ClickCease

مزیت پارتیشن های شیشه ای در ادارات

مزیت پارتیشن های شیشه ای در ادارات
26 آذر ، 1396
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط های اداری

امروزه، دیگر نمی توان محبوبیت پارتیشن های اداری شیشه ای را انکارکرد زیرا این پارتیشن ها نه تنها مدرن و از نظر ظاهری زیبا هستند، بلکه فضای کاری با مزایای مختلف در اختیار ما می گذارند. اگر نیاز به چند پارتیشن اداری جدید برای دفترتان دارید و علاقمند هستید که بدانید پارتیشن های شیشه ای چه فوایدی برای شما دارند. پارتیشن شیشه ای یکی از مدرن ترین نوع پارتیشن های اداری است که دارای ویژگی و مزایای فراوانی می باشد. شما قبل از خرید پارتیشن شیشه ای باید نکاتی را بررسی نمایید. شما قطعا به سراغ مقاله درستی آمده اید، زیرا ما شش ویژگی اصلی پارتیشن اداری و مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری را به شما ارائه خواهیم داد.

انعطاف پذیری پارتیشن های شیشه ای

بزرگترین سود مالی ناشی از نصب پارتیشن شیشه ای، مربوط به انعطاف پذیری آن است.در حالی که تغییر طرح یک اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی یک امر خسته کننده و پر هزینه است، اما نصب پارتیشن های اداری شیشه ای و حرکت دادن آنها از یک مکان به مکان دیگر خیلی راحت است ،که برای وقت هایی که می خواهید یک بخش دیگر در دفتر اضافه کنید و یا به فضای اضافی نیاز دارید، فوق العاده است. باز کردن پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است، بلکه هیچ گونه هزینه اضافی را نیز متحمل نمی شوید. در نتیجه، شما همیشه می توانید طرح فضای اداری خود را هرچند وقت یکبار، بسته به نیازها و شرایط خود تغییر دهید.

نور طبیعی در پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های اداری شیشه ای انتشار نور طبیعی را در فضای کار شما به حداکثر می رسانند. این امر به ویژه در صورتی مفید خواهد بود که پنجره ها در یک طرف قرار داشته باشند تا نور خورشید، بیشتر از فضاهای داخلی عبور کند. این موضوع نه فقط به شما این امکان را می دهد تا در قرار دادن نورهای مصنوعی صرفه جویی کنید، بلکه وجود نور طبیعی می تواند برای سلامتی و آسایش کارکنان شما حیرت آور باشد.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای

صرفه جویی در هزینه ها

این دیوارها برای هر فضای کاری گزینه ای کاملا مقرون به صرفه هستند، زیرا می توان آن ها را به راحتی و به سرعت نصب کرد. آیا هرگز شده است که مجبور باشید همه دفترتان را دوباره بچینید، و این کار را هم سریع و هم بدون هیچ گونه مشکلی انجام بدهید؟ آیا هرگز شده است تصمیم بگیرید محل کارتان را جابه جا کنید؟ شما می توانید پنل های شیشه ای را از هم جدا کرده و با خودتان ببرید. استفاده از این پارتیشن ها باعث می شود پولتان را در نصب و تغییرات آینده ذخیره کنید.

تمیز کردن و نگهداری آسان پارتیشن شیشه ای

هر چند که ممکن است اینطور به نظر نرسد ، اما تمیز کردن و نگهداری پارتیشن های شیشه ای نسبتا آسان است ،چرا که تنها چیزی که برای تمیز کردن آن نیاز دارید ، یک شیشه شور یا یک پارچه میکروفایبر است.

حریم خصوصی

یکی از دلایل اصلی که مردم علاقه ای به دیوارهای شیشه ای ندارند این است که آن ها مایلند حریم خصوصی داشته باشند. اگر مایل به برگزار کردن ملاقات ها یا جلسات خصوصی هستید، دیوارهای شیشه ای مناسب نخواهند بود. با این همه، خبر خوب این است که شیشه های کدر یا حتی رنگی و پرده برای پارتیشن های دو جداره این امکان را به کارکنان میدهد که بدون از دست دادن هیچ یک از مزایای گفته شده، حریم خصوصی خود را داشته باشند.

کاهش صدا

بسیاری از مردم ترجیح می دهند که از پارتیشن هایی استفاده کنند که به شکل مناسبی از پخش صدا در تمام شرکت جلوگیری می کند. دلیل دیگری که مردم پنل های شیشه ای را نمی پسندند این است که مانع صوتی مفیدی ایجاد نخواهند کرد. واقعیت این است که این پنل ها در واقع توانایی بیشتری در بلوکه کردن صداهای بیرونی دارند، در حقیقت شیشه های دولایه بهترین ماده برای جلوگیری از آلودگی صوتی هستند.

تنوع پارتیشن های شیشه ای

در حال حاضر پارتیشن های بسیاری وجود دارند که می توانند بهترین هماهنگی را با دفتر شما و شرایط مورد نظر شما داشته باشند. شما می توانید از بین تخته مخصوص نصب به دیوار و پارتیشن شیشه ای با چارچوب و بدون چارچوب، با ارتفاع کامل و با ارتفاع نصفه یکی را انتخاب کنید. حتی این امکان وجود دارد که بتوانید پنل هایی با مشخصات مورد نظرتان داشته باشید و فضای کارتان نمایی منحصر به فرد داشته باشد.

نمای مدرن با پارتیشن های شیشه ای

این روزها، بیشتر فضاهای کاری را طوری طراحی می کنند که تاجایی که امکان داشته باشد مدرن به نظر برسد. با تمام اینها وقتی مراجعه کنندگان وارد دفتر شما می شوند، در دقایق اولیه دیدگاهی نسبت به شما در ذهن آن ها شکل می گیرد. آیا نمی خواهید دیدگاه آنها نسبت به شما خوب باشد؟ دیوارهای شیشه ای می توانند فضای کاری شما را مدرن کنند که در نگاه اول نظر بیننده را جلب کرده و نقطه نظر او را کاملا مثبت می کند.
مبلمان اداری آفن با سال ها تجربه در امر طراحی و تولید مبلمان اداری اقدام به ساخت انواع پارتیشن، پارتیشن اداری ارزان، پارتیشن متحرک، پارتیشن تک جداره mdf و... کرده است که کارایی فضا را دوچندان افزایش می دهد.
اگر به دنبال میز اداری شیشه ای هستید می توانید از دیگر محصولات مبلمان اداری ما نیز دیدن کنید.

استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط اداری استفاده از پارتیشن شیشه ای در محیط اداری

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحات زیر بازدید نمایید:

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj