ClickCease

پارتیشن شیشه ای فریم لس را با چه سبک مبلمان اداری هماهنگ کنیم؟

پارتیشن شیشه ای فریم لس را با چه سبک مبلمان اداری هماهنگ کنیم
14 فروردین ، 1401
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

هماهنگ کردن پارتیشن شیشه ای فریم لس با مبلمان اداری چالش های زیادی را به همراه دارد و باید به نکات متعددی در این زمینه توجه داشت. تناسب طرح و رنگ مبلمان با نوع شیشه های به کار رفته در پارتیشن و نوع کاربرد مورد نظر و غیره همگی در این زمینه موثر می باشند. در ادامه با آفن همراه باشید تا با چند نکته بسیار موثر برای ست کردن پارتیشن شیشه ای فریم لس با سبک مبلمان اداری آشنا شوید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریم لس با مبلمان اداری مدرن

پارتیشن های شیشه ای در دو نوع فریم لس و فریم دار تقسیم بندی میشوند و در بخش های مختلفی از فضای کار مورد استفاده قرار میگیرند. با توجه به اینکه این پارتیشن ها بدون قاب هستند، به همین دلیل ساختاری فوق العاده زیبا و لوکس و کاملا مدرن دارند. یکی از بهترین انتخاب هایی که می توان برای این نوع از پارتیشن های شیشه ای فریم لس داشت، استفاده از مبلمان اداری مدرن است. 
برخلاف مبلمان های کلاسیک، در میز مدیریت و مبل و صندلی اداری مدرن سادگی حرف اول را میزند. به همین دلیل تزئینات و یراق آلات طلایی و رنگی روی بدنه میز و غیره در آنها به چشم نمیخورد. علاوه براین، ساختار آنها نیز در بسیاری از مواقع کاملا ساده یا دارای انحنا می باشد. در نتیجه می توان از آنها در کنار پارتیشن های شیشه ای فریم لس استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس با مبلمان اداری کلاسیک

در سبک های کلاسیک تمرکز بر روی تجملات و استفاده از میزهای چوبی و مبلمان چرم می باشد و به همین دلیل رنگ غالب در این قبیل فضاها قهوه ای است. برای اینکه بتوانید این نوع مبلمان اداری را با پارتیشن شیشه ای فریم لس هماهنگ کنید، بهتر است به رنگ شیشه ها دقت شود. شیشه های مورد استفاده برای پارتیشن، سکوریت بوده و از نظر رنگ نیز تنوع خوبی دارند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از رنگ های قهوه ای این پارتیشن ها در کنار میز و صندلی و مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید.

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن شیشه ای فریم لس و مبلمان مینیمال

از دیگر انتخاب هایی که می توان برای مبلمان در کنار پارتیشن های شیشه ای فریم لس داشت، مدل های مینیمال می باشد. در مبلمان اداری مینیمال تمرکز زیادی بر حذف پیچیدگی ها بوده و سادگی و زیبایی با هم گره خورده اند. اگر قصد دارید چیدمان اتاق کار و فضای اداری را ساده و مینیمال انجام دهید، به خوبی می توانید با پارتیشن های شیشه ای فریم لس محیط را تقسیم بندی کنید. کافیست میزهای ساده با رنگ های سفید و روشن و صندلی های استاندارد را انتخاب کنید که کاملا با پارتیشن های فریم لس هماهنگ هستند.

چطور پارتیشن فریم لس را با مبلمان اداری هماهنگ کنیم؟

با توجه به مواردی که در طول متن به آن اشاره شد، تمام انواع مبلمان های اداری مدرن، مینیمال و کلاسیک را می توان با پارتیشن های شیشه ای فریم لس استفاده کرد. حال سوال این است که چطور می توان این وسایل را در کنار هم به گونه ای استفاده کرد که از نظر اصول دکوراسیون و چیدمان استاندارد باشند؟ براحتی و با در نظر گرفتن نکات زیر این شرایط را می توانید فراهم کنید:

توجه به رنگ شیشه پارتیشن و مبلمان

با توجه به اینکه این پارتیشن ها قاب و فریم ندارند، به همین دلیل شیشه بیشترین جلوه را بر روی آنها دارد. لذا باید رنگ به کار رفته در شیشه را با مبلمان ها ست کنید. تفاوتی ندارد که مبلمان اداری مینیمال باشد یا مدرن و کلاسیک، در هر صورت باید از نظر رنگ بندی با پارتیشن های شیشه ای فریم لس هماهنگ باشند. به عنوان مثال، برای سبک های مدرن و مینیمال می توانید از شیشه های بدون رنگ استفاده کنید و برای محیط های کلاسیک بیشتر رنگ های قهوه ای مورد استفاده قرار میگیرند.

پربازدیدترین مطالب ما را از دست ندهید!

استفاده از شیشه های مات برای محیط های مینیمال

اگر چیدمان فضای کارتان مینیمال و ساده می باشد، لذا وسایل براق کاربرد زیادی در آنها ندارند. در این شرایط نه تنها می توانید از پارتیشن با شیشه های شفاف استفاده کنید، بلکه شیشه های مات نیز انتخاب فوق العاده ای خواهند بود. شیشه های سندبلاست به کار رفته برای پارتیشن های فریم لس تناسب بسیار خوبی با محیط های مینیمال و مدرن دارند.

از پارتیشن شیشه ای طرح دار استفاده کنید

استفاده از شیشه های طرح دار برای پارتیشن های فریم لس برای هماهنگی آنها با مبلمان اداری کلاسیک انتخاب مناسبی می باشد. به عنوان مثال شرایطی را تصور کنید که اتاق مدیریت با چیدمان کلاسیک و میز چوبی و مبلمان چرمی و صندلی اهای بزرگ و لوکس با پارتیشن شیشه ای از سایر بخش ها جدا شده باشد. برای اینکه بتوانید شکوه و تجملات را در این محیط نشان دهید، کافیست روی شیشه های طرح هایی با رنگ های طلایی و غیره که جلوه داشته باشند استفاده شود. شیشه های سندبلاست این قابلیت را دارند که طرح های مختلف را با رنگ بندی متنوع بر روی آنها اجرا شود. 
علاوه بر طرح های چاپی، برش هایی که بر روی شیشه ها ایجاد میشوند نیز می توانند طرح های متنوعی را روی پارتیشن اجرا کنند. کافیست طرح هایی که با برش کاری روی شیشه ها اجرا میشوند با سبک مبلمان اداری و چیدمان اتاق هماهنگ باشند تا بتوانید به هدفتان دست پیدا کنید.

پارتیشن شیشه ای در مبلمان اداری

پارتیشن شیشه ای در مبلمان اداری

هماهنگ کردن اکسسوری ها با پارتیشن شیشه ای فریم لس

از دیگر ایده هایی که می توان برای هماهنگ کردن مبلمان اداری با پارتیشن شیشه ای فریم لس ارائه داد، توجه به وسایل تزئینی موجود در محیط کار است. اگر نمی توانید مبلمان ها را عوض کنید یا در رنگ شیشه های پارتیشن تغییری ایجاد کنید، با استفاده از چند وسیله تزئینی متناسب با محیط کار این هماهنگی را بوجود آورید. استفاده از تابلو و مجسمه ها و وسایل تزئینی می توانند تناسب بسیار خوبی در فضاهای کاری ایجاد کنند و خرید آنها نیز نیاز به هزینه زیادی ندارد.

آفن؛ ارائه دهنده پارتیشن شیشه ای فریم لس و مبلمان اداری

آفن از بزرگترین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان میز اداری و پارتیشن شیشه ای می باشد. لذا می توانید در زمان خرید بهترین وسایل که از نظر سبک با هم هماهنگ هستند را از این مجموعه انتخاب نمایید. محصولات آفن شامل پارتیشن های شیشه ای فریم لس و فریم دار شیشه ای و چوبی و انواع مبلمان اداری شامل میز و مبل و صندلی اداری در سبک های مختلف می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید کافیست با کارشناسان فروش آفن تماس بگیرید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj