LOADING...

قیمت پارتیشن اداری با توجه به متریال به کار رفته

قیمت پارتیشن اداری با توجه به متریال به کار رفته
17 بهمن ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

قیمت پارتیشن اداری بر اساس نوع و کیفیت و همینطور ابعاد مشخص می شود. بهتر است که برای تعیین قیمت پارتیشن اداری در ابتدا فضای اداره و نوع طرح مورد نظر به درستی اندازه گیری شود. قیمت پارتیشن اداری به صورت دوره ای به روز می شود. شما می توانید ارزان ترین قیمت پارتیشن اداری را از ما بخواهید.

زمان بندی دقیق در اجرای پارتیشن اداری دوجداره

تیم های متخصص ما جهت ارائه انواع پارتیشن های دو جداره رویکردی استاندارد داشته و طبق زمان بندی دقیق اجرا می شود. شما می توانید با برنامه ریزی دقیق توسط شرکت ما بهترین کیفیت را وارد شرکت خود کنید.قیمت پارتیشن اداری دوجداره بر اساس ابعاد و جنس آن تعیین می شود. این پارتیشن ها در وضعیت فلکسبیل طراحی می شود به طوری که ابعاد آنها قابل تغییر است. در واقع می توانید هر میزان از پنل ها و همینطور پنجره و کرکره را در این طرح ها اعمال کنید.فرم بندی پارتیشن های دو جداره طبق اصول خاصی است و امکان اضافه کردن ستون هایی با طرح های مختلف در این مورد فراهم شده است. ارزان ترین قیمت پارتیشن اداری دوجداره هم اکنون برای شما فراهم شده است. زمان را از دست ندهید و از طرح های تخفیف ما بهرمند شوید.پارتیشن های دوجداره دارای شنل های 5 لایه ام دی اف است که قطر در نظر گرفته شده برای این محصولات اغلب 16 میلیمتر است و استحکام آن نیز قابل قبول است. 

مبلمان اداری آفن

قابلیت های پارتیشن های اداری دوجداره

یک نوع از پارتیشن های دوجداره به بنام داکتینگ وجود دارد که در این مدل ستون های جانبی از تیرهای افقی مجزا بوده و در تعداد نامحدود تعبیه شده است. این موضوع سبب می شود که نیاز به داکت های روی کار محدود شده و ظاهر پارتیشن شما زیبا و منحصربفرد شود.مدولار بودن این پارتیشن ها از دیگر قابلیت های خاص و بی نظیر محسوب می شود. در واقع با این ویژگی می توان پارتیشن را از محل نصب قبلی جمع کرده و سایز و مدل جدید به آن بدهید. هزینه هایی که این مدل دارد به نسبت مدل های دیگر مناسب تر است.در این نوع پارتیشن ها تنوع رنگ بندی بی نظیر است، در واقع انتخاب رنگ و کالیته آزاد است و شما هرگز محدود به نمونه های خاصی نمی شوید.

 

مبلمان اداری آفن

قیمت پارتیشن اداری دوجداره شیشه ای

با استفاده از پارتیشن های دو جداره می توان در فضای اداره اتاق هایی با دیوارهای جداکننده ی مستحکم ایجاد کرد. این پارتیشن ها به عنوان دکور روی دیوار نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات سبب می شود که یک اتاق کاملا مجزا به طوری که ارتفاعی تا سقف داشته باشد ، ایجاد شود این اتاق از فضای پیرامون کاملا جدا در نظر گرفته می شود. در این نوع از پارتیشن ها باید از سیستم های برودتی قوی و مستقل استفاده کرد. تأمین نور برای این بخش اهمیت ویژه ای دارد. بهتر است که پارتیشن از شیشه های شفاف و نورگیر برخوردار باشد.

پارتیشن های دو جداره شیشه ای نسبت به تغییر ابعاد شیشه آزاد هستند و امکان کاهش و یا افزایش لایه برای بخش های چوبی این پارتیشن ها فراهم شده است.

یک سری قاب ها برای این محصولات در نظر گرفته می شود که با استفاده از دستگاه های سن ان سی مورد برش قرار می گیرد و در فرم خاص طراحی می شود به این ترتیب محل نصب شیشه بر روی پارتیشن کاملا دلخواه خواهد بود.

در این بین می توانید از فرم های کوتاه پارتیشن استفاده کنید، قیمت پارتیشن اداری با فرم کوتاه به نسبت مدل های ارتفاع دار ارزان تر است. ارتفاع این محصولات قابل تغییر است و میزان پنل و همینطور شیشه خور بودن آن نیز بستگی به نظر کاربر دارد.

در طراحی قفسه ها و همینطور کمدها می توانید از برش های عرضی استفاده کنید.

قیمت پارتیشن اداری مدرن ام دی اف

پارتیشن های ام دی اف از زیباترین و لوکس ترین انتخاب ها در این لاین محسوب می شوند. این پارتیشن ها از تقسیم بندی و همینطور رنگ بندی های خاصی برخوردار هستند و دارای ارتفاع متفاوتی بوده و در ابعاد و رنگ بندی های خاصی عرضه می شوند.

این مدل از پارتیشن ها در دو ارتفاع بلند و کوتاه طراحی شده است که سبب جلوه بخشی خاصی به فضای اداره می شود. همسان سازی دقیق متریال های بکار برده شده در این طرح ها می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

استفاده از داکت ها بر روی پارتیشن قطعاً ظاهر نامناسبی به آن خواهد بخشید، به این ترتیب با تقسیم بندی صحیح می توان فضای پارتیشن را بسیار همگون کرده و لایه های بکار رفته در این مسیر را بر روی تمامی دیوار ها اعمال کرد.کابل ها و همینطور سیم هایی که در ادارات استفاده می شود با این سبک از پارتیشن ها پوشیده شده و از دید مخاطب پنهان می ماند.

 

اهمیت همسازی محیط در انتخاب پارتیشن اداری

انتخاب رنگ و همینطور متریال مناسب از گزینه هایی بسیار مهم در اکسسوربندی اداره محسوب می شود. به طور کلی بهتر است که در ابتدا تمامی عناصر موجود در فضای اداره مورد بررسی قرار گرفته و سپس به دنبال پارتیشن ارزان و زیبا باشید.

 

انواع قیمت پارتیشن اداری

در بررسی قیمت پارتیشن اداری در ابتدا مشخص می شود که خطوط های سقفی چقدر مهم و ضروری هستند. تکنولوزی اجرا و استفاده از تجهیزات برشی مناسب در این بین ،می تواند تا 90 درصد کیفیت کار را افزایش دهد. در واقع قیمت پارتیشن اداری مورب از مدل های منطبق متفاوت است و این موضوع در لاین هماهنگ سازی خطوط کف و سقف نیز رعایت می شود. شما می توانید از طریق روش های غیر حضوری قیمت پارتیشن اداری را جویا شده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که قیمت پارتیشن اداری به صورت دوره ای تغییر می کند.

 

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید