می‌کنند افرادی هستند که اغلب به آن ها صفت برون گرا و رؤیا پرداز را نسبت می‌دهیم. روی میز کار این افراد شخصیت‌های کارتونی، مکان‌هایی که قصد سفر به آن ها را دارند، رویاهای شغلی بزرگ و رمان‌هایی قطور دیده می‌شود که همگی این‌ها نشانه‌هایی از رویا پردازی و فانتزی بودن زندگی این افراد است. بیشتر این افراد با میز کارهای شلوغ پر انرژی، ثابت قدم و حتی یک دنده می‌باشند و بی شک به هر آنچه که تمایل داشته باشند خواهند رسید.

در انتها توجه داشته باشید که مدل‌های زیادی برای میز کار وجود دارد، اما شما باید نمونه‌ای را انتخاب کنید که به شما احساس مثبت بدهد و نمایانگر خود حقیقی شما باشد. همچنین بهتر است با تفاوت های میز کار شخصی و میز کار عادی بیشتر آشنا شوید.

میز کارمندی افراد رویا پرداز

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj