ClickCease

تاثیر طراحی محیط کار بر عملکرد بازاریابی

تاثیر طراحی محیط کار بر عملکرد بازاریابی
14 آذر ، 1397
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

یکی از نکاتی که باید همیشه به آن توجه کنید این است که هر مکانی می تواند با یک طراحی داخلی درست و اصولی بهره وری بالایی داشته باشد. حال این مکان می تواند طراحی محیط کار یا طراحی خانه یا اتاق خواب تان باشد. به طور کلی هر کجا با کمک گرفتن از اصول طراحی درست می تواند زیباتر شده و همچنین در روحیه ی افراد نیز تأثیرات مثبتی بگذارد. همراه ما باشید تا به شما روش هایی را برای طراحی محیط کار بگوییم که بتوانید با افزایش مشتری هایتان در بازاریابی نیز موفق ظاهر شوید.

طراحی محیط کار و تأثیرات بر بازاریابی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با استفاده از چند تکنیک ساده در محیط کارتان می توانید بهره وری افرادتان را بالاتر ببرید. این امکان وجود دارد که بتوانید با کمک یک طراح خبره هم کارآیی افرادتان را بالاتر ببرید هم بتوانید با کمک طراحی محیط کار بر روی بهبود بازاریابی خود مؤثر باشید.

از رنگ ها شروع کنید

برای اینکه بتوانید با طراحی محیط کار خود بر روی بهره وری و بازاریابی تأثیر داشته باشید، باید از رنگ ها شروع کنید. این رنگ ها هستند که می توانند پیام های مختلفی را منتقل نمایند. روانشناسی و تأثیرات رنگ ها را دست کم نگیرید. اگر از رنگ ها و همچنین از متریال مورد استفاده در طراحی به درستی برای طراحی محیط کار استفاده شود، می تواند دید و جلوه ی بهتری را در نظر مشتری و ارباب رجوع شما ایجاد نماید که همین امر سبب می شود تا مشتری های شما بیشتر شده و درآمدزایی تان بالاتر برود.


طراحی فضای اداری


از فضا به درستی استفاده کنید

اگر بتوانید با یک طراحی محیط کار آن هم به صورت اصولی فضای مورد استفاده ی خود را به درستی تقسیم بندی کرده و برای هر قسمت مورد نیاز در شرکت تان یک بخش با فضای متناسب را کنار بگذارید، می توانید به سادگی در انجام امور خود تسریع ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید نظم و در عین حال سادگی در چینش فضاها می تواند مؤثر باشد. اگر بخواهید مسیرهای پیچ در پیچی بین اتاق ها ایجاد کنید در نظر مشتری و ارباب رجوع خود ایجاد اختشاش کرده اید که همین امر باعث می شود دیگر علاقه ای به مراجعه ی مجدد به شرکت شما نداشته باشد. پس اگر بتوانید در عین سادگی بهترین فضا را در طراحی محیط کار خود ایجاد کنید می توانید در زمینه بازاریابی و جذب مشتری نیز مؤثرتر باشید.

طراحی فضای اداری

آخرین مطالب تکمیلی آفن را در این بخش دنبال نمایید

طراحی و چیدمان دفتر استارتاپ باید چگونه باشد

ویژگی های بهترین طراحی محل کار

میز و صندلی های خوب تهیه کنید

این گزینه می تواند برای شما از چند جهت ایجاد سود کند. اولین مورد این است که میز و صندلی های زیبا مطمئناً می تواند به زیباتر شدن طراحی محیط کار نیز کمک کرده و بر بازاریابی تأثیر مثبت بگذارند. نکته ی بعدی این است که استفاده از میز اداری و صندلی های مناسب باعث می شود که کارمندان شما بتوانند مدت زمان بیشتری را بدون خستگی سپری نمایند و از این رو با طراحی محیط کار و افزایش بهره وری هزینه های خود را جبران می کنید.

نکته مهم دیگری که باید حتماً به آن توجه کنید این است که باید حتماً بخشی را مخصوص ارباب رجوع خود تدارک ببینید. می توانید این بخش را با استفاده از صندلی های راحت و شیک زیبا کنید همچنین باعث یک تأثیر مثبت در دید وی شوید. از همین رو می توانید تنها با چند راه ساده در طراحی محیط کار بسیار در کار خود موفق شده و بتوانید بازار خوبی را برای خود دست و پا کنید

با یک طراح مشورت کنید

اگر به صورت تخصصی در زمینه ی طراحی محیط کار فعالیت نکرده باشید، نمی توانید همه ی این موضوعات را با هم بررسی کرده و به یک طراحی کامل و ایده آل برسید. پس توصیه می کنیم قبل از اینکه پول خود را هدر بدهید، با یک طراح خبره مشاوره داشته باشید. طراح به شما می گوید که بسته به فضا و نوع حرفه تان چه نوع مبلمان اداری طراحی محیط کار برای شما مفید می باشد. همچنین تمام موارد مربوط به تأثیر مثبت بر بازاریابی نیز توسط خود طراح بررسی می شود.

دکوراسیون فضای اداری 

6LeGdvsZAAAAAHWWsR8Y-3Ur2KnziPCohHesZfRj