ClickCease

راهنمای انتخاب میز پذیرش استاندارد

راهنمای انتخاب میز پذیرش استاندارد
17 فروردین ، 1400
مبلمان اداری آفن
اخبار مبلمان اداری
0 کامنت

چگونه یک میز پذیرش استاندارد انتخاب کنیم؟

انتخاب میز پذیرش استاندارد و متناسب با دکوراسیون فضای اداری، سازمان ها و ... از دغدغه های خریداران این تجهیزات می باشد. توجه به راهنمای انتخاب میز پذیرش از راهکار های مناسب جهت خرید میز پذیرش محسوب می شود. از نکات مورد توجه در راهنمای انتخاب میز پذیرش می توان به تناسب میز با محیط کاری، طراحی و شکل میز، متریال مورد استفاده و ... اشاره کرد.

میز پذیرش و نقش آن در دکوراسیون محیط

یکی از نکات مهم در چیدمان یک فضا به ویژه محیط اداری، تجاری و ... استفاده از مبلمان استاندارد و مدرن می باشد. از جمله بخش های اصلی مبلمان یک فضای اداری و محل کار میز پذیرش است که در معرض دید مراجعین قرار دارد. همان طور که می دانید انتخاب میز پذیرش استاندارد و شیک برای مدیران اداره ها و سازمان ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و از این رو به دنبال دریافت بهترین این تجهیزات هستند. از طرف دیگر انتخاب میز پذیرش یک سرمایه گذاری بلند مدت است و از این رو باید با دقت انجام گیرد.

راهنمای انتخاب میز پذیرش

در حال حاضر در نمایندگی های عرضه مبلمان انواع و اقسام میز پذیرش با تنوع در کیفیت و طرح عرضه شده که قدرت انتخاب بالایی به خریدار می دهد. برای خرید میز پذیرش مناسب بهترین راهکار اقدام به خرید از طریق دریافت راهنمای انتخاب میز پذیرش می باشد. با کمک راهنمای انتخاب میز پذیرش و دریافت نکات آموزشی لازم می توان بدون دغدغه بهترین میز پذیرش را تهیه کرد. در ادامه به برخی از نکات مهم در انتخاب میز پذیرش اشاره می شود.

متناسب با محیط اداری

یکی از نکات مهم در انتخاب میز پذیرش هماهنگی و تناسب آن با فضای مورد نظر و سایر چیدمان موجود در آن می باشد. از آنجا که میز پذیرش در معرض دید مشتری و مراجعه کننده قرار دارد در ایجاد نگرش مثبت افراد تاثیر گذار است. در انتخاب میز پذیرش باید به گستره ی فضای موجود نیز توجه نموده و میزی با ابعاد مناسب انتخاب کرد.

از طرف دیگر در انتخاب میز پذیرش در کنار کارآمد بودن آن باید به هماهنگی و همخوانی آن با سایر دکوراسیون محیط نیز توجه نمود. با انتخاب میز پذیرش استاندارد می توان محیط کاری مناسبی برای مراجعه کنندگان و کارمندان ایجاد کرد.

راهنمای انتخاب میز پذیرش استانداردراهنمای انتخاب میز پذیرش استاندارد

مقالات مرتبط با این مقاله را در این بخش دنبال نمایید

بهترین ابعاد و مدل میز منشی کدام است؟

تفاوت های میز منشی و کانتر در چیست؟

توجه به زیبایی و ظاهر میز پذیرش

یکی از نکاتی که در راهنمای انتخاب میز پذیرش مد نظر قرار می گیرد توجه به زیبایی میز در کنار کیفیت ساخت می باشد. انتخاب میز پذیرش زیبا و شیک به آراستگی و نظم بهتر فضا کمک نموده و سبب ایجاد دیدگاه مثبت در ذهن بازدید کنندگان می شود. با وجود انواع میز پذیرش زیبا در بازار و با توجه به چیدمان فضای موجود می توان بهترین این تجهیزات را خریداری نمود.

ابعاد و ارتفاع میز

برای انتخاب یک میز پذیرش استاندارد باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد که از آن جمله انتخاب میز پذیرش با ابعاد و ارتفاع استاندارد می باشد. از آنجا که کارمندان ساعت زیادی را در پشت میز پذیرش می گذرانند باید میزی مناسب انتخاب نمود که علاوه بر بهبود عملکرد به حفظ سلامتی آنها کمک کند. انتخاب میز پذیرش با ارتفاع استاندارد باعث جلوگیری از خستگی، آسیب دیدن عضلات و مفصل ها می شود.

از طرف دیگر میز پذیرش استاندارد باید از ابعاد مناسب برخوردار باشد تا بتوان انواع تجهیزات مورد نیاز را بر روی آن قرار داد. در هنگام انتخاب میز پذیرش با ابعاد مناسب باید به راحتی حرکت آزادانه مراجعه کنندگان و تعامل راحت آنها با کارمندان نیز توجه نمود.

موارد مهم خرید میز پذیرش استانداردموارد مهم خرید میز پذیرش استاندارد

شکل و ساختار میز پذیرش

راهنمای انتخاب میز پذیرش فاکتور های متعددی را در بر می گیرد که از آن جمله می توان به توجه به شکل و ساختار میز اشاره کرد. با در نظر گرفتن این نکته که تنوع بالایی در میز های پذیرش موجود در بازار از نظر طرح و شکل وجود دارد دست خریدار برای دریافت میز پذیرش مناسب باز است.

از جمله اشکال مناسب میز پذیرش در کنار میز های ساده، میز های U شکل است که از تنوع در طرح و ظاهر برخوردار می باشد. از مزایای انتخاب میز پذیرش U شکل می توان به استفاده بهینه از فضا و امکان برخورد با مشتریان به صورت گسترده تر اشاره کرد. از طرف دیگر این میز ها از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار هستند. از دیگر میز های پذیرش استاندارد می توان به میز های L شکل اشاره کرد که برای فضاهای اداری با اشکال منحنی و مستطیلی مناسب می باشد.

میز های پذیرش L شکل را می شود به آسانی نصب نمود. از نمونه های مدرن میز پذیرش میز های منحنی است که با استقبال روبرو می باشد. میز منحنی شکل از طاهر شیک و زیبا برخوردار بوده و به هر چه زیباتر شدن محیط اداری کمک می کند.

اهمیت جنس میز در راهنمای انتخاب میز پذیرش

یکی دیگر از ملاک های مورد توجه در راهنمای انتخاب میز پذیرش استاندارد توجه به متریال مورد استفاده در ساخت میز پذیرش می باشد. انتخاب میز پذیرش با متریال استاندارد و با کیفیت علاوه بر ماندگاری بهتر این تجهیزات به کاهش هزینه ها نیز منجر می شود. در حال حاضر تولید کنندگان در طراحی و ساخت میز و سایر مبلمان اداری از متریال های استاندارد و متنوع بهره می گیرند.

از متریال های مورد استفاده در ساخت میز چوب است که از گذشته تا کنون جهت ساخت انواع مبلمان به کار می رود. از مزایای میز پذیرش چوبی ساختار شیک و زیبا و دوام و ماندگاری آن می باشد. میز های پذیرش شیشه ای با بدنه چوب یا فلز از دیگر میز های محبوب و پر طرفدار هستند که علاوه بر ظاهر شیک به زیبایی بصری محیط کار می افزاید. از دیگر میز های پذیرش پرطرفدار میز های تهیه شده با متریال لمینت می باشد که نسبت به سایر متریال ها به صرفه بوده و از مقاومت بالایی در برابر خش و ضربه برخوردار است. میز های تهیه شده با فلز نیز از جمله گزینه های مناسب جهت میز پذیرش محسوب می شود.

میز پذیرش استانداردمیز پذیرش استاندارد

پر بازدیدترین مطالب تکمیلی شرکت مبلمان اداری آفن را در این بخش دنبال نمایید

پارتیشن مخصوص میز کارمندی

مبلمان اداری چرم بهتر است یا پارچه ای

هر آنچه در خصوص میز کنفرانس مدرن باید بدانیم

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj