ClickCease

چگونه مبل اداری چرمی را تمیز کنیم

چگونه مبل اداری چرمی را تمیز کنیم
05 مرداد ، 1399
مبلمان اداری آفن
اخبار مبلمان اداری
1 کامنت

نحوه تمیز کردن مبلمان اداری چرمی

خیلی از مدیران و طراحان دلشان می خواهد برای دکوراسیون داخلی فضای کارشان از مبلمان چرمی استفاده کنند. این مبلمان هم زیبایی خاصی دارد و بسیار راحت است. از مزایای مبلمان اداری چرم می تواند به دیر کثیف و لک شدن آن اشاره کرد. چرم، شکوه و زیبایی خاصی دارد و بسیاری از افراد مبلمان چرم را می پسندند. مبلمان اداری آفن در این مطلب راه های بسیار ساده ای برای ماندگاری بیشتر مبلمان اداری چرمی شما ارائه می دهد.

نحوه تمیز کردن مبلمان اداری چرمینحوه تمیز کردن مبلمان اداری چرمی

معرفی کوچک درباره مبل اداری چرمی

تنوع زیادی در محصولات مبلمان چرم در بازار وجود دارد، اما نکته مهم این است که فریب ظاهر مبلمان را نخورید. شاید مبلمان اداری که به نام مبل چرم در نمایشگاه ها و کارگاه ها بسیار زیبا می درخشد جنسی نامرغوب داشته باشد و خیلی سریع کیفیت اولیه خود را از دست بدهد. با وجود اینکه به نظر می رسد که از آنجایی که چرم به راحتی پاک و تمیز می شود به نگهداری کمی احتیاج دارد باید این را بدانید که به لحاظ برخی ویژگی هایی که دارد احتیاج به نگهداری و محافظت های ویژه ای دارد.

مبل اداری چرمیمبل اداری چرمی چیست

برای مثال آیا می دانستید اشعه یو وی برای چرم خطرناک و آسیب زننده است چرا که باعث می شود چرم لطافت خود را از دست بدهد و در نتیجه ترک بردارد. بنابراین قدمی که برای نگهداری از مبلمان اداری چرمی خود در این راستا باید بردارید این است که از تهویه مداوم و محافظی برای اشعه یو وی استفاده کنید. شاید ممکن است شنیده باشید که بعضی از روکش های چرمی مبلمان نسبت به سایر آن ها به شکل قابل ملاحظه ای ارزان تر هستند. چنین روکش هایی کیفیت بسیار پایینی دارند که مدت زیادی نیز دوام نخواهد داشت. همچنین مبلمان اداری چرمی در برابر اشیا تیز هم چندان مقاوم نیست و به راحتی روی آن خراش ایجاد می شود، این خراش ها با گذشت زمان پوست می شوند و به مبل چرم ظاهری زشت و کهنه می دهند.

مراحل تمیز کردن مبلمان اداری چرمی

نگهداری مبلمان اداری چرمی آنقدر که بنظر می رسد سخت نیست. کاناپه های چرم هم هر چند وقت یکبار نیاز به نظافت دارند تا نو و سرحال بنظر برسند. تمیز کردن کاناپه چرمی به راحتی آب خوردن است. فقط باید کمی صابون در آب حل کنید و با دستمال روی آن بکشید تا تمیز شود. چند ماه یکبار هم کرم مخصوص چرم به آن بزنید تا در فرم ایده آل خود بماند. با چنین مراقبتی مبلمان اداری چرمی شما یک عمر برایتان کار می کند. معمولا کوسن های چرمی باز شدنی نیست و فقط یک جارو برقی و بعد دستمال کشیدن برایش کافیست تا یک عمر دوام داشته باشد.

اگر چیزی روی مبلمان چرمی ریخت، با یک دستمال ساده نم دار خیلی سریع پاک می شود. مبلمان اداری چرم هم تا حدی مقاومت دارد و اگر چرم مبل شما سفید است و یک لیوان قهوه روی آن ریختید ممکن است هاله کمی از آن باقی بماند که می توانید با پارچه آن را از سطح مبلمان اداری چرمی بردارید و هیچ گاه به عمق آن نفوذ نمی کند.

تمیز کردن مبل اداری چرمیچگونه مبل اداری چرمی را تمیز کنیم

از صفحات زیر برای دریافت اطلاعات بیشتر، بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj