LOADING...

قیمت میز مدیریتی چگونه تعیین می گردد

قیمت میز مدیریتی چگونه تعیین می گردد
19 خرداد ، 1398
مبلمان اداری آفن
طراحی و چیدمان
0 کامنت

قیمت میز مدیریت یکی از عواملی است که موسس های شرکت باید برای تهیه آن مدنظر قرار دهند. در یک اداره شما می توانید میز های زیادی را مانند میز منشی، میز کارشناسی و... مشاهده نمایید. میز مدیریت نیز یکی از این میز ها به شمار می رود. انتخاب یکی میز مدیریت مناسب می تواند تاثیر زیادی در پرستیژ شرکت و همچنین اثرات منفی مثبت آن داشته باشد. قیمت میز مدیریتی با کیفیت و جنس آن رابطه مستقیم دارد. شما باید با توجه به بودجه و جنس انتخابی خود یکی میز مدیریتی مناسب تهیه نمایید. در ادامه با برخی از عواملی که در قیمت میز مدیریتی ارتباط دارند آشنا خواهیم شد.

میز مدیریت

میز مدیریت در یک فضای اداری باید به گونه ای باشد که شأن مدیر اداره را به خوبی نشان دهد. میز مدیریت باید نسبت به سایر میز های موجود در محل کار بزرگتر بوده و از متریال با کیفیت ساخته شده باشد. مدیر اداره به یک سیستم فایلینگ مناسب نیاز دارد، یک میز خوب باید این سیستم فایلینگ را به خوبی فراهم آورد تا دسترسی مدیر به مدارک و پرونده های مورد نیاز راحت تر صورت گیرد. این میز باید حساسیت و دقت کامل ساخته شود و همچنین مطابق سلایق مدیر و ویژگی های محیط کار باشد. میز مدیریت در کنار صندلی مدیریت علاوه بر اینکه شأن مدیر را نشان می دهد می تواند نمادی برای پرستیژ شرکت نیز محسوب شود.

میز و صندلی اداری

قیمت میز مدیریت

همانطور که گفته شد میز مدیریتی یکی از مهمترین ارکان اتاق مدیر به شمار می رود. کسانی که قصد تهیه یک میز مدیریتی را دارند باید برخی از نکات را مورد توجه قرار دهند. یکی از نکاتی که باید حائز اهمیت باشد، قیمت میز مدیریت است. عوامل مختلفی هستند که در قیمت میز تاثیر می گذارند. بهتر است قبل از اینکه خرید خود را انجام دهید از فروشنده های مبلمان و میز های ادارای قیمت میز های مدیریتی را پرس و جو نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید. زمانی که شما قصد خرید کردید بهتر است با توجه به بودجه ای که برای میز کنار گذاشته اید به دنبال جنسی مرغوب و با کیفیت باشید. همچنین شما باید فضایی که برای قرار دادن این میز دارید را مد نظر قرار دهید و سایزی متناسب با آن فضا تهیه نمایید. اگر شما قبل از خرید میز اداری این نکات را مورد توجه قرار دهید می توانید یک میز مدیریتی خوب با قیمت مناسب تهیه نمایید. راه اندازی یک اداره و تهیه وسایل مورد نیاز آن امروزه نیاز به بودجه بالایی دارد، از این رو باید به این توجه داشت که بهتر است تمامی وسایل مورد نیاز را با قیمت مناسب تهیه کرد که فشار زیادی بر روی مدیر شرکت قرار نگیرد.

میز مدیریت

عوامل موثر بر تعیین قیمت میز مدیریت

یکی از مهمترین عواملی که در قیمت میز مدیریت تاثیر مستقیم دارد، جنس میز مدیریت می باشد. در واقع می توان گفت جنس میز اداری تعیین کننده قیمت آن نیز می باشد. اینکه جنس میز شما از شیشه، چوب و یا فلز باشد می تواند تغییر چشمگیری را در قیمت میز مدیریت ایجاد نمایید. و نکته بعدی اینکه برای مثال اگر شما جنس میز خود را چوب انتخاب کرده اید، این چوب انواع مختلفی دارد و در بهترین و کمترین کیفیت آن تغییر قیمت آشکاری مشاهده می شود. مورد بعدی برای تعیین قیمت میز مدیریت، اندازه و سایز میز مدیریت می باشد. هرچه مقدار اندازه و سایز این میز بزرگتر باشد، به همان نسبت قیمت میز مدیریت بیشتر خواهد بود. طراحی و کاری که روی میز انجام می گیرد می تواند بر روی قیمت میز  تاثیر گذار باشد. میز های مدیریتی نیز مانند سایر کالاهایی که وجود دارد، دارای برند های مختلفی است. انتخاب برند میز مدیریت نیز می تواند در قیمت تاثیرگذار باشد. همانطور که در سایر کالاها برندها معروف به نسبت سایر برند ها گران قیمت تر هستند در این مورد نیز اگر شما برند معروفی را در تهیه میز خود انتخاب کنید، باید هزینه بالایی را در قبال آن پرداخت نمایید.

با مراجعه به وب سایت مبلمان اداری آفن می توانید مناسب ترین میز مدیریت مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

مبلمان اداری کلاسیک

نظرات کاربران

به این صفحه امتیاز دهید