ClickCease

ایده طراحی قفسه و کتابخانه چوبی برای اتاق مدیریت

ایده طراحی قفسه و کتابخانه چوبی برای اتاق مدیریت
06 بهمن ، 1400
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

طراحی قفسه و کتابخانه چوبی برای اتاق مدیریت همیشه از مهم ترین مسائل برای طراحی دکوراسیون آن قسمت به حساب می آید. زیرا اتاق مدیریت دقیقا محلی است که قرار است جلسات، دیدار های مهم و ... در آن جا شکل بگیرید. به همین دلیل داشتن قفسه های منظم و زیبا به همراه یک کتابخانه شکیل می تواند تاثیرات مهمی بر نتیجه مذاکرات بگذارد. ممکن است برایتان عجیب باشد اما تاثیرات روانی اشکال هندسی، رنگ ها و سبک آن با القاء انرژی مثبت یا منفی می تواند تاثیر خاص خود را بر روی نتیجه اتفاق های پیشرو بگذارد. در این مقاله با آفن همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی از این اتفاق بدست آورید تا بتوانید بهترین قفسه و کتابخانه را برای اتاق مدیریت خود تهیه نمایید.

کتابخانه اتاق مدیریت

کتابخانه اتاق مدیریت

ایده های طراحی قفسه و کتابخانه اتاق مدیریت

برای آن که از انواع سبک ها و ایده ها جهت تزئینات دکوراسیون داخلی آشنایی کاملی را بدست آوردید لازم است اول به وسعت اتاق کار خود توجه کنید. اگر از اتاق کوچکی بهره مند هستید استفاده از قفسه های بزرگ و کتابخانه های این چنینی به شدت باعث کمبود جا برای شما خواهند شد. در ادامه به معرفی چند ایده جذاب جهت طراحی قفسه و کتابخانه چوبی اتاق مدیریت خواهیم پرداخت.

ایده طراحی قفسه و کتابخانه با طرح های سنتی و مدرن

اگر شما فردی کتاب خوان و اهل مطالعه هستید و از هنر نیز سر رشته دارید، اولین پیشنهاد ما برای شما انتخاب کتابخانه هایی است که تلفیقی از سبک سنتی و مدرن را با هنر آمیخته نموده اند. و خود به تنهایی یک اثر هنری زیبا را به نمایش می گذارند. این سبک از طراحی قفسه و کتابخانه چوبی برای اتاق مدیریت بر روی دیوار اصلی می تواند زیبا ترین انتخاب برای شما باشد.

ایده طراحی قفسه و کتابخانه

ایده طراحی قفسه و کتابخانه

قفسه های مخفی به همراه کتابخانه

اگر از اتاق بسیار بزرگی برای محیط کار خود بهره مند هستید، بهترین انتخاب می تواند از قفسه هایی باشد که به جای دیوار و درب قرار گرفته و پشت آن اتاق کوچکی قرار دارد. آن اتاق را می توانید برای جلسات فوق خصوصی، محلی برای ریلکس کردن و ... در نظر بگیرید. ایده طراحی این سبک از قفسه ها که پشت آن کتابخانه ای جنجالی واقع شده است، در حقیقت از قدیم الایام مورد توجه بوده و مدیران بسیاری از آن برای اتاق خود بهره مند شده اند.

استفاده از کتابخانه هایی با بودجه مناسب

این دسته از قفسه و کتابخانه چوبی می تواند بیشتر مورد پسند مردم قرار گیرد و روتین روزانه خاص خود را پیش ببرد. استفاده از قفسه هایی با بودجه مناسب و یا کتابخانه ای بزرگ بر  روی دیوار اصلی می تواند زیبایی یک دیوار اصلی اتاق شما را دو چندان کند. البته این سبک از کتابخانه ها از قیمت های بسیار مناسبی نیز بهره مند هستند.

کتابخانه

کتابخانه

طراحی قفسه و کتابخانه با ترکیبی از چوب، فلز و شیشه

اگر سبک محیط کار شما بیشتر از استاندارد های سنتی پیروی می کند می توانید از داشتن کتاب خانه های لوکس چوبی به همراه قفسه هایی با ترکیب فلز و شیشه نیز بهره ببرید. این قفسه و کتابخانه چوبی همیشه می تواند بروز بوده و باعث رضایت خاطر شما شود.

استفاده از قفسه و کتابخانه مدرن در اتاق مدیریت

در فضای مجازی ممکن است با تصویر های جنجالی از قفسه و کتابخانه چوبی مواجه شده باشید. برای مثال چیزی شبیه به پوست یک حیوان که این بار با چوب به همان شکل در آمده است؛ و یا ساخت طرح متفاوتی از یک ساز موسیقی می تواند توضیح دیگری برای این مثال باشد. اما لازم است قبل از آن به نوع شغل خود و انتخاب شکل مدرن نیز دقت کافی را داشته باشید تا از هم خوانی مناسبی نیز بهره مند شوید.

کتابخانه مدرن در اتاق مدیریت

کتابخانه مدرن در اتاق مدیریت

طراحی قفسه و کتابخانه اتاق مدیریت به سبک نام برند شما

می توانید از این ایده فوق العاده بهره مند شوید. بله درست است! انتخاب نام برند برای قفسه و کتابخانه چوبی می تواند جذاب ترین ایده در این مقاله و اختصاصی برای شما باشد. حروف برند خود را در کنار یک دیگر تصور کرده که جایگاهی برای قرار دادن اشیاء و کتاب ها داشته باشد. این ایده منحصر به فرد می تواند در لحظه ورود ذهن مخاطب شما را برای تدبیر انتخاب زیبایتان به قلقلک در آورده و باعث تحسین انتخاب شما شود. پس از انتخاب این سبک نیز هرگز غافل نشوید.

استفاده از ام دی اف سفید یا قفسه های نامنظم

اگر قرار باشد از ساده ترین نوع قفسه و کتابخانه چوبی برای اتاق مدیریت بهره ببرید پیشنهاد ما به شما استفاده از قفسه های ساده با روکش ام دی اف سفید است. چرا که رنگ سفید می تواند باعث القاء حس آرامش و صلح درونی برای مخاطب شما باشد. همچنین می توانید با افزودن تعدادی قفسه نامنظم در آن کمی روح مخاطب را قلقلک دهید. پس برای انتخاب این نوع قفسه نیز در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی خود نکات لازم را به یاد داشته باشید.

طراحی کتابخانه ها منحنی و قوسی شکل در اتاق مدیریت

اگر در اتاق کار خود از دیواری منحنی بهره مند هستید بهترین انتخاب برای شما می تواند قفسه و کتابخانه چوبی منحنی برای آن دیوار باشد. چرا که از دیوار منحنی نمی توان برای چیدمان مناسبی بهره مند شد. پس بهتر است آن دیوار را با کتابخانه منحنی چیدمان نموده و مقابل آن یک مبلمان کرو لحاظ نمایید تا از این ایده با بهترین شکل ممکن بهره مند شوید.

استفاده از کتابخانه های فانتزی

این دسته از قفسه و کتابخانه های چوبی اتاق مدیریت می تواند بیش از اندازه متفاوت باشد. چرا که ممکن است از طرح های مدرن نیز پیشی گرفته و باعث اتفاقات متفاوت شود. این گروه از کتابخانه های فانتزی نیز در رده همان قفسه و کتابخانه مدرن قرار می گیرند که می توانند باعث رضایت خاطر علاقه مندان خاص خود شوند. در انتخاب این گروه از قفسه ها و کتابخانه های چوبی پیشنهاد می کنیم دقت کنید. زیرا ممکن است پس از مدتی این حجم از خطوط نا موازی و مورب خستگی را برای شما به همراه آورد.

پربازدیدترین مطالب

استفاده از قفسه های طبقاتی غیر متصل

انتخاب این سبک از قفسه نیز می تواند بسیار زیاد مورد پذیرش علاقه مندان خود واقع گردد. چرا که این سبک با چند قفسه غیر متصل از چوب طراحی شده و در هر نقطه از دیوار که بخواهید قابل نصب است. همچنین با انتخاب این سبک می توانید به آسانی در هنگام جابجایی از حمل ونقل ساده آن بهره مند شوید.

آفن، همراه شما در اجرای قفسه و کتابخانه چوبی اتاق مدیریت

در این مقاله سعی شد به معرفی کاملی از انواع ایده های متفاوت برای قفسه و کتابخانه چوبی اتاق مدیریت پرداخته شود. به یاد داشته باشید آفن می تواند برای مشاوره لازم جهت انتخاب بهترین قفسه و کتابخانه و همچنین دیگر اجزای مبلمان اداری اتاق مدیریت در کنار شما باشد و از صفر تا صد این انتخاب را با شما همراهی نماید. شما می توانید با کارشناسان متعهد و با تجربه ما ارتباط برقرار نموده و نیاز خود را به صورت کامل بررسی نمایید پس از طراحی، ایده شما جهت تولید به کارخانه فرستاده شده و پس از آن به شما ارائه خواهد شد. از یاد نبرید همکاری تیمی با تجربه می تواند در سریع ترین زمان ممکن شما را برای رسیدن به خواسته خود با مطلوب ترین حالت ممکن همراهی نماید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj