ClickCease

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در تهران کجا هستند

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در تهران کجا هستند
20 بهمن ، 1400
مبلمان اداری آفن
اخبار مبلمان اداری
0 کامنت

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در تهران در مناطق متعددی پراکنده بوده و اغلب آنها محصولات را به صورت عمده و جزئی ارائه می دهند. با توجه به قیمت گران بسیاری از مبلمان و صندلی های اداری، در صورت وجود خرابی تعمیر به تعویض ترجیح داده میشود. اگر قصد خرید هر یک از قطعات صندلی و مبلمان اداری از تهران دارید، گروه آفن در ادامه چند مورد از مراکز فروش عمده و جزئی این حوزه را معرفی خواهد کرد.

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در تهران

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در تهران

مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در چهار دانگه تهران

علیرغم اینکه بسیاری از مراکز فروش و تولیدکنندگان قطعات مبلمان اداری در حال حاضر امکان فروش آنلاین را فراهم کرده اند، بسیاری از افراد خرید حضوری را ترجیح می دهند. فروشگاه ها و مغازه هایی که در زمینه فروش قطعات و اجزای مختلف مبل و میز اداری در تهران فعالیت دارند، در مناطق مختلف پراکنده هستند. از جمله مناطقی که اغلب تولیدکنندگان و واردکننده ها و عرضه کننده های قطعات جانبی مبل و صندلی در آن فعالیت دارند، چهار دانگه تهران می باشد. به طوریکه می توان گفت، چهار دانگه بورس و مرکز فروش این قطعات می باشد و بسیاری از تولیدکننده های میز و مبل اداری از خدمات آنها استفاده می کنند.

برخی از مراکز فعال در زمینه فروش قطعات جانبی میز مدیریت و مبل اداری در چهاردانگه تهران عبارتند از:

گروه صنعتی ابتکار صنعت

گروه ابتکار صنعت یکی از بزرگترین مراکز تولیدکننده قطعات جانبی مبل و میز و صندلی اداری می باشد که در چهار دانگه فعالیت دارد. از جمله خدمات این مجموعه می توان به انواع تلسکوپی پایه ورقی صندلی چرخان، فوت رینگ های فلزی و پلاستیکی اشاره نمود. ابتکار صنعت نه تنها به عنوان یکی از مراکز فروش قطعات جانبی صندلی و مبل و میز اداری در چهار دانگه تهران فعالیت دارد، بلکه محصولات خود را به صورت آنلاین نیز عرضه و به سراسر ایران ارسال می کند.

گروه صنعتی راما

اگر برای خرید قطعات جانبی صندلی اداری به دنبال یکی از بهترین مراکز فروش در تهران هستید، گروه راما می تواند از گزینه های ایده آل باشد. این مجموعه در چهاردانگه فعالیت داشته و به صورت تخصصی تنها قطعات صندلی ارائه می دهد.

مراکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری در حسن آباد تهران

از دیگر مناطق تهران که به مرکز فروش مبلمان اداری و قطعات جانبی آن شناخته شده هستند، حسن آباد می باشد. در این منطقه بسیاری از تولیدکنندگان و واردکنندگان مبل و میز و صندلی اداری فعالیت داشته و برخی از آنها تنها ارائه دهنده قطعات جانبی می باشند. تعداد مراکز فعال در زمینه فروش قطعات جانبی در این منطقه بسیار زیاد بوده و با مراجعه حضوری می توانید از خدمات آنها استفاده کنید.
علاوه بر چهاردانگه و حسن آباد، در خیابان حافظ نیز می توانید مراکز فروش قطعات جانبی مبلمان اداری و تعمیر صندلی را جستجو کنید.

