ClickCease

Steelcase برنده جایزه طراحی آلمان

Steelcase برنده جایزه طراحی آلمان
22 آبان ، 1398
مبلمان اداری آفن
اخبار مبلمان اداری
0 کامنت

Steelcase برنده جایزه طراح آلمانی 2018 می شود.استفاده از قابلیت استفاده از تکنولوژی برای کاربران، موضوع تمرکز در طراحی امروز است "، عضو دائم Dina Gallo می گوید. حرکت با پایه پاسخ به این روند است. این یک صندلی است که برای کارهایی که امروزه مردم میکنند، ایجاد شده و بالاترین استانداردهای ارگونومیک را برآورده می کند.

جیمز لودویگ، که تیم طراحی جهانی در Steelcase را رهبری می کند، بسیار افتخار دارد که این جایزه را دریافت کند. "Gestureاولین صندلی است که برای برقراری ارتباط با فناوری مدرن طراحی شده است."

Steelcase wins German Design Award

طراحی نوآورانه بر اساس تحقیقات فشرده

محققان Steelcase مطالعه کردند که چگونه فیزیولوژی کار تغییر کرده است.چگونه بدن انسان با تکنولوژی های جدید ارتباط برقرار می کند و چگونه آن را به عنوان افراد تغییر می کند از یک دستگاه به دیگریطراحی Gesture از مطالعه حرکات بدن انسان الهام گرفته شده است و برای روش هایی که مردم امروز کار می کنند ایجاد شده است.
بر اساس مطالعات طراحی و تحقیقات فشرده Steelcase، صندلی با زیرسری یکپارچه خود را بهینه کرده است که راحتی و پشتیبانی را فراهم می کند و همچنین یک محدوده بی سابقه ای از حرکت در محل کار.

یکی از بهترین مسابقات طراحی محسوب می شود

جایزه طراحی آلمان جایزه بین المللی شورای طراحی آلمانی است.هدف آن: کشف، ارائه و احترام به طراحی های منحصر به فرد است.
بنابراین، هر ساله، ورودی های با کیفیت بالا ازطراحی محصول و ارتباطات، پاداش می گیرند، که هر کدام به نوبه خود در زمینه طراحی بین المللی جای می گیرند.
جایزه طراحی آلمان در سال 2012 آغاز شده است و یکی از بزرگترین مسابقات طراحی در جهان است و با توجه به اهمیتی که از طرف محافل حرفه ای در نظر گرفته شده است.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj