ClickCease

چگونه می توان مبلمان اداری را از مالیات خود کم کرد

چگونه می توان مبلمان اداری را از مالیات خود کم کرد
05 بهمن ، 1398
مبلمان اداری آفن
محصولات و لوازم جانبی
0 کامنت

روش های کسر مبلمان اداری از مالیات

یکی از مهمترین مسائل در اداره کشور، دریافت مالیات از شهروندان در زمینه های مختلف محسوب می شود. زمانی که به انتهای سال نزدیک می شویم باید به دنبال پرداخت مالیات کسب و کار خود باشیم و برای برنامه ریزی سال جدید آماده شویم. خرید مبلمان اداری نو برای بسیاری از مشاغل با شروع سال جدید از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و هزینه آن به عنوان یک هزینه تجاری از اظهارنامه مالیاتی صاحبان کسب و کار کسر می شود. اگر شما هم این سوال را در ذهن دارید که چگونه مبلمان اداری از مالیات سالانه کسر می شود؟، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

کسر مالیات برای مبلمان اداری

افرادی که در زمینه تجارت مشغول فعالیت هستند همواره به یک دفتر مجهز و شیک برای رونق کسب و کار خود نیاز دارند. مبلمان اداری در واقع یکی از ضروریات هر تجارتی به شمار می آید و جزو هزینه های تجاری شغل مورد نظر می باشد که این هزینه از اظهارنامه مالیاتی صاحبان کسب و کار کسر می شود. حال سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید، این است که چگونه این کسر مالیات انجام می شود؟ بنابراین اگر می خواهید بدانید که هزینه مبلمان تجاری در چه طبقه بندی قرار دارند که شامل کسر مالیات می شوند، در این مقاله قصد داریم تا به این مبحث ورود کنیم؛ پس تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

کسر مالیات از مبلمان اداری

چه مبلمانی شامل قانون کسر مالیات می شوند؟

استفاده از مبلمان اداری در هر شرکت و دفتری برای انجام امور مختلف از بدیهیات محسوب می شوند که عملکرد آن کسب و کار به این مبلمان وابسته است. حال مطابق قانون کسر مالیات مبلمان، صاحبان کسب و کار فقط می توانند مبلغی را که برای مبلمان تجاری خود هزینه کرده اند را از اظهارنامه مالیاتی کسر کنند. از جمله این مبلمان، می توان به میز، صندلی، چاپگرهای اداری و الکترونیک مربوطه، قفسه بندی و قاب عکس اشاره کرد؛ بنابراین میز و صندلی هایی که برای تجارت مشاغل غیر ضروری هستند یا برای مصارف شخصی در محیط کار قرار گرفته اند، جزو مبلمانی به حساب نمی آیند که از مالیات کسر شوند!

مبلمان اداری مدرن

روند کسر مالیات از مبلمان تجاری چگونه است؟

استفاده از مبلمان تجاری برای هر شغلی ضروری است و به عنوان هزینه تجاری کسب و کار مورد نظر محسوب می شوند که این هزینه ها مطابق قانون باید از اظهارنامه مالیاتی کسر شوند. حال روند کسر این هزینه ها در سال چگونه می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بدین منظور فرمی تحت عنوان IRS 4562 وجود دارد که مطابق کد 719، شما باید فقط هزینه مربوط به مبلمان اداری ضروری مشاغل را به منظور کسر در این فرم ثبت نمایید. این کسر هزینه از مالیات براساس قانون استهلاک MACRS درج شده در نشریه IRS 946 صورت می پذیرد تا هزینه پرداختی برای مبلمان ضروری تجارت از اظهارنامه کسر شده و به نوعی در هزینه های صاحبان مشاغل صرفه جویی شود.

روند حساب مالیات

نکات مهم در کسر مالیات مبلمان اداری

صاحبان مشاغل به هنگام درج هزینه ها در فرم مربوط به کسر مالیات مبلمان اداری باید نکاتی را در نظر بگیرند تا در ادامه با مشکل مواجه نشوند. به طور کلی از کسر مبلمانی که برای تجارت غیر ضروری می باشند، خودداری کنید؛ زیرا اگر چنانچه هزینه های غیر قابل کسر را کسر نمایید، برخلاف ممیزی IRS رفتار کرده اید که در این حالت صاحبان کسب و کار باید علاوه بر مبلغ کسر شده، مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنند.
از دیگر قوانین کسر مالیات مبلمان، می توان به این نکته اشاره کرد که برای مشاغل تازه تاسیس، نمی توان بیش از 5000 دلار به عنوان هزینه مبلمان کسر کرد؛ زیرا مبلغ افزون بر این 5000 دلار به عنوان هزینه سرمایه برای مشاغل در نظر گرفته می شود.
درج سوابق تجاری مربوط به مبلمان اداری در IRS از ضروریات محسوب می شود اما مهمترین مرحله در اخذ کسر مالیات مبلمان، ارائه مدارک لازم جهت اثبات لوازم اداری و هزینه های عملیاتی اداری به شمار می آید.

مالیات دفتر کار

آشنایی با بند 179 کاهش مالیات هزینه مشاغل

کد مالیاتی IRS  بخش 179 به صاحبان کسب و کار این اجازه را می دهد که برخی از هزینه های اقلام و لوازم ضروری تجاری را از لیست اظهارنامه مالیاتی کسر کنند. از سال 2017 میلادی برای هر سال مالیاتی حداکثر کسر هزینه بخش 179 از 500000 دلار به 1 میلیون دلار افزایش یافته است؛ بنابراین صاحبان مشاغل تجاری به منظور کاهش هزینه ها، می توانند از قانون کسر مالیات مبلمان تجاری مطابق قانون استفاده کنند و در این زمینه باید قوانین مربوط را به طور کامل رعایت کنند تا با جریمه های احتمالی مواجه نشوند.

کاهش هزینه مالیات مشاغل

جمع بندی کسر مالیات مبلمان

همانطور که گفته شد، مبلمان اداری یکی از مهمترین لوازم در راه اندازی مشاغل تجاری به شمار می آیند و صاحبان کسب و کار می توانند با قوانین موجود در مالیات، هزینه های خود را در این زمینه کاهش دهند. بدین منظور مبلمان ضروری که در دفاتر و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد، می توانند در لیست کسر مالیات قرار بگیرند و از این طریق صرفه جویی برای افراد در هزینه ها صورت گیرد. به عنوان مثال طبق بندهای مالیاتی IRS بخش 179 اگرچه چنانچه به منظور خرید مبلمان اداری 100000 دلار در سال 2019 هزینه شده باشد، مطابق این بند مالیاتی (بند مالیاتی 35٪) هزینه معادل 35000 دلار کسر شده و هزینه خالص به 65000 دلار تقلیل پیدا کرده است و این نوعی پس انداز برای مشاغل تجاری به شمار می آید.

اگر برای خرید مبلمان اداری قصد دارید از قانون کسر مالیات مبلمان استفاده کنید، توصیه می کنیم تمام جوانب این موضوع را در نظر بگیرید تا بتوانید هزینه های تجاری خود را کاهش دهید، بدین منظور توصیه می کنیم از کارشناسان امور مالیاتی و حقوقی راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت کنید تا در این زمینه با مشکل مواجه نشوید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj