LOADING...

آشنایی با فایلینگ اداری

در حال حاضر امتیازی برای این پست ثبت نشده است
امتیاز شما :
آشنایی با فایلینگ اداری
02 مهر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

در کنار مبلمان اداری فایل ها و کمدهایی که در اداره‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده قرار می گیرند، به صورت فایل اداری چوبی، فایل اداری فلزی، کمد اداری فلزی و چوبی برای استفاده بهینه از فضا، ایجاد نظم کاری و نگهداری از اسناد و مدارک مهم از الزامات هر شرکتی می باشد.
در شرکت آذران فضا نما، انواع فایلینگ اداری طراحی و با توجه به استانداردها و امنیت بالا ساخته می‌شود که در زیر انواع مختلف آن را معرفی می نماییم.

انواع فایلینگ اداری آفن

1- فایلینگ اداری البای
2-فایلینگ اداری مانترا 
3-فایلینگ اداری اورامان
4-فایلینگ اداری آلپ
5-فایلینگ اداری برانز
6-فایلینگ اداری کردنزای آسترو

1- فایلینگ اداری البای

  فایلینگ البای دارای 4 فضای بسته برای نگهداری اسناد و مدارک است. این نوع فایلینگ دارای ارتفاع، 122، عرض 45 و طول 180 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ البای، هیچ محدودیتی وجود ندارد و بر اساس سلیقه مشتریان می‌باشد.

2-فایلینگ اداری مانترا

فایل و کمد مانترا دارای رنگ پولیش است که یکی از دلایل زیبایی این نوع فایل می باشد. استحکام فایل بسیار زیاد است به‌طوری‌که در هنگام ضربه خوردن، دچار خش نمی‌شود.  فایلینگ مانترا دارای لولای تاچ بلوم می‌باشد. این نوع فایلینگ دارای ارتفاع، 75، عرض 80 و طول 220 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ مانترا، رنگ‌های سفید ـ مشکی، سفید ـ زرشکی و کرم ـ زرشکی موجود است.

3-فایلینگ اداری اورامان

فایل‌های اورامان با استحکام و مقاومت بالا موجب زیبایی فضای داخلی شرکت می‌شوند. فایلینگ اورامان دارای 4 فضای بسته برای نگهداری مدارک و مستندات می‌باشد.این نوع فایلینگ دارای ارتفاع، 75، عرض 41 و طول 160 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ اورمان، هیچ محدودیتی وجود ندارد و بر اساس سلیقه مشتریان می باشد.

فایلینگ اداری

4-فایلینگ اداری آلپ

فایل های آلپ از دیگر محصولاتی است که در زیرمجموعه کمدهای آلپ قرار می‌گیرد. این فایل دارای فضای ایجادشده با کشو و درب است که به‌راحتی می‌توان اسناد و مدارک را در آن نگهداری کرد. این نوع فایلینگ دارای ارتفاع 115،5، عرض 40 و طول 200 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ آلپ، هیچ محدودیتی وجود ندارد و بر اساس سلیقه مشتریان می‌باشد.

5-فایلینگ اداری برانز

فایل‌های برانز تلفیقی از زیبایی و اصول طراحی استاندارد می‌باشد. در طراحی فایل‌های اداری برانز از رنگ پولیش استفاده می‌شود. همچنین استفاده از یراق‌آلات در درب‌های این فایلها موجب افزایش استحکام و دوام آن‌ها شده است. این فایل ها دارای فضای 8 گانه مناسب برای نگهداری اسناد و مدارک می‌باشد.

این نوع فایلینگ دارای ارتفاع، 75، عرض 220 و طول 220 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ برانز، رنگ های سفید ـ مشکی، سفید ـ زرشکی و کرم ـ زرشکی موجود است.

فایلینگ اداری

6-فایلینگ اداری کردنزای آسترو

کمدهای کردنزای آسترو با روش folding طراحی و ساخته می‌شود. این فایل‌ها علاوه بر کاربردهای متعددی که دارند، موجب زیبایی فضای داخلی شرکت نیز می‌شوند.فایلینگ کردنزای آسترو دارای 4 کشور و 2 فضای درب دار برای نگهداری اسناد و مدارک می‌باشد.این نوع فایلینگ دارای ارتفاع 75، عرض 50 و طول 150 می‌باشد.برای انتخاب رنگ فایلینگ کردنزای آسترو، هیچ محدودیتی وجود ندارد و بر اساس سلیقه مشتریان می‌باشد

در تولید محصولات مبلمان اداری آفن سعی مان را کرده ایم تا محصولی متفاوت با کیفیت و طول عمر بالا و قیمت متعادل تولید کنیم.

برای مشاوره رایگان در انتخاب فایلینگ اداری می توانید با راه های ارتباطی کارشناسان ما که در تماس باما سایت قرار دارد ارتباط برقرار کنید.

تگ ها :
امتیاز کاربران برای این پست
ثبت امتیاز کاربران برای این پست :
با سپاس!امتیاز شما برای این پست
0 کامنت
نظر خودتان را ارسال کنید