قطعات یدکی مبلمان اداری

قطعات یدکی مبلمان اداری

کدام مرکز فروش قطعات یدکی مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

تعداد فروشگاه ها و مراکزی که در زمینه فروش قطعات یدکی صندلی و میز و مبل در تهران فعالیت دارند بسیار زیاد می باشند. سوال این است که کدام مرکز را برای خرید این قطعات انتخاب کنیم؟ به عبارت دیگر، در انتخاب هر یک از این فروشگاه ها و مراکز برای خرید قطعات یدکی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ برخی از مواردی که قبل از خرید قطعات یدکی مبل و میز و صندلی باید به آن توجه داشت عبارتند از:

ارسال سریع قطعات

به دلیل تنوع زیاد در قطعات یدکی ارائه شده در مراکز فروش تهران، بسیاری از شهرستان ها ترجیح می دهند خرید خود را از تهران انجام دهند. علیرغم تمام مزایایی که خرید از تهران به همراه دارد، عدم ارسال سریع و به موقع کالای مورد نظر توسط فروشنده مشکلات زیادی را بوجود می آورد. به همین دلیل لازم است قبل از خرید مطمئن شوید که ارسال محصول در مرکز مورد نظر چند روزه است؟ در این صورت بهتر می توانید برای کسب و کار خود برنامه ریزی داشته باشید.

تضمین کیفیت و گارانتی

کیفیت محصولات و قطعات یدکی ارائه شده توسط مراکز مختلف با هم تفاوت دارد. برخی از این مراکز محصولات تولیدکننده های حرفه ای و باسابقه را ارائه داده و به همین دلیل گارانتی دارند. این در حالیست که برخی از قطعات یدکی مبلمان اداری ممکن است فاقد تضمین و گارانتی باشند. بدون شک مراکزی که گارانتی و تضمین کیفیت برای محصولات خود ارائه می دهند گزینه ایده آل تری به شمار می روند.

تنوع در محصولات

قطعات یدکی صندلی و مبلمان اداری از نظر شکل ظاهری و رنگ بندی و غیره دارای تنوع بالایی می باشد. بدون شک مراکزی که محصولاتی با تنوع بیشتر را ارائه می دهند حق انتخاب بالاتری را برایتان فراهم می کنند.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

قیمت مناسب قطعات یدکی مبل اداری

قیمت هر یک از قطعات یدکی مبل و میز اداری با توجه به نوع و مدل و همچنین جنس و کیفیت آنها تعیین می گردد. توجه داشته باشید که برخی از مراکز فروش در واقع تولیدکننده می باشند. به همین دلیل محصولات آنها با قیمت ارزان تری ارائه شده و برای خریدهای عمده گزینه مناسب تری به شمار می روند.

کدام قطعات یدکی مبلمان اداری در بازار ارئه میشود؟

بدون در نظر گرفتن قطعاتی که بیشتر به مدل مبل و میز ارتباط دارد، برخی از قطعات در اغلب تجهیزات اداری مشترک هستند. قطعاتی که برای یک مدل از محصول یک برند خاص به صورت اختصاصی طراحی و تولید شده است تنها توسط همان برند ارائه میشود. سایر قطعات از قبیل جک صندلی، چرخ، پشت سری صندلی، دسته، پوشش جک، پشتیبان کمری، پد دسته، چرخ مبل و میز و غیره توسط مراکز فروش قطعات یدکی مبل و تجهیزات اداری ارائه میشود.

آیا آفن قطعات یدکی مبلمان اداری ارائه می دهد؟

یکی از سوالات رایجی که بسیاری از مشتریان آفن میپرسند این است که آیا این مجموعه قطعات یدکی ارائه می دهد یا خیر؟ لازم به ذکر است، آفن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات اداری با بهترین طراحی و متریال می باشد. به همین دلیل برای تمام محصولات خود تضمین کیفیت و ارائه داده و امکان تعمیر و تعویض آنها وجود دارد. گروه آفن تنها قطعات یدکی را برای محصولات تولید شده توسط این برند ارائه می دهد. به همین دلیل می توان گفت، آفن یکی از بهترین مراکز فروش قطعات یدکی مبلمان های اداری تولید شده توسط همین برند است نه سایر برندها! 
چناچه پس از خرید هر یک از محصولات و مبلمان اداری آفن با خرابی در قطعات آن مواجه شدید، کافیست با تیم پشتیبانی و کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید. در کمترین بازه زمانی ممکن قطعه مورد نظر برایتان ارسال خواهد شد.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj