ClickCease

3 اشتباهی که نباید در خرید مبلمان اداری مرتکب شوید

3 اشتباهی که نباید در خرید مبلمان اداری مرتکب شوید
21 فروردین ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

کاربرد مبلمان اداری در تمام ادارات و سازمان ها وجود دارد. صاحبان مشاغل نیاز دارند برای انجام امور و پاسخگویی به نیازهای کارکنان و مراجعه کنندگان خود از این وسایل استفاده نمایند. میز اداری، صندلی اداری و دیگر مواردی از این دست اجناس لوکسی نیستند که تنها در سازمان های خاص کاربرد داشته باشند. به همین جهت هر فردی که قصد تهیه ی این لوازم را دارد باید به برخی از نکات مهم و کلیدی را مدنظر قرار دهد.برخی اشتباهات در خرید مبلمان اداری وجود دارد که در صورتی به آن ها دقت نشود هم برای کارکنان و هم برای مراجعه کنندگان ایجاد مشکل می نماید. در این مطلب به بررسی سه اشتباه کلیدی که می توانند خرید ما را به یک خرید اشتباه بدل کند می پردازیم.

در خرید مبلمان اداری حتما به نیازهای کارمندان توجه نمایید

افرادی که در محل کسب و کار شما مشغول به فعالیت هستند و بالا رفتن بهره وری آن ها به معنی بالا رفتن بهره وری سیستم شما است، کارمندان و کارکنان شما هستند. در بسیاری موارد دیده شده است که کارفرما ها صرفا برای این که آفیس خود را از لوازم پر کرده باشند، بدون توجه به نیازهای کارمندان لوازمی را تهیه می نمایند. همچنین تنها توجه کردن به ویژگی های ظاهر، در خرید این لوازم، بدون در نظر گرفتن مواردی مانند کارایی و ویژگی های ارگونومیک این لوازم، می تواند آسیب زا باشد.

به عنوان مثال، اگر تعدادی از کارمندان در زمان انجام کار نیاز به ارتباط کامل و گسترده با یکدیگر دارند، اگر میزهایی جدا از هم و با فاصله از هم برای آن ها تهیه شود، از بهره وری این کارمندان کاسته می شود و بهترین انتخاب برای این کارمندان خرید میزهای کار گروهی است. مثلا اگر بدون توجه به اینکه کارمندمان نیاز به سیستم کامپیوتر و اسکنر و پرینتر مجزا دارد، یک میز کوچک برای او تهیه کنیم، نیازهای او را برطرف ننموده ایم. بدین جهت لازم است قبل از خرید وسایل اداری به طور کامل نیازهای کاربران این وسایل بررسی شود.

در خرید مبلمان اداری حتما به نیازهای کارمندان توجه نمایید

در هنگام تهیه مبلمان اداری حتما فضای در دسترس خود را در نظر بگیرید

همان طور که در خرید مبلمان منازل و یا لوازم آشپزخانه ی منازل به فضایی که در دسترس داریم توجه می نماییم، در ادارات نیز باید به این مسئله توجه کاملی داشت. اگر دارای یک محیط کاری نقلی و کوچک باشیم و مبلمان بزرگ و جاگیر اداری را خریداری نماییم در عبور و مرور و انجام کارها و یا مراجعان مانع ایجاد نموده ایم.

به عنوان مثال اگر مدیری که در یک اتاق با کارمندانش کار می کند، بدون توجه به فضا برای استفاده ی خود یک میز بزرگ بخرد و این مسئله امکان عملکرد دیگر کارمندان را محدود کند، دچار اشتباه بزرگی شده است. یا فرضا در کلینیک های پزشکی اگر برای نشستن بیماران در سالن انتظار از مبلمان حجیم استفاده شود، تعداد بیمارانی که می توانند از این امکانات استفاده کنند کاهش می یابد و در اصل استفاده ی بهینه از فضای در دسترس انجام نگرفته است. توجه کنید که فضای کاری شما به نوعی یک سرمایه برای شما است و اتلاف کردن بخش هایی از آن به معنای اتلاف سرمایه است.

در هنگام تهیه مبلمان اداری حتما فضای در دسترس خود را در نظر بگیرید

قیمت مبلمان اداری، یک عامل مهم، اما نه مهمترین عامل

همه ی شرکت ها و سازمان ها برای تهیه و خرید مبلمان اداری مورد نیاز خود با محدودیت های مالی و بودجه ای مواجه هستند و در این بین برخی از این شرکت ها به خاطر مسئله ی مذکور، برای پایین بودن قیمت مبلمان مد نظر خود اولویت بسیار بالایی قائل می شوند. این مسئله نیز یک اشتباه آسیب زا است. مواردی مانند دوام و ماندگاری، کارایی، زیبایی، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دیگر موارد از این دست عواملی هستند که در صورت عدم توجه به آن ها و ندید گرفتنشان صرفا به خاطر قیمت های پایین تر می تواند در آینده ی نه چندان دور ما را از خرید خود پشیمان نماید. با انتخاب مبلمان با کیفیت، خرج خود را افزایش نمی دهید، بلکه پول خود را در جای درست خرج می کنید.

مناسب ترین مبلمان اداری به همراه قیمتی مناسب و همینطور کیفیتی عالی می توانید از شرکت مبلمان اداری آفن تهیه کنید.

قیمت مبلمان اداری، یک عامل مهم، اما نه مهمترین عامل

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj