LOADING...

عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع پارتیشن اداری

عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع پارتیشن اداری
19 خرداد ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

در این مقاله قصد داریم تا کمی درباره قیمت پارتیشن اداری و عوامل تاثیرگذار بر روی آن صحبت کنیم. احتمالا شما نیز به دلایلی از جمله تغییر دکوراسیون داخلی اداره، استفاده بهتر و مفیدتر از فضا و همچنین حفظ بیشتر حریم خصوصی کارمندان در اداره تصمیم به استفاده از یکی از انواع پارتیشن اداری دارید. در این صورت خواندن این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود تا در صورتی که قصد خرید دارید بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

قیمت انواع پارتیشن اداری بر اساس جنس پارتیشن

یکی از بسیار عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت پارتیشن اداری در واقع جنس آنها است و اینکه از چه متریال هایی در ساخت آنها استفاده شده باشد. همانطور که می دانید پارتیشن های اداری در فرم ها و جنس های بسیار متنوعی ساخته می شوند که می توانید بر اساس سبک دکوراسیون داخلی اداره و بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید یکی از آنها را انتخاب کنید. به عنوان مثال انواع پارتیشن اداری چوبی، انواع پارتیشن اداری شیشه ای و یا انواع پارتیشن اداری آلومینیومی نمونه هایی از پارتیشن های اداری با متریال های مختلف می باشند. همچنین ممکن است در ساخت پارتیشن اداری از چند متریال مختلف به صورت ترکیبی نیز استفاده شده باشد. هر کدام از متریال های مختلف و یا ترکیبی از آنها و همچنین میزان مرغوبیت این متریال ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت مبلمان اداری دارد.

قیمت پارتیشن اداری بر اساس مدل های مختلف پارتیشن

پارتیشن های اداری در انواع مدل های مختلف ساخته می شوند که هم از نظر عملکرد و هم از نظر طراحی و زیبایی با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال انواع پارتیشن اداری متحرک، انواع پارتیشن اداری ثابت، انواع پارتیشن اداری دوجداره و یا تک جداره، انواع پارتیشن اداری مدرن و همچنین انواع پارتیشن اداری با طراحی و دیتیل بالا مثال های از مدل های متنوع در این پارتیشن ها می باشد که انتخاب هر یک از آنها تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت پارتیشن اداری خواهد داشت. بهتر است این نکته را نیز بدانید که میزان سختی نصب پارتیشن بر اساس مدلی که انتخاب می کنید هم یکی دیگر از عواملی است که بر روی قیمت نهایی تاثیر زیادی می گذارد.

ابعاد پارتیشن اداری و مساحت فضای اداره

یکی دیگر از عوامل بسیار تاثیرگذار در قیمت پارتیشن اداری در واقع ابعاد پارتیشنی است که در نهایت انتخاب می کنید. پارتیشن اداری می تواند ضخامت های مختلفی داشته باشد. همچنین ممکن است در ارتفاع های مختلفی مانند ارتفاع کامل تا سقف و یا ارتفاع های کمتری سفارش داده شود. این تغییرات در ضخامت و ارتفاع پارتیشن، به طور مستقیم بر روی قیمت پارتیشن اداری تاثیر می گذارند. علاوه بر اینها، مساحت فضای اداره و اینکه قرار است به چه مقدار از پارتیشن بندی در فضای اداره استفاده شود نیز یکی دیگر از عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت پارتیشن اداری است. بنابراین توصیه می شود که پیش از انتخاب نوع و مدل پارتیشن، درباره ابعاد و اندازه ای که قرار است پارتیشن سفارش دهید مطمئن شوید تا بتوانید قیمت نهایی را برای هر کدام از انواع پارتیشن ها محاسبه کنید و راحت تر تصمیم بگیرید.

استفاده از پارتیشن اداری مزیت های بسیار زیادی دارد. از جمله استفاده بهینه تر از فضای موجود در اداره، کمک به حفظ بیشتر حریم خصوصی کارمندان و افزایش تمرکز آنها و همچنین تاثیر مستقیم بر روی دیزاین و دکوراسیون فضای اداره. این مزیت ها باعث می شوند که اغلب اداره ها در هنگام تغییر دکوراسیون به فکر استفاده از انواع پارتیشن اداری باشند. انتخاب یک پارتیشن اداری مناسب و مقرون به صرفه چالشی است که ممکن است با آن روبرو شوید. در این مقاله سعی کردیم تا کمی درباره انواع پارتیشن های اداری و عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت آنها صحبت کنیم. بعد از خواندن این مقاله بدون شک دید بارزتری نسبت به پارتیشن های اداری و قیمت آنها خواهید داشت و می توانید خرید بهتری را تجربه کنید.

شما عزیزان می توانید انواع پارتیشن اداری مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی از شرکت مبلمان اداری آذران فضانما (آفن) خریداری کنید.

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید