ClickCease

راهنمای خرید مبلمان اداری

راهنمای خرید مبلمان اداری
06 مهر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

انتخاب و خرید انواع مبلمان اداری مدرن

وقتی در یک فضای کار حضور پیدا می کنید؛ مبلمان اداری انتخاب شده در آن محیط نخستین چیزی است که توجه هر فردی را جلب خواهد کرد. از آنجایی که تجارت و محیط کاری یکی از مهمترین قسمت ها در زندگی هر فردی است بنابراین، در طراحی و ساخت این تجهیزات باید از بهترین امکانات استفاده کرد و همچنین دکوراسیون و چیدمان آن بسیار بر روی نقاط قوت و ضعف فضای کار تاثیر گذار می باشد. ما در این جا سعی نموده ایم بهترین نکات درباره خرید مبلمان اداری را بازگو کنیم تا شما به آن چه می خواهید برای انتخاب مبلمان اداری نزدیک شوید.

خرید و فروش مبلمان اداری مدرنخرید و فروش مبلمان اداری مدرن 

مبلمان اداری چیست؟

در یک شرکت، اداره یا هر سازمانی بخش های مختلفی مانند اتاق مدیریت، سالن انتظار، اتاق کنفرانس، اتاق کارکنان و سایر قسمت های دیگر وجود دارد که باید برای هر یک از این بخش ها وسایلی مناسب و در خور آن تهیه کرد؛ به این وسایل و تجهیزات مبلمان اداری گویند. مبلمان اداری در جهت نظم بخشی و زیبایی در سازمان ها و موسسات هریک به صورت منحصر به فردی  طراحی شده و شامل انواع میزهای اداری،‌ میز مدیریت، میز کنفرانس، کتابخانه، پارتیشن، قفسه و همچنین انواع صندلی و مبلمان اداری برای فعالیت و کار کارمندان و ارباب رجوع ها است.

نکات مهم برای انتخاب و خرید مبلمان اداری مدرن

به طوری کلی می توان گفت که مبلمان اداری در برگیرنده تجهیزاتی از اجزای کوچک و بزرگ است که با قرار گیری و چیدمان آن ها در کنار یکدیگر، فضای کسب و کار جلوه و نظمی خاص پیدا می کند.

مهم ترین کاربرد های مبلمان اداری

طراحی و ساخت مبلمان اداری به گونه ای است که بتوان از این تجهیزات علاوه بر استفاده در شرکت ها و سازمان ها و موسسات دولتی، در برخی مکان های عمومی دیگر همچون بانک، فرودگاه و یا آموزشگاه ها نیز استفاده کرد. تنوع و کیفیت محصولات ارائه شده در خصوص مبلمان اداری طوری است که مشتری بتواند به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی با قیمت و طرح مناسب مبلمان اداری مد نظر خود را انتخاب کند. از آنجایی که هدف ما در این مقاله این است آشنایی بیشتر شما عزیزان با میزهای اداری و مدیریتی است، بنابراین ما در ادامه فقط در خصوص این بخش از مبلمان اداری تمرکز خواهیم کرد.

انتخاب انواع میز های اداری

بدون شک مهمترین قسمت خرید مبلمان اداری هر شرکت میز اداری آن می باشد.از جمله میز مدیریت و میز کارمندی باید با رعایت اصول ارگونومی طراحی و تولید شود. میز کارمندی می بایست به گونه ای قرار بگیرد که اشخاص مافوق براحتی بتوانند افراد زیر دست را کنترل کنند لذا میز کارمندی می بایست بگونه ای قرار گیرد که مدیریت به تمام میز های اداری احاطه کامل داشته باشد. میز کارمندی را نسبت به کاری که قصد انجامش را دارید انتخاب کنید.
 چنانچه نیاز به فضای وسیع تری برای کار دارید مناسب تر است که میزی بزرگ را انتخاب کنید. اما میتوانید فضای کاری خود را با استفاده از کشوهای میز محدود کنید. به این ترتیب نیاز به استفاده از میز های بزرگ در دکوراسیون اداری شما کمتر میشود.به طور کلی حداﻗﻞ ﻃـﻮل برای میز ﺑﺎﯾـﺪ 1200 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘـﺮ و ﺣـﺪاﻗﻞ ﻋﺮض برای میز ﺑﺎﯾﺪ 800 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ.
طول 1600 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ و ﻋﺮض 800 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد طول وﻋﺮض ﺳﻄﺢ ﮐﺎر میز ﺑﻬﺘﺮاﺳﺖ ﻣﻀﺮﺑﯽ از 100 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ. به طور معمول برای میزهای مدیریتی مدرن از متریال ام دی اف استفاده می شود. از مزایای MDF علاوه بر زیبایی و تنوعی که دارد، می توان به مقرون به صرفه و با دوام بودن آن اشاره کرد و همچنین ام دی اف استحکام بیشتری به نسبت سایر متریال ها دارد. برای اینکه میز کار شما عمر بیشتری داشته باشد به دنبال میزی باشید که سطح آن با روکش فرمیکا یا ملامینه پوشیده شده باشد. اگر قیمت مبلمان اداری برای شما مهم است و می‌خواهید انواع میزهای اداری باکیفیت را خریداری کنید محصولات اداری آفن را خریداری کنید. میزهای اداری آفن دارای 6 دسته مختلف است که عبارت‌اند از:

 • میز مدیریتی: میزهای مدیریت آفن بسیار مستحکم، سبک و باکیفیت هستند که دارای رنگ‌ها و طراحی‌های مختلف است.
 • میز کارمندی: میزهای کارشناسی ما در طرح‌های مختلف و گوناگون دکوراسیونی شیک باقیمت مبلمان اداری بسیار اقتصادی برای شما ارمغان خواهد آورد.
 • میز کنفرانس: مدل‌های مختلف میز کنفرانس در ابعاد مختلف و سفارشی وجود دارد که روح عمل‌گرایی به محیط کار شما خواهد بخشید.
 • کانتر: با خرید کانترهای زیبای آفن دکوراسیونی حرفه‌ای برای خود رقم بزنید.
 • میز گروهی: یکی از محبوب ترین و به صرفه ترین تجهیزات اداری برای فضای اشتراکی و محیط های کوچک می باشد.
 • فایلینگ اداری: این کمدها در جنس‌های مختلف برای نظم و استفاده بهینه از فضا ضروری است.

انواع میز مدیریت در مبلمان اداری از نظر طراحی و ساخت

میز مدیریت یکی از مهم تجهیزات اداری می باشد که باید در انتخاب و خرید آن دقت نماییم. این میز دارای انواع و مدل های متنوع می باشد که به شرح زیر است:

 • میز مدیریت قوس‌دار
  یکی از محبوب ترین و پراستفاده‌ترین میزهای اداری که همواره مورد استقبال بسیاری از افراد برای چیدمان اتاق مدیریت بوده و در طراحی و ساخت آن نیز می توان ابعاد و اندازه فضا اتاق را در نظر گرفت؛ میز مدیریت قوس‌دار نام دارد.
 • میز مدیریت امگا با فایل
  این نوع از میزهای اداری مدرن که بسیار شبیه به میزهای مدیریت قوس‌دار می باشند, که می توان در کنار آن ها فایل‌های جانبی را قرار داد.این گونه از میز اداری و مبلمان اداری در بین مدیران بسیار محبوب است و باعث می شود که کار و فعالیت مدیران راحت تر و سریع تر صورت گیرد.
 • میز مدیریت با ال مجزا
  از این نوع میزهای مدیریت تنها شرکت های خاص می توانند استفاده می کنند چرا که این میزها به عنوان میزهای اسپرت در انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند.

نکاتی مهم در هنگام خرید میزهای اداری

- در انتخاب میز و مبلمان اداری دقت داشته باشید که این وسایل بتواند به خوبی نیازهای شما را در تمام موقعیت های مختلف پوشش داده و طراحی آن ها نیز با فضای کار و روحیات شما متناسب باشد.
- در هنگام خرید میز و مبلمان اداری کاملا از قیمت، قابلیت تنوع طرح و رنگ ها و... آن ها متناسب با سلیقه خود اطلاعات لازم را کسب کنید؛ چرا که این نوع از محصولات از قیمت بالایی برخوردارند.
- در چیدمان میز و مبلمان اداری دقت داشته باشید که در عین در نظر گرفتن فضای مناسب، میز از زیبایی و پرستیژ خاصی برخوردار بوده و با دیگر مبلمان اتاق ست باشد.

راهنمای کامل خرید مبل اداری – نکات مهم قبل از خریدراهنمای کامل خرید مبل اداری، نکات مهم قبل از خرید 

انتخاب انواع صندلی اداری

اگر به دنبال خرید صندلی اداری هستید و قیمت مبلمان اداری برای شما اهمیت دارد انواع محصولات ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت. صندلی‌های آفن بسیار نرم و راحت هستند و هرگز درد و ناراحتی صندلی‌ های غیراستاندارد را برای شما ایجاد نمی‌کنند. صندلی‌های آفن با طراحی و زیبایی منحصر به ‌فرد و کیفیت عالی ساخته‌ شده اند و همچنین از لحاظ قیمت مبلمان اداری نیز بسیار مناسب است. انواع صندلی‌ های اداری آفن عبارت است از:

 • صندلی مدیریتی: فوق‌العاده راحت هستند و بلندتر از بقیه صندلی‌ها است.
 • صندلی کنفرانس: با راحتی متوسط و باقیمت مبلمان اداری بسیار خوب به شما عرضه خواهد شد.
 • صندلی کارمندی یا کارشناسی: این نوع ازنظر ارتفاع و پشتی قابل تنظیم است و طراحی راحتی دارد.
 • صندلی آموزش: انواع صندلی‌های راحت آموزشی که در محیط آموزشی می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • صندلی انتظار: این محصول برای مراجعین در حال انتظار و در محیط‌های مختلف در جنس‌های مختلف و متنوع ساخته می‌شود.
 • صندلی کانتر اداری و....

نکات مهم در هنگام خرید صندلی اداری

- پشتی صندلی اداری باید انحنا S شکل داشته باشد که گودی کمر را در زمان تکیه دادن به آن حفظ کند.
- کفی و پشتی صندلی باید از متریال مناسبی باشند و بهتر است ضد عرق باشد تا فرد عرق نکند و لباس به بدنش نچسبد.
- صندلی هایی که برای کار با رایانه استفاده می‌شود باید به سمت عقب خم شود تا بتواند زاویه 110 درجه ایجاد کند.
- نکته آخر که باید در نظر بگیرید این است که صندلی اداری نباید خیلی نرم باشد، یعنی کفی صندلی اداری باید نرم و راحت باشد اما نه در حدی که شخص مانند مبل راحتی در صندلی فرو رود و اجازه جا به جایی نداشته باشد.

انتخاب انواع پارتیشن اداری

در زمان انتخاب و خرید پارتیشن به اندازه، نوع پارتیشن و نحوه قرار گرفتن آنها توجه کنید، زیرا رعایت تمام این موارد روی محیط کاری تأثیر مستقیم دارندبرای انتخاب بهترین نوع پارتیشن اداری باید هدف از پارتیشن ‌بندی را مشخص کنید. پارتیشن اداری برای کارمندان مالی شرکت بسیار عالی است و دسترسی دیگران به اطلاعات مالی را کم می‌کند. برای افزایش زیبایی محیط می‌توانید رنگ پارتیشن را با مبلمان خود هماهنگ کنید. پارتیشن ‌های آفن در انواع و مدل‌ های مختلفی عرضه‌شده است که شما می ‌توانید با معیار مدنظر خودتان پارتیشن موردنظر را انتخاب کنید:

 • پارتیشن دو جداره: پارتیشن ‌های مستحکم و زیبای ما را باقیمت مبلمان اداری مناسب خریداری کنید.
 • پارتیشن تک جداره: این محصول با داشتن ستون‌های متعدد ایستادگی خوبی دارد و بسیار شیک و زیبا است.
 • پارتیشن فریم لس یا شیشه ای: این نوع فضایی قابل‌کنترل برای مدیران ایجاد خواهد کرد.
 • پارتیشن کلاسیک: پارتیشنی با طرح و شکل‌های مختلف برای در دسترس قرار گرفتن امکانات تأسیساتی و عبور سیم و کابل.

انتخاب انواع درب اداری

درب‌ های اداری که دارای همان قیمت مبلمان اداری خوب و مناسب هستند دکوراسیون اداری شمارا چشم ‌نواز خواهند کرد. درب‌های اداری در تکمیل زیبایی دکوراسیون شما نقش اساسی دارند. درب‌های آفن با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا ساخته ‌شده است که بسیار مستحکم و زیبا هستند. درب‌های ما که در ساخت آن‌ها از مواد اولیه درجه یک استفاده‌ شده است؛ دارای قیمت مبلمان اداری به‌صرفه هستند. درب‌های آفن در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که عبارت‌اند از:

 • درب تمام شیشه: این نوع درب در اندازه‌های متنوعی موجود است و اغلب برای ورودی سازمان‌ها و فروشگاه‌ها به‌کار برده می‌شود.
 • درب دو جداره شیشه و آلومینیوم: دربی باکیفیت و استحکام بالا و قیمت مبلمان اداری عالی.
 • درب هایگلس: محصول محبوب آفن است و درواقع ساخته‌شده از ورق‌های هایگلاسو یراق‌آلات درجه ‌یک می‌باشد.
 • درب تاشو: دربی که با هر نوع معماری سازگار است و در اندازه و مدل‌های مختلف ارائه می‌شود.
 • درب ریلی قاب‌دار: دربی که از حداقل فضای محیط استفاده می‌کند و ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد.
 • درب ریلی تمام شیشه: این درب از حداقل فضا استفاده می‌کند و جذابیت خاصی به محیط کاری شما می‌بخشد.

خرید و انتخاب محصولات درجه‌ یک و حرفه ‌ای از آن

محصولات آفن که دارای قیمت مبلمان اداری عالی هستند را خریداری کنید و دکوراسیونی زیبا برای محیط کار خود خلق نمایید. تجهیزات ما همگی از بهترین و با کیفیت‌ ترین مواد با طراحی و فناوری روز تولیدشده است. تنوع گسترده محصولات باعث شده است که هر نوع سلیقه‌ای متناسب با معیارهای خود به هدف خود برسد. آفن باقیمت مبلمان اداری مناسب برای خدمت‌دهی به شما نهایت تلاش خود را به‌کار گرفته است.

راهنمای خرید مبلمان اداری- فوت و فن های یک انتخاب صحیح و مناسبراهنمای خرید مبلمان اداری- فوت و فن های یک انتخاب صحیح و مناسب 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر مقالات ما بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj