ClickCease

آشنایی با پارتیشن های اداری هوشمند و ویژگی های آن

آشنایی با پارتیشن های اداری هوشمند و ویژگی های آن
18 شهریور ، 1399
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

پارتیشن اداری هوشمند چیست؟

پارتیشن اداری هوشمند یکی از انواع پارتیشن های اداری می باشد که امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و طرفداران بسیار زیادی را نیز دارا است. این پارتیشن ها به تازگی وارد ایران نیز شده اند و افراد زیادی علاقه مند به استفاده از آنها در محیط های اداری و محل کار خود هستند. با وجود این که افراد زیادی علاقه مند به خرید پارتیشن اداری هوشمند هستند ولی کمتر کسی اطلاعات کاملی درباره این پارتیشن های اداری دارد و به همین علت ما در این مطلب تصمیم گرفتیم تا کمی بیشتر درباره این پارتیشن ها صحبت کنیم و اطلاعات مهمی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید تا کمی بیشتر با پارتیشن اداری هوشمند و ویژگی های آن آشنا شوید.

تفاوت پارتیشن اداری هوشمند با دیگر پارتیشن ها

این پارتیشن ها در واقع همان پارتیشن های اداری عادی هستند و تنها تفاوت آنها در این است که در این پارتیشن ها از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده شده است که می توان با استفاده از این تکنولوژی ها برخی از موارد را در پارتیشن تنظیم کرد. به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید که میزان دید نسبت به درون پارتیشن را تنظیم کنید به راحتی در پارتیشن های اداری هوشمند می توانید این کار را با یک دکمه ساده انجام دهید در حالی که این کار در پارتیشن های قدیمی نیازمند این بود که خودتان به صورت دستی این کار را انجام دهید و البته به شرطی که قابلیت مربوط به آن در پارتیشن اداری شما وجود داشت.

پارتیشن های هوشمند اداری باعث راحت تر شدن کار کارمندان شما می شوند و باعث می شوند تا شرایط بهتری برای کار کردن آنها در محیط وجود داشته باشد. این پارتیشن ها امروزه در بسیاری از محیط های اداری مورد استفاده قرار می گیرند. اگر شما هم به دنبال یک پارتیشن اداری خاص هستید به شما توصیه می کنیم حتما اقدام به تهیه این پارتیشن های هوشمند کنید.

پارتیشن اداری هوشمند و ویژگی آن

استفاده از پارتیشن هوشمند چه مزایایی برای ما دارد؟

استفاده از این پارتیشن اداری هوشمند می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از پارتیشن اداری هوشمند این است که شما می توانید میزان دید پارتیشن را به راحتی و از راه دور کنترل کنید. علاوه بر این در طول روز با تغییر موقعیت نوری که وارد محیط کار شما می شود شما می توانید با استفاده از این پارتیشن میزان نور ورودی را نیز تنظیم کنید تا نور ورودی بر روی کار شما تاثیر نگذارد و بتوانید با تمرکز بالا کار خود را ادامه دهید. در واقع استفاده از پارتیشن های اداری هوشمند به شما کمک می کند تا بتوانید یک محیط امن را به وجود بیاورید و با خیالی راحت و با تمرکز بالا شروع به انجام کار خود کنید.

مزایای استفاده از پارتیشن اداری هوشمند

برخی از ویژگی های پارتیشن های اداری هوشمند

در بخش های قبلی اشاره کردیم که استفاده از این پارتیشن های هوشمند می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد چرا که این پارتیشن ها دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیار زیادی هستند. یکی از مهمترین ویژگی های این پارتیشن های هوشمند این است که شما می توانید نوع شیشه پارتیشن را نیز تنظیم کنید. اگر در داخل پارتیشن هستید و قصد دارید که به طور کامل محیط بیرون را مشاهده کنید می توانید شیشه ها را شفاف کنید و در صورتی که قصد دارید محیط داخل به طور کامل پوشانده شود تا شما بتوانید با تمرکز بیشتری کار خود را ادامه دهید می توانید شیشه ها را خیلی سریع و از راه دور مات کنید. دقت داشته باشید که این پارتیشن های هوشمند تمامی ویژگی های پارتیشن های عادی را دارا هستند و تنها تفاوت آنها در هوشمند بودن و کنترل از راه دور آنها می باشد.

ویژگی های پارتیشن اداری هوشمند چیست

آخرین مطالب تکمیلی آفن را در این بخش دنبال نمایید

تفاوت های پارتیشن شیشه ای و دوجداره آلومینیومی

جنس شیشه پارتیشن اداری چیست

آشنایی با انواع پارتیشن هوشمند اداری

به طور کلی پارتیشن های هوشمند اداری به دو دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول پارتیشن های تک جداره هستند که از آن جایی که در آنها از یک لایه استفاده شده است میزان هدر رفت انرژی بسیار زیاد است و همین موضوع می تواند هزینه های مربوط به انرژی شما را افزایش دهد. نوع دوم پارتیشن های اداری هوشمند دو جداره است که در این پارتیشن ها از دو لایه استفاده شده است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. این دو نوع پارتیشن تفاوت چندان دیگری با یکدیگر ندارند و هر دو نیز طرفداران خاص خود را دارا می باشند.

قیمت پارتیشن هوشمند اداری

پارتیشن اداری هوشمند نسبت به پارتیشن های اداری معمولی که امروزه در بازار موجود هستند قیمت بالاتری دارد که دلیل این موضوع نیز استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در تولید پارتیشن اداری هوشمند است. با این وجود باید دقت داشته باشید که پارتیشن های تک جداره معمولا دارای قیمت مناسب تری نسبت به پارتیشن های دوجداره هستند و به همین علت پارتیشن اداری هوشمند تک جداره امروزه فروش بیشتری را دارا است.

خرید پارتیشن اداری هوشمندخرید پارتیشن اداری هوشمند با قیمت مناسب

پر بازدیدترین مطالب آفن را در این بخش دنبال نمایید

صندلی های اداری استاندارد چه ویژگی هایی دارند

انتخاب میز اداری مناسب با دفتر کار

صندلی اداری ارگونومیک چه ویژگی هایی دارد

طرز کار پارتیشن اداری هوشمند

در آخرین بخش قصد داریم کمی بیشتر درباره کارکرد پارتیشن اداری هوشمند صحبت کنیم و اطلاعاتی را در خصوص نحوه کار پارتیشن اداری هوشمند به شما ارائه دهیم. به طور کلی درون شیشه یک پارتیشن اداری هوشمند مقداری کریستال مایع وجود دارد که این کریستال مایع در واقع نقش پرده شما را ایفا می کند. زمانی که شما قصد دارید شیشه های خود را به شکل مات در بیاورید می توانید با ایجاد یک جریان الکتریکی به راحتی این کریستال مایع را در سطح شیشه پخش کنید و باعث مات شدن شیشه شوید. در واقع این جریان الکتریکی باعث تغییر رنگ در کریستال مایع شما می شود و این موضوع نیز باعث مات شدن شیشه می شود. در زمان شفاف شدن شیشه نیز این کریستال مایع به حالت عادی خود باز می گردد و شیشه به حالت شفاف در می آید. 

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj