ClickCease

چیدمان مبلمان اداری

چیدمان مبلمان اداری
20 آبان ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
1 کامنت

نحوه ی چیدمان مبلمان اداری در محیط اداری

اگر شما دفتری برای کار دارید، یا محل کارتان در حال انتقال به دفتر جدیدی می باشد یا اینکه در حال ایجاد یک دفتر خانگی می باشید مهم است که نحوه قرار گیری مبلمان تان را در نظر بگیرید. ملاحظات مهمی هستند که شما باید در تعیین چیدمان مبلمان تان لحاظ نمایید. هدف خود را از چیدمان مبلمان اداری دفترتان تعیین کنید. این را در نظر بگیرید که مرتب سازی دفترتان برای جلب نظر مشتریان است، یا حداکثرسازی بهره وری کارمندان، یا فقط به دلایل زیبایی؟
یکی از مهم ترین نکات در یک محیط اداری، دکوراسیون داخلی و نحوه ی چیدمان استاندارد مبلمان اداری می باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با نکات مهم در نحوه ی چیدمان مبلمان اداری آشنا نمایید. 

چیدمان مبلمان اداری در محیط اداری چیدمان میز اداری در محیط اداری

ابعاد مبلمان اداری

چیدمان اتاق اداری بسیار مهم می باشد. متراژ اتاق و اندازه مبلمان تان را اندازه گیری کنید. مساحت اتاق تان را با اندازه گیری دیوارها و ضرب طول اتاق در عرض اتاق تعیین کنید. وقتی اندازه اتاق و اندازه مبلمان اداری مشخص شد، می توانید چند طرح اولیه درباره نحوه قراردهی مبلمان تان بدون اینکه واقعا آن ها را انتقال دهید تهیه نمایید.

مکان یابی میز اداری                                               

اول جای میز های اداری را مشخص کنید. میز اداری مهم ترین جز مبلمان اداری شما می باشد چرا که تمام فعالیت شما آنجا انجام می شود. در حالی که هدفتان در ذهنتان است جای آن را تعیین کنید؛ به عنوان مثال، اگر هدفتان حداکثرسازی بهره وری است، لازمه که آن را نزدیک پریزهای برق قرار دهید تا بتوانید کامپیوتر یا دیگر دستگاه های اداری که روی میزتان دارید را به برق بزنید. همچنین بهتر است میزتان در نزدیکی یک پنجره قرار دهید تا بیشترین نور را در فضای کارتان داشته باشید.

لوازم میز اداری

بهتره که همیشه وسایلتون رو مرتب و دسته بندی کنید و از جامدادی رومیزی و جعبه ها برای نگهداریشون استفاده کنید. طبق نوع کار و میزان لوازمی که دارین باید از وسایل مناسبی برای دسته بندی آن ها استفاده کنید. دستگاه های پراستفاده را نزدیک میز اداری خود قرار دهید. اگر اغلب نیاز به استفاده از یک پرینتر داشته باشید، آن را نزدیک میز خود قرار دهید، مثلا پشت تان، جائی که می توانید به آن دسترسی داشته باشید بدون اینکه خیلی نیاز به بلند داشته باشید.

نکات مهم در چیدمان مبلمان اداری

لپ تاپ، پرینتر، مودم، تلفن و موبایل جزء جدا نشدنی میزهای کار هستند و کابل باعث شلوغی میز می شود و کار کردن را مشکل می کند. گزینه مناسب این است که از نگهدارنده های کابل برای جداسازی و مرتب سازی استفاده کنید.
چند صندلی اداری را برای مشتریان خود یا جلسات اضافه کنید. چند صندلی اداری را در نزدیکی میز خود قرار دهید تا وقتی یک فردی برای جلسه به شما مراجعه کرد، بتوانید از آن ها استفاده کند. شرکت مبلمان اداری آفن بهترین تولید کننده مبلمان اداری را با توجه به استاندارد های جهانی و با تکیه بر اصول ارگونومی ساخته و به بازار عرضه کرده است.

نحوه ی چیدمان مبلمان اداری نحوه ی چیدمان مبلمان اداری

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj