ClickCease

نمایشگاه های مبلمان اداری 1401

نمایشگاه های مبلمان اداری 1401
09 تیر ، 1401
مبلمان اداری آذران فضانما
اخبار مبلمان اداری
0 کامنت

نمایشگاه های مبلمان اداری 1401 یکی از بهترین فرصت ها برای حضور تولید کنندگان و فروشندگان و حتی عموم افراد می باشد تا بتوانند از جدیدترین مدل ها و دستاوردهای این حوزه استفاده کنند. تنوع بالا در محصولات و همچنین برقراری ارتباط با تولید کنندگان و فعالان این حوزه فرصت ایده آلی برای توسعه کسب و کارها می باشد. به همین دلیل گروه آذران فضا نما در ادامه لیستی از نمایشگاه های مبل اداری داخلی و بین المللی 1401 را به همراه تاریخ برگزاری ارائه می دهد.

نمایشگاه-مبلمان-اداری

نمایشگاه مبلمان اداری

یازدهمین نمایشگاه های مبلمان اداری تهران 1401

یکی از معتبرترین نمایشگاه های مبلمان اداری در سال 1401، نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری تهران می باشد که به صورت تخصصی به صادرات میپردازد. این نمایشگاه گزینه ای بسیار عالی برای تولید کنندگان مطرح داخلی بوده و بستر ایده آلی برای ورود به بازار بین المللی را فراهم می کند.

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، این نمایشگاه از تاریخ 23 الی 26 تیر ماه 1401 برگزار میشود. محل برگزاری نمایشگاه، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران است.

لازم به ذکر است، برای راه اندازی غرفه در این نمایشگاه لازم است ثبت نام کنید و بازدید از آن برای عموم آزاد است. اطلاعات بیشتر در سایت برگزارکننده این نمایشگاه به آدرس https://persiafipco.com/ در دسترس می باشد.

نمایشگاه های مبلمان اداری کرمان 1401

از دیگر نمایشگاه های ایده آل برای حضور فعالان حوزه خرید و فروش مبلمان اداری می توان به نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری و منزل کرمان 1401 اشاره کرد. این نمایشگاه در سطح داخلی، استانی و شهری برگزار شده و به همین دلیل فرصت ایده آلی برای تولیدکنندگان و فروشندگان جزئی و کلی به شمار می رود.

نمایشگاه تخصصی مبلمان اداری و منزل کرمان از تاریخ 27 الی 30 دی ماه در محل نمایشگاه بین المللی کرمان برگزار میشود. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد و رایگان بوده و در این بازه از ساعت 15 تا 21 می توانید از محصولات متنوع آن بازدید کنید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید به آدرس https://kermanfair.com/ مراجعه نمایید.

نمایشگاه تخصصی صادراتی مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته شهر آفتاب تهران

در مرداد ماه 1401 یکی دیگر از نمایشگاه های معتبر در حوزه مبلمان و تجهیزات وابسته آن در تهران برگزار میشود. این نمایشگاه در سطح داخلی و بین المللی بوده و به صورت تخصصی بر مساله صادرات مبلمان اداری و منزل تمرکز دارد.

تاریخ برگزاری نمایشگاه 24 الی 28 مرداد ماه 1401 در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب می باشد. لازم به ذکر است که بازدید برای عموم آزاد و رایگان بوده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://exhibiran.com/ مراجعه کنید.

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان و مصنوعات چوبی شهر آفتاب

این نمایشگاه تمام انواع مبلمان و مصنوعات چوبی را در برگرفته و مبلمان اداری را نیز پوشش می دهد. نمایشگاه صنعت مبلمان و مصنوعات چوبی شهر آفتاب در سطح داخلی و بین المللی از تاریخ 23 الی 26 آذر ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار شده و عموم افراد می توانند از آن بازدید کنند. اطلاعات بیشتر در آدرس https://exhibiran.com/ ارائه شده است.

نمایشگاه های مبلمان اداری اصفهان 1401

نمایشگاه تخصصی خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن اصفهان 1401 که در سطح داخلی و ملی برگزار میشود، تمام انواع مبلمان منزل و اداری را پوشش می دهد. این نمایشگاه توسط شرکت تعاونی چند منظوره نمایشگاه اصفهان در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی اصفهان ارائه شده است.

تاریخ برگزاری رویداد 15 الی 19 تیر 1401 می باشد و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس https://www.isfahanfair.ir/ مراجعه کنید.

پرطرفدارترین مطالب ما را از دست ندهید!

نمایشگاه های مبلمان اداری شیراز 1401

نمایشگاه مبلمان اداری شیراز که در مرداد ماه 1401 برگزار میشود، به دلیل داخلی و بین المللی بودن بدون شک شاهد حضور فعالان معتبر و شناخته شده این حوزه خواهد بود. این نمایشگاه از تاریخ 31 مرداد تا 4 شهریور ماه 1401 در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شیراز دایر بوده و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

بازدیدکنندگان می توانند در این بازه از ساعت 17 الی 22 از نمایشگاه بازدید کنند. اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام و دریافت غرفه در سایت https://www.farsfair.ir/ ارائه شده است.

نمایشگاه های مبلمان اداری تبریز 1401

نمایشگاه تخصصی معماری داخلی، مبلمان و دکوراسیون تبریز یکی دیگر از فرصت های بسیار عالی در این حوزه به شمار می رود. تنوع بالا در محصولات و حضور فعالان حوزه دکوراسیون و مبلمان در سطح داخلی و بین المللی شرایط را برای صادرات و واردات فراهم می کند.

این نمایشگاه در تاریخ 4 الی 8 مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار میشود. جهت ثبت نام برای دریافت غرفه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت https://tabrizfair.ir/ مراجعه کنید.

مبلمان اداری

مبلمان اداری

نمایشگاه تخصصی کلاف، روکش و مبلمان ایران تبریز 1401

همان طور که از نام نمایشگاه مشخص است، به صورت تخصصی در زمینه کلاف و روکش انواع مبلمان تمرکز داشته و برای فعالان در زمینه تولید مبل اداری فرصت مناسبی به شمار می رود. آشنایی با روکش و کلاف های جدید و دستاوردهای این حوزه از مهم ترین مزایای حضور در نمایشگاه محسوب میشوند.

این نمایشگاه از 17 الی 20 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز ارائه میشود. لازم به ذکر است که این نمایشگاه در سطح داخلی و بین المللی برگزار شده و بازدید از آن برای عموم آزاد می باشد. اطلاعات بیشتر را می توانید در آدرس https://tabrizfair.ir/ مطالعه کنید.

نمایشگاه های بین المللی مبل اداری

علاوه بر موارد فوق، فعالان و علاقه مندان به حوزه خرید و فروش مبلمان اداری برای حضور در عرصه های بین المللی می توانند از نمایشگاه های متعدد 2022 استفاده کنند. یکی از معتبرترین این نمایشگاه ها، نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و مبلمان تجهیزات و فناوری روسیه می باشد که انواع مبل منزل و میز و صندلی اداری را نیز در برمیگیرد. این نمایشگاه به صورت بین المللی در تاریخ 21 الی 24 شهریور ماه در مرکز نمایشگاه های مسکو برگزار میشود.

اطلاعات جامع درباره نحوه ثبت نام و حضور در نمایشگاه را می توانید در آدرس https://exhibitionmakers.com/ مطالعه کنید.

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj