ClickCease

تاثیر پارتیشن آکوستیک بر راندمان کارمندان

تاثیر پارتیشن آکوستیک بر راندمان کارمندان
01 مهر ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

پارتیشن های آکوستیک چه تاثیری بر روند کاری کارمندان دارد؟


پارتیشن آکوستیک، دیوار و یا جداره موقتی است که به شما کمک می کند فضای مورد نظر خود را تقسیم بندی و جدا نمایید. این پارتیشن ها علاوه بر اینکه جدا کننده هستند، عایق صوت نیز می باشند و این مورد مزیتی برای پارتیشن های آکوستیک به شمار می رود.

پارتیشن آکوستیک

تمامی افراد در طول شبانه روز با صداهای زیادی مواجه می شوند. انسان ها به شنیدن صداهای مطلوب و خوشایند عادت دارند و از صدا های ناخوشایند و دلخراش دوری می کنند. اصوات ناخوشایند بر روی فعالیت های روزانه تاثیر می گذارد و باعث می شود تمرکز افراد برای انجام فعالیت ها کاهش یابد. در برخی از شغل ها که نیاز اصلی در صحبت کردن با افراد است، صدا های ناخوشایند اختلال بزرگی در شغل این دسته افراد ایجاد می کند. مواجه با این مشکلات باعث مطرح علم آکوستیک شد. علم آکوستیک شامل مواردی می شود که بر روی صوت ها تاثیر دارد. این علم را می توان از دو جنبه بررسی کرد:

  • علم آکوستیک به عنوان ضد صدا و عایق صوت
  • علم آکوستیک به معنای نظارت، بهینه نمودن و کنترل کردن صوت است

پارتیشن به پنل ها یا جداره های جداکننده موقتی گفته می شود که دارای ویژگی بازو بسته شدن هستند. یکی از انواع پارتیشن ها، پارتیشن های آکوستیک می باشند. در فضاهای اداری به دلیل کمبود فضا، برای تقسیم فضای موجود و کاهش سرو صدا از پارتیشن آکوستیک استفاده می کنند. این دیواره ها از فوم هایی ساخته شده اند که عایق صوت و ضد صدا هستند. پارتیشن آکوستیک با هر فضایی سازگاری دارد و دارای سرعت بالایی است.

پارتیشن آکوستیک

پارتیشن آکوستیک

تاثیر پارتیشن های آکوستیک بر راندمان کار کارمندان

در سال های اخیر با نتیجه مطالعات انجام شده، مشخص شد که محیط کار مناسب در روند کار کارمندان تاثیر زیادی دارد. شرکت ها و سازمان ها با دانستن این نکته سعی بر این دارند که محیطی آرام و با کیفیت برای کارمندان فراهم نمایند. برای انجام این کار شرکت ها به استفاده از پارتیشن های آکوستیک روی آوردند. این پارتیشن ها یا جداره های موقت علاوه بر اینکه عایق صدا هستند و فضای شما را به خوبی تقسیم بندی می کنند، بسیار مقرون به صرفه نیز هستند زیرا می توانید به راحتی آنها را جابجا کنید و در هر فضایی از آنها استفاده نماید.

فضای اداری آکوستیک

شما می توانید با استفاده از پارتیشن های آکوستیک، فضای اداری آکوستیک را برای خود ایجاد نمایید. این نوع فضای اداری بسیاری از مشکلات را به خودی خود حل خواهد کرد. پارتیشن آکوستیک در اداراتی که تردد ارباب رجوع بسیار زیاد است و مشکلاتی اعم از صداهای ناخوشایند و اختلال در کار ایجاد می کند، بسیار کارآمد می باشد. در فضاهای اداری از پارتیشن های دوجداره یا همان پارتیشن های آکوستیک استفاده می کنند. در این نوع پارتیشن شیشه های چهار جداره استفاده شده به این صورت که بین شیشه ها با گاز های خاصی پرشده که باعث جلوگیری از نفوذ صدا می شود. همچنین پیرامون این شیشه ها با پنل هایی پوشیده شده است که در جلوگیری از نفوذ صدا تاثیر دارند. این پارتیشن ها دارای انواع مختلفی هستند که شما می توانید آنها را با دکوراسیون محیط اداری خود به طور هماهنگ انتخاب نمایید و زیبایی فضای خود را دو چندان کنید. نکته ای که درباره نصب پارتیشن آکوستیک وجود دارد این است که شما باید ارتفاع پارتیشن را تا سقف در نظر بگیرید سپس برای نصب اقدام نمایید در صورتی که این نکته را رعایت نکنید به دلیل وجود شیشه های چهار جداره، نصب پارتیشن به مشکل بر میخورد.

پارتیشن بندی اداری

پارتیشن بندی اداری

قیمت پارتیشن آکوستیک

شیشه های دوجداره پارتیشن اداری آکوستیک دارای خط ویژه تولید هستند و با وارد کردن پنل ها و متریال هایی که در ساخت پارتیشن استفاده می شود، قیمت تمام شده مناسبی دارند و فروشندگان این محصول را با سودی کم به مشتریان عرضه می کنند. این پارتیشن ها با توجه به خدماتی که به شما ارائه می دهند، دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای هستند.

سخن پایانی

برای خرید انواع پارتیشن اداری به خصوص خرید پارتیشن آکوستیک، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت شرکت مبلمان اداری آذران (آفن) مناسب ترین پارتیشن اداری خود را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب خریداری کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